Як підкреслити форму і красу ваших очей
16.05.2019 132 0 newsdaily.org.ua

Як підкреслити форму і красу ваших очей

В закладки

Як підкреслити форму і красу ваших очей

©JANIFEST/IStock

Форма очей у людей відрізняється, як і тип фігури. У другій випадку допомагає правильно підібраний одяг, в першому – правильно намальовані стрілки за допомогою підводки або олівця. Очі – це дзеркало душі. Це – те, на що багато чоловіків звертають увагу в першу чергу. Якщо ви хочете полонити представників протилежної статі з першого погляду, радимо скористатися нашими порадами щодо нанесення підводки або олівця.

Близько посаджені очі

© Pinterest

За допомогою підводки можна візуально збільшити відстань між очима. У цьому допоможе рідка підводка і прийом нанесення засобу ширше звичайного. Якщо ви до того ж подрисуете куточки очей, то зробите погляд більш асиметричним.

Маленькі очі

© Pinterest

Дівчата з маленькими очима хочуть їх візуально збільшити. Домогтися цього можна за допомогою рум'яна з світло-рожевого відтінку, коричневі тіні і чорний олівець. Акуратно нанесіть тіні на всю повіку, потім намалюйте стрілку олівцем від внутрішнього куточка вій до зовнішнього. Розтушуйте більше тіней на зовнішніх куточках вій. Візьміть пухнасту пензлик для очей і нанесіть рум'яна у напрямку до зовнішнього куточка очей: це миттєво розкриє ваш погляд.

Асиметричні очі

© zieviews.co

Якщо у вас одне око більше іншого, як у Кеті Перрі, не переживайте, з допомогою макіяжу можна вирівняти їх, і ніхто навіть не зрозуміє, що у вас є асиметричність. Вам знадобиться чорна підводка: проведіть лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього спочатку з великим оком, потім з маленьким. Малюючи стрілку на маленькому, зробіть її ширше, щоб здавалося, що це око нічим не відрізняється від другого.

Мигдалеподібні очі

© Pinterest

Довгі очі стануть ще більш привабливими, якщо ви скористайтесь чорним олівцем, провівши лінію по верхньому і нижньому століттю. Розтушуйте олівець у зовнішнього куточка очей. На завершення нанесіть тіні темно-сірого відтінку на внутрішні куточки очей, щоб надати їм блиску.

Широко посаджені очі

© Pinterest

Для цієї форми очей підійде форма стрілок «котяче око». Спочатку використовуйте чорний олівець, потім – рідку підводку. Стрілки повинні бути товстими. У внутрішньому куточку ока намалюйте невелику «V».

Монолидные очі

© Pinterest

Намалюйте лінію вздовж верхнього століття, візьміть невелику пензлик і розтушуйте засіб на зовнішньому куточку ока. Погляд стане ще виразніше і чарівним.

Читайте також Як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу

7 ідей макіяжу на кожен день
©JANIFEST/IStock Хочете кожен залишатися стильними і неперевершеними кожен день? Тоді спробуйте повторити наші ідеї, щодо макіяжу очей, якими ми з вами поділимося нижче.
Як зробити очі візуально більше з допомогою макіяжу
©Viktoria Ovcharenko/iStock Візуально збільшити очі можна і без хірургічного втручання, достатньо лише створити правильний макіяж очей. Для цього трюку вам знадобиться
Як правильно наносити підводку для очей: 3 незвичайних способу
© kinkate/Pexels Не знаєте, як правильно наносити підводку для очей? Fashionisers представляють 3 оригінальних способу. З таким макіяжем ви точно будете в центрі уваги.
25 б'юті-лайфхаков на всі випадки життя
©Moose Photos/Pexels Б'юті-лайфхаки роблю життя дівчат набагато простіше і дозволяють кожен день виглядати бездоганно. Журнал Cosmopolitan зібрав головні хитрощі і
Як зробити макіяж для очей зеленого, карого і блакитного кольору
Правильний макіяж очей здатний підкреслити виразність погляду і достоїнства зовнішності, зробивши образ яскравим і незабутнім. При чому, освоїти техніку його виконання не