50 варіантів плетіння, які допоможуть перетворити зачіску
12.05.2019 866 0 newsdaily.org.ua

50 варіантів плетіння, які допоможуть перетворити зачіску

В закладки

50 варіантів плетіння, які допоможуть перетворити зачіску

Готуєтеся до випускного, побачення або важливого вечора, але не можете визначитися з зачіскою? Stylecraze діляться ідеями, які допоможуть ідеально вкласти ваші локони. Далі ви дізнаєтеся, як за допомогою простих кісок перетворити свій зовнішній вигляд.

Вміст матеріалу

Цікаві варіанти плетіння: 50 ідей для перетворення

Перш ніж відправитися на важливий захід – поекспериментуйте з цими зачісками будинку. Вам навіть не знадобиться стороння допомога – адже всі варіанти дуже прості.

• Бічне плетіння з текстурованими локонами

Щоб отримати цей романтичний образ, почніть з додавання обсягу до коріння. Потім створіть рельєфні локони і закріпіть бічну косу за вухом шпильками.

Як зробити: розділіть волосся на дві частини і накрутіть їх. З одного боку, заплетіть косу і закріпіть її за вухом. Потім розпиліть лак для волосся.

• Вільні локони з водоспадної кіскою

Це відмінний вибір для тих, хто хоче вразити всіх. Відведіть свої золотисті локони в одну сторону і перетворіть бічну частину більшої секції в косичку з водоспадом.

Як зробити: за допомогою випрямляча додайте легку хвилю на кінчиках волосся. Потім зробіть водопадную косичку і закріпіть всі лаком для волосся.

• Подвійна коса

Якщо ви думаєте, що пучок — це єдиний спосіб укласти довге волосся, ви помиляєтеся. Ця зачіска ідеально підійде для повсякденного життя і для вечірки.

Як зробити: розділіть волосся по центру. З кожної сторони візьміть кілька пасом і зробіть дві кіски. Закріпіть їх ззаду шпильками. Після розчешіть волосся і укладіть їх так, як вам подобається.

© stylecraze.com

• Кінський хвіст з плетінням і об'ємним прикрасою

Прямі волосся і красива шпилька – що може бути краще? Цей спосіб підійде навіть для ділової зустрічі.

Як зробити: нанесіть на волосся термозахисної засіб, а потім випрямити їх. Розділіть волосся на дві великі секції. Взявши пасмо зовні однієї частини, відведіть її територію іншої і повторіть з іншою стороною. Продовжуй чергувати сторони, поки не доберетеся до шиї. Закріпіть гумкою і додайте декоративний елемент.

• Висока і об'ємна коса

Це висока коса у вигляді риб'ячого хвоста, в якій верхня частина має квіткову напівкруглу форму, а нижня частина розширюється при обережному витягуванні локонів. Світло-коричневі відблиски на темно-коричневих волосся і злегка заплутана оздоблення зроблять вас чарівними.

Як зробити: у створенні цього чудового образу вам допоможе цей відеоурок. Дотримуйтесь інструкцій, щоб блищати на вечірці.

• Локони з боковим плетінням

Ця зачіска вимагає мінімум часу і має максимальний ефект. Це відмінний варіант, як для офісу, так і для побачення.

Як зробити: розділіть волосся на дві нерівні частини. На меншій половині заплетіть косу і закріпіть її за допомогою шпильок. Решту волосся накрутіть щипцями або використовуйте бігуді.

© stylecraze.com

• Високий хвіст з довгою косою

Дуже довге волосся легко укласти з допомогою цієї зачіски. Це не тільки зручно, але й красиво.

Як зробити: розчешіть волосся і зробіть високий хвіст. Потім заплетіть косу і закріпіть її гумкою. Після цього. Оберніть косу біля основи кілька разів, а решту залиште звисати. Якщо у вас не дуже довге волосся, ви можете використовувати нарощування для створення цього образу.

• Високий плетений хвіст з косою

Ця зачіска дозволить вам перетворити нудний хвіст в яскраву косу, що створить по-справжньому святковий образ.

