Поради 5 олімпійських чемпіонів з подолання невдач
07.06.2019 55 0 newsdaily.org.ua

Поради 5 олімпійських чемпіонів з подолання невдач

В закладки

Поради 5 олімпійських чемпіонів з подолання невдач

© WBGO

Провали і невдачі трапляються в житті кожної людини, але хто може знати про них більше, ніж олімпійські спортсмени? Чотири роки готуватися до одного з головних подій свого життя, буквально ночуючи в спортзалах, а потім показати результат на частку секунди менше, ніж потрібно для завоювання медалі, і знову повернутися до тренувань, не дивлячись ні на що... Саме так проходить життя цих цілеспрямованих людей, які вирішили поділитися з нами секретами того, як потрібно справлятися з життєвими невдачами:

Елана Майерс, бобслей (3 олімпійські медалі)

© Health Magazine

«Найголовніше — зрозуміти, що не завжди все буде відбуватися за вашим планом. Також важливо обирати правильних людей свого оточення. Я оточив себе дуже сильними людьми. Я маю на увазі свого чоловіка і всю свою родину. Їх сила допомагає мені долати будь-які негаразди».

Лоло Джонс, легка атлетика і бобслей (3 медалі)

© USA Today

«Просто будьте мужніми. Любите доводити до кінця те, що почали. Я займаюся бігом, і всі знають, як іноді буває важко під час забігу, але як тільки ти бачиш фінішну пряму, то кажеш собі: «Я повинна добігти туди!»

Оксана Мастерс, веслування, лижний спорт, біатлон (3 медалі)

Американська паралимпийка українського походження

© NBC Olympics

«Перше, що я роблю, щоб пережити невдачі — це випиваю чашку кави і повертаюся в те місце, яке робить мене щасливою. Слово «ні» — це те, що допомогло мені стати тим, ким я є сьогодні. Я чула його так багато разів у своєму житті. Якщо б я повірила йому, то ніколи не ходила б і тим більше не стала займатися спортом. У мене немає параметрів для того, щоб бути справжнім атлетом. Але кожне слово «ні» для мене було новим поліном, що розпалювало багаття всередині все більше і більше. Зрештою я вирішила, що все одно зроблю це і доведу, що вони всі помиляються».

Ешлі Вагнер, фігурне катання (1 медаль)

© Sports Illustrated

«Провали неминучі — особливо в моєму виді спорту. Лід дуже сковзька. У житті всяке трапляється, але в кінці дня потрібно ставити собі нові цілі. Так, необхідно розуміти, що домогтися чого-то буде не так просто, доведеться йти маленькими кроками, але це все одно можливо».

Хіларі Найт, хокей (2 медалі)

© WBGO

«Головна перевага командного спорту — це можливість оточити себе чудовими людьми. Мотивація і натхнення у всіх них, і я заряджаюся цим навіть у нашій роздягальні».

7 правил щасливого життя, які рекомендує Мішель Обама
© brightside.me Мемуари Мішель Обами під назвою «Становлення» офіційно названо найбільш продаваною книгою в США. У цій чесній та інтимної книзі Мішель розповідає історію
10 порад з фітнесу від олімпійських чемпіонів
© Brett Sayles Нелегко мотивувати себе на пробіжку? Тільки уявіть, якби тренування були вашою роботою. Ласкаво просимо в життя професійного спортсмена, або в самих
7 відмовок, які заважають вам ставати краще
© pexels.com Знаєте, що відокремлює людину, якою ви є зараз, від того, ким би ви хотіли бути? Відмовки... Кожен день ви знаходите десятки причин, щоб не займатися
Щоденні звички олімпійських чемпіонів, які варто перейняти
© NTI Media/Flickr Чи замислювалися ви, що роблять олімпійські чемпіони з дня в день? Як виглядає їх тренування? Адже у них є власні звички, які і роблять їх такими