8 питань, які потрібно вирішити парам перед одруженням
30.05.2019 40 0 newsdaily.org.ua

8 питань, які потрібно вирішити парам перед одруженням

В закладки

8 питань, які потрібно вирішити парам перед одруженням

© Pixabay

Якщо ви знайшли кохання всього свого життя і плануєте весілля, для початку вам необхідно як слід морально підготуватися до створення власної сім'ї. Кожна пара мріє про взаєморозуміння, вірність і турботу, альо іноді проблема підстерігає їх ще до весілля, через що потім і розпадаються багато шлюбів. Якщо ви готові до одруження, то спершу заплануйте вирішити зі своїм партнером наступні питання.

Обговоріть свої плани щодо дітей

Фахівці рекомендують парам до одруження з'єднання з'ясувати чи хочуть вони дітей, і якщо так, то скільки. Крім того, необхідно розглянути і інший варіант: що якщо у вас не буде дітей? Чи готові ви до усиновлення або лікування безпліддя? Сімейні психологи також пропонують парам обговорити виховання майбутніх дітей і дійти спільної думки.

© IStock

Встановіть межі зі своїми новими родичами

Поговоріть про ваші стосунки з його/її батьками та родичами. Як багато часу ви плануєте проводити з ними? Які свята ви можете відзначати разом? Не забувайте про повагу до нових родичів, але при цьому зберігайте свої особисті кордони.

Обговоріть релігію одне одного

Об'єднання двох різних релігій в одній сім'ї — це нормально, але ваші думки в багатьох питаннях можуть розходитися, включаючи виховання дітей, свята, моральні цінності і поняття сім'ї в цілому. Обговоріть, чи готовий один змінити своє віросповідання заради іншого? Якщо ні, то як ви будете приходити до спільної думки? Якої релігії дотримуватиметься ваша майбутня дитина?

Розподіліть обов'язки по дому

З'єднання ясуйте, хто і які обов'язки по будинку на собі візьме. Хто з вас готовий мити посуд і прибирати, а хто займеться пранням і готуванням їжі? Якщо це не обговорити, то всі турботи можуть раптово лягти на одну людину, що спричинить образи і почуття несправедливості.

© IStock

Поговоріть про гроші

Поговоріть відкрито про свої борги, якщо вони у вас є. А потім обговоріть, як ви будете керувати бюджетом в сім'ї. Чи буде у вас загальний бюджет або кожен буде витрачати свої гроші як захоче? Як ви будете оплачувати рахунки і розтрати на загальні потреби? Це всі з'єднання необхідно з'ясувати, щоб ні у кого не було претензій у подальшому.

Дізнайтеся про «мову кохання» один одного

Мова кохання — це особисті переваги людини щодо почуттів: обійми, поцілунки, подарунки, прояви ніжності і т. д. Дізнайтеся, що робить вашого партнера щасливим і задоволеним, що йому подобається, а що ні.

Поговоріть про секс

Поговоріть про особисті побажання один одного щодо інтимних відносин. Скільки разів на тиждень кожен з вас хоче займатися сексом? Один з вас більше цікавиться сексом вранці, а інший — вночі? Обговоріть всі деталі, щоб потім ніхто не відчував себе незадоволено.

© IStock

Пам " ятайте, що шлюб — це серйозний крок, який вимагає від вас відповідальності і усвідомленості. Обов'язково з'єднання ясуйте одне з одним згадані вище питання, щоб зробити перший крок назустріч міцним сімейним відносинам.

5 моментів, які потрібно обговорити перед вступом у шлюб
©ASIFE/iStock Зазвичай весільна метушня так затягує, що вільного часу практично не залишається, і молодята забувають обговорити один з одним важливі питання і подумати
10 питань партнеру для процвітання ваших відносин
© LightFieldStudios/IStock Зазвичай проблема несумісності пар проявляється вже після весілля. Звичайно ж, це призводить до величезної кількості розлучень. В
Як вирішити фінансове питання, якщо ви щойно створили сім'ю
© LightFieldStudios/iStock Кожна людина володіє своїм унікальним набором моральних якостей, переконань і принципів. І коли двоє людей стають сім'єю, їм доводиться йти на
Поради, які допоможуть привести тіло в порядок до весілля
© g-stockstudio/iStock Під час підготовки до весілля, головне не забути про себе. Сукня нареченої – те, на що всі звертають увагу. І щоб воно підкреслювало тільки
9 ознак, за якими не варто одружуватися зі своїм партнером
© Pexels Якщо ви плануєте вступити в шлюб, але вас долають сумніви стосовно вашого партнера, то для початку проаналізуйте його поведінку і вчинки, перш, ніж захопитися
Що робити, якщо ваш партнер не хоче одружуватися, а ви — навпаки
©BlackbourneA/IStock Буває так, що двоє люблять один одного і будують відносини, але потім з'ясовується, що один з них не готовий до шлюбу. Якщо вам знайома така