Як зробити: зберіть волосся у високий хвіст і розділіть їх на три частини. Заплетіть одну з секцій і оберніть її навколо основи хвоста. Заплетіть ще дві коси і об'єднайте їх між собою. Закріпіть волосся лаком.

• Коса з квітковою брошкою

Зачіска ідеально підходить для стильного випускного вечора. Розпущене волосся і гарний аксесуар створить дійсно унікальний образ.

Як зробити: розчешіть волосся і, починаючи зверху, заплетіть їх, знімаючи пасма з скроні і з боків, щоб зробити коротку косу. Взявши пасмо волосся, оберніть її навколо гумки і закріпіть шпилькою. Потім використовуйте об'ємне прикраса для досягнення ідеального образу.

© stylecraze.com

• Низька бічна косичка у вигляді риб'ячого хвоста

Ось ще одна зачіска у вигляді риб'ячого хвоста, щоб оживити ваш вечірній образ! Цей практичний спосіб протримається до ранку.

Як зробити: розчешіть волосся і зав'яжіть у підстави гумкою. Розділіть хвіст на дві частини. Взявши найдальшу пасмо з одного боку, приберіть її під іншу секцію. Повторіть з іншого боку. Продовжуйте чергувати, поки не дійдете до кінця, потім закріпіть гумкою.

• Бічна коса з романтичними хвилями

Проста, розпатлана коса може розкрити у вас жіночу чарівність. Легко і елегантно!

Як зробити: надайте блиск волоссю. Відведіть локони трохи від центру. Змістіть їх в одну сторону і залиште кілька пасом для обрамлення особи. Заплетіть косу і закріпіть її гумкою. За допомогою праски підкрути пасма, зробивши легкі хвилі.

• Коса з товстим плетінням

Старий, але стильний образ для мрійливого вечора можна створити за допомогою всього лише однієї коси. Не бійтеся експериментувати!

Як зробити: це відео допоможе вам створити ідеальну косу, яка стане відмінним доповненням до будь-якого образ.

© stylecraze.com

• Довга коса з чотирма пасмами

Довгі тонкі волосся можна перетворити в пишну зачіску за допомогою однієї кіски. Хочете дізнатися як? Читати далі.

Як зробити: розчешіть волосся і відведіть в одну сторону. Розділіть на чотири частини і зробіть об'ємну косу: першу пасмо розмістіть над другою, третю над четвертою, четверту над першою і т. д. Закріпіть всі шпилькою чи гумкою.

• Хвилясте волосся з бічної косою

Ось ще одна розпатлана бічна коса, яку ви можете поєднувати з довгим платтям без рукавів, не роздумуючи.

Як зробити: почніть з нанесення об'ємного продукту на волосся. З допомогою бігудей середньої довжини, завийте волосся від обличчя. Потім використовуйте лак, щоб трохи розтріпати їх. Змести волосся в одну сторону, залишивши кілька пасом, щоб обрамити особа. Укладіть волосся в тугу косу, закріпивши її гумкою, яку можна прикрити пасмом.

• Подвійна коса з вільними хвилями

Особливістю цієї зачіски є її подвійна плетені корона. Ви точно буде королевою вечора в такому образі.

Як зробити: розчешіть волосся і розділіть їх на дві частини. Візьміть кілька передніх пасом і заплетіть косу з кожної сторони. Іншим надайте волоссю об'єм за допомогою бігудей. Закріпіть всі лаком.

© stylecraze.com

• Об'ємна одностороння коса

Ця приємна зачіска додасть вам обсяг і відмінно підійде під будь-яке плаття. Її головна перевага полягає в швидкості виконання.

Як зробити: розчешіть волосся і закиньте їх на одну частину. Почніть заплітати косу, косу, яка плавно переходить з однієї сторони на другу. Закріпіть лаком для волосся.

• Висока французька коса зі спіральними кінцями

Це одна з кращих зачісок для важливого вечора, яка навряд чи займе багато часу. Будьте в центрі уваги на вечірці з допомогою цієї ексклюзивної коси.

