Як змусити себе бігати, коли цього не хочеться
17.06.2019 154 0 newsdaily.org.ua

Як змусити себе бігати, коли цього не хочеться

В закладки

Як змусити себе бігати, коли цього не хочеться

©m-imagephotography/IStock

Біг – це відмінний спосіб розвинути витривалість, привести тіло в тонус, укріпити м'язи і спалити жир. Біг має масу переваг для здоров'я, однак навіть досвідченим бігунам іноді набридає цей вид спорту. Портал greatest розповідає, як змусити себе бігати, навіть коли цього зовсім не хочеться.

Вміст матеріалу

Як змусити себе бігати, коли цього не хочеться?

Зверніть увагу на наведені нижче поради, які допоможуть вам не тільки змусити себе бігати, але і знову отримувати від цього задоволення.

Прийміть участь в забігу

Найприємніше у бігу – то почуття, коли ви перетинаєте фінішну риску під час забігу на далекі дистанції. Це почуття перемоги, гордості і виконаного обов'язку. Якщо ви давно не займалися, почніть з невеликих забігів, щоб нагадати собі, як приємно досягати цілей і перемагати.

Бігайте з одним

Дослідження показують, що тренування поодинці менш ефективні, ніж тренування з одним. Наявність спортивного партнера дозволить вам рідше пропускати заняття. Більш того, пробіжки з друзями завжди веселіше та цікавіше.

©g-stockstudio/IStock

Взимайте з себе штраф за пропуск тренування

Встановіть конкретну суму, яку будете стягувати з себе, як штраф за пропуск пробіжки. Це дасть вам більше мотивації, щоб не відходити від плану тренувань. В кінці місяця, якщо графік не буде порушений винагородити себе чимось приємним: походом в ресторан або сеансом масажу.

Зробіть свої пробіжки

Коли пробіжки стають одноманітними та нудними, бажання тренуватися пропадає. Саме тому вам варто постійно шукати способи зробити пробіжки як можна більш цікавими і насиченими. Включіть в своє тренування не тільки біг, але і силові вправи, такі як віджимання, присідання і стрибки. Також вам варто змінити свій звичний маршрут на новий.

©OlegPhotoR/IStock

Почніть бігати у повільному темпі

Якщо у вас був великий перерву і ви давно не тренувалися, не варто відразу зловживати навантаженнями. Посилені фізичні навантаження без належної підготовки, можуть призвести до травмування. Саме тому вам варто почати з повільного темпу бігу і поступово збільшувати його. Експерти рекомендують збільшувати темп бігу не більше, ніж на 20-30% в тиждень.

Не забувайте про подяки

До, під час і після тренування не забувайте подумки повторювати слова подяки за те, що біг робить ваше тіло здоровіше і витривалішими, а також піднімає ваш настрій. Будьте вдячні за власне здоров'я, силу і можливість удосконалюватися.

Тепер ви знаєте, як змусити себе бігати і почати знову відчувати задоволення від тренувань.

Читайте також Вправи з гантелями для схуднення: спорт на всі групи м'язів

5 правил бігу в жарку погоду
©william87/IStock Влітку набагато приємніше займатися спортом на свіжому повітрі, а не в задушливому спортзалі. Однак спека може спровокувати запаморочення, слабкість і
Як новачкам почати правильно бігати вечорами
© nd3000/iStock Бігати — надзвичайно корисно для здоров'я, це знають всі. Для багатьох біг — це символ здорового способу життя, адже він допомагає наситити організм
Як змусити себе бігати і полюбити цей вид спорту
© sportpoint/iStock Хочете почати бігати вранці, але постійно відкладаєте це на потім? У нас є кілька порад, які змусять вас змінити свою думку. Представляємо вам
Що буде, якщо бігати кожен день, і чи це корисно
©Pixabay Професійні спортсмени займаються протягом усього тижня, але потрібно бігати кожен день тим, хто просто хоче підтримати гарну форму? Цим питанням задаються
Маленькі, але корисні поради для тих, хто займається бігом
© OlegPhotoR/iStock Що для вас біг? Просто тренування чи спорт? Ви бігаєте часто або на довгі дистанції? Є способи зробити біг більш ефективним. А ще можна — приємним.