Як зробити: розчешіть і випрямити волосся. Потім почніть заплітати косу, починаючи з самого верху. Загорніть крнец коси в бік і закріпіть шпильками.

• Плетений бічній хвіст з об'ємною короною

Ця зачіска підкорить ваше серце. Додайте трохи обсягу з допомогою косичок.

Як зробити: розділіть волосся на дві частини. За допомогою передніх пасом на одній стороні заплетіть французьку косу. Зберіть волосся в низький хвіст на потилиці, збоку. Випрямити волосся, щоб надати їм більш полірований вигляд, і закріпіть всі лаком для волосся.

© stylecraze.com

• Риб'ячий хвіст з рельєфним верхом

Ця чудова зачіска не залишить вас непоміченою. Будьте готові бути в центрі уваги і розбити не одне серце.

Як зробити: зберіть волосся у високий хвіст. Розділіть його на дві частини. Потім заплетіть косу у вигляді риб'ячого хвоста, взявши пасмо з однієї секції і помістивши її під іншу, і повторивши процес. Щоб додати додатковий обсяг, ви завжди можете витягти кілька пасом.

• Низький бічний плетіння

Це не що інше, як звичайна косичка. Але дивовижне плетиво, покриває по діагоналі всю голову, надає їй вишуканість. Просто ідеально підходить для святкового вечора!

Як зробити: розведіть волосся з боків і заплетіть французьку косу. Закріпіть плетіння на потилиці, а решта волосся зберіть в вільну косичку.

• Складна косичка з об'ємним верхом

Ця зачіска витримає всі випробування танцями та конкурсами. Ви можете бути впевнені в ньому на всі сто відсотків.

Як зробити: розділіть волосся на дві частини. Заплетіть французьку косу з двох сторін і скрутіть верхню частину до потилиці. Закріпіть волосся на потилиці і зробіть пучок.

© stylecraze.com

• Половинчаста коса в поєднанні з хвостом

Ця зачіска створить половинну структуру на ваших волоссі. Це відмінний варіант для дівчат з чубком.

Як зробити: змістіть волосся в сторону і заплетіть невелику косу. Використовуючи випрямляч, надайте волоссю невеликі хвилі. Закріпіть всі лаком.

• Подвійний французький твіст з об'ємним верхом і плетеним кінцем

Французький твіст — одна з найпопулярніших зачісок. Вся увага буде прикута саме до вас.

Як зробити: цю, здавалося б, складну зачіску можна відтворити досить легко. Для цього вам знадобиться це керівництво.

• Плетіння з об'ємним верхом і вільними кінцями

Хто сказав, що плетені кіски призначені тільки для школярок? Подивіться на цю розпатлану зачіску і зміните свою думку.

Як зробити: зробіть максимум обсягу біля коріння за допомогою лаку. Потім розчешіть їх пальцями для растрепанного виду. Розділіть волосся по обидва боки і, починаючи з середини довжини, заплетіть кіски. Закріпіть всі лаком.

© stylecraze.com

• Повсякденний пучок з плетінням з боків

Коли справа доходить до отримання м'якого, повсякденного виду, ця зачіска може стати прекрасним рішенням.

Як зробити: відхиліть волосся від центру і заплетіть французьку косу. Закріпіть ззаду і створіть низький пучок.Використовуючи гребінь, акуратно витягніть пасма, щоб обрамити особа.

• Пучок з об'ємної коси

Це відмінний варіант для дівчат, які віддають перевагу сукні з відкритою спиною. Готові бути зіркою вечора?

Як зробити: ця зачіска вимагає чимало зусиль. Можливо вам знадобиться стороння допомога. Також не забудьте про це відео.

• Локони з обрамленням з плетіння

Відмінний вибір зачіски для святкового вечора. Плетіння додасть родзинки в ваш образ.

Як зробити: ретельно розчешіть волосся. Починаючи з одного боку, заплетене французьку косу і закріпіть її за допомогою невидимок. Потім накрутіть волосся за допомогою плойки. Закріпіть всі лаком.

© stylecraze.com

• Спіральна коса

Ідеальний варіант для сукні з відкритою спиною. Плюс в тому, що вона точно протримається до ранку.

Як зробити: це просте відео допоможе вам впоратися з цією зачіскою.

• Плетіння з чубком

Ця унікальна зачіска з обідок для волосся у вигляді плетеної стрічки чудова для танців до ранку.

Як зробити: випрямити волосся і по всій верхній частині заплетіть вивернуту французьку косу. Закріпіть шпильками і нанесіть лак.

• Висока коса з хвилястими кінцями

Це справжній гламурний образ, який може викликати заздрість оточуючих на вечорі праздничнлм

Як зробити: почніть зі створення великого об'єму. Нанесіть об'ємний продукт на волосся і гребінець, під час укладання феном. Почніть заплітати косу з верхньої частини. Пам'ятайте, що вгорі вона повинна бути злегка рихлою і ссужаться до кінця. Закріпіть косу з допомогою гумки для волосся і трохи підкрути кінці.

© stylecraze.com

• Хвилі з подвійним плетінням

Ваші натуральні хвилясте волосся можуть виглядати супер розкішно і стильно. Завдяки цій простій, але блискучою зачісці.

Як зробити: розділіть волосся по центру і накрутіть їх. Потім з кожної сторони заплетіть кіски з верхніх пасом. Потім закріпіть їх разом за допомогою шпильок. Нанесіть лак для волосся.

• Локони з бічної розпатланою косою + чубчик

Хоча це майже схоже на типову розпатлану косу, створену на одній стороні голови, хвилясті бічні пасма значно пожвавлюють зовнішній вигляд.

Як зробити: використовуючи випрямляч, випряміть чубчик і зробіть вільні пасма. Розчешіть пальцями волосся, щоб відокремити частину волосся. Заплетіть косу, починаючи з потилиці. Закріпіть всі лаком.

• Балетний пучок з плетінням

Надайте своїм волоссю гладкий і блискучий вигляд, завдавши віск для волосся. Невелика плетіння стане родзинкою вашого образу.

Як зробити: зав'яжіть волосся у високий хвіст. Розділіть його на три частини і зробіть одну кіску. Додайте більше обсягу інших двох секціях. Оберніть одну частину навколо основи хвоста, а потім другу. Після оберніть волосся косою і закріпіть всі невидимками.

© stylecraze.com

• Об'ємні волосся з риб'ячим хвостом

Об'ємна передня частина волосся зробить ваш образ ще більш привабливим.

Як зробити: розчешіть волосся і відведіть їх у бік. Закріпіть їх на потилиці і розділіть на дві частини. Потім заплетіть риб'ячий хвіст. Додайте обсяг в області чубчика за допомогою лаку.

• Вільна хвиляста зачіска з косою і спіральними кінцями

Якщо ви шукаєте по-справжньому особливу і драматичну зачіску, вам потрібно зробити саме цю. Для доповнення образу додайте живі квіти.

Як зробити: родзинка зачіска – це саме живі квіти. Це відео допоможе вам впоратися з цим плетінням.

Читайте також Основний мейкап: найкраща косметика для базового макіяжу особи

• Подвійна бічна коса з довгими пасмами

Як щодо кручений коси в якості інноваційної зачіски для свята? Цей варіант допоможе підкреслити ваші риси обличчя.

Як зробити: відведіть волосся в одну сторону, залишивши кілька пасом з іншого. Розділіть волосся на дві частини. Поверніть одну частину за годинниковою стрілкою, а іншу в протилежному напрямку. Скрутіть дві секції разом і закріпіть їх шпилькою для волосся.

© stylecraze.com

• Кучері з плетінням

Великі локони допоможуть вам створити ефектний образ. Зробіть його ще більш привабливим, додавши плетіння.

Як зробити: щоб зробити цю зачіску вам знадобиться багато обсягу. Ось керівництво, яке допоможе вам блищати на вечірці.

• Плетений вузол з високою косою у вигляді риб'ячого хвоста

Ця зачіска відмінно підійде для романтичного вечора. Доповніть ваш образ яскравим макіяжем.

Як зробити: нанести спрей для об'єму волосся і висушіть його феном. Зберіть волосся у високий хвіст і розділіть на три частини. Зробіть косичку, використовуючи один з розділів. Заплетіть риб'ячий хвіст, використовуючи інші частини. Оберніть плетіння навколо основи хвоста і закріпіть шпильками.

• Вільний бічний плетіння з квітковим вінком

Зберіть усі свої волосся в косу і додайте яскравий аксесуар у вигляді квіткового вінка.

Як зробити: розведіть волосся по центру і випрямити. Змести їх в сторону і створити вільну косу. Укладіть плетіння лаком для волосся і доповніть стильним квітковим обручем.

© stylecraze.com

• Скручена бічна коса з локонами

Кілька випадкових бічних пасм додадуть образу трохи грайливості. Відмінний варіант для кучерявого дівчат.

Як зробити: накрутіть дрібні кучері за допомогою бігудей. Розділіть локони, прочісуючи їх. Зберіть волосся з одного боку і, взявши дві секції, зробіть косу. Залиште кілька пасом для обрамлення особи.

• Гладкий високий плетений хвіст

Подивіться на цю елегантну і стильну зачіску для святкової вечірки. Впевнені, що ви захочете її повторити.

Як зробити: нанесіть термозахисної засіб і випрямити волосся. Зберіть їх у високий хвіст і розділіть на три частини, одна з яких менше двох інших. Створіть мотузяне плетіння з двох секцій, а тонку частину оберніть навколо основи хвоста.

• Бічне плетіння для короткого волосся

Ця зачіска ідеально підходить дівчатам з лагідними волоссям. Вільні воли створять приголомшливий ефект.

Як зробити: створити легкі хвилі і закріпіть їх лаком для волосся. Розчешіть для поділу кучерів. З одного боку, заплетіть невелику косу і акуратно закріпіть її шпилькою.

© stylecraze.com

• Високий хвіст з боковим плетінням

Почніть зі створення полувысокого кінського хвоста на ваших прямих волоссі. А потім додайте яскравий акцент у вигляді бічного плетіння.

Як зробити: почніть з нанесення засобу для обсягу і випрямлення волосся. Розчешіть волосся по діагоналі, починаючи з виска з одного боку і рухаючись далі. Заплетіть верхню частину і залиште іншу частину у високому хвості. Оберніть косу навколо основи хвоста і закріпіть шпильками.

• Кучері з боковим плетінням і аксесуаром

Цей спосіб підійде сміливим дівчатам, які не бояться експериментувати.

Як зробити: скрутіть волосся вздовж чубчика і скрутіть їх в кінці. З допомогою плойки створює короткі і об'ємні колони. Закріпіть лаком.

• Низький маленький пучок з об'ємною косою

Елегантно і стримано – зачіска для справжніх леді. Відмінно підійде під класичне плаття.

Як зробити: це досить швидка і проста зачіска. У її створенні вам допоможе це відео.

© stylecraze.com

• Об'ємні коси з кількох пасом + чубчик

Грайлива і проста зачіска для веселих дівчат. Вона здатна розбавити будь нудний образ.

Як зробити: розділіть волосся на дві частини і залиште кілька пасом біля обличчя. Заплетіть з кожної сторони об'ємну косу (кількість пасом можете вибрати самостійно).

• Бічна коса з водопадным плетінням

Ось ще один приклад зачіски з косою, яка відмінно доповнить вечірнє плаття.

Як зробити: втілити цю зачіску в життя вам допоможе це відео.

• Розпатлана бічна коса з брошкою і вільними пасмами

Досить поглянути на цю витончену зачіску, і ви зрозумієте, чому вона так користується популярністю. Квіткова брошка точно зробить ваш образ незабутнім.

Як зробити: створити легкі локони і змістіть волосся в сторону. Зробіть риб'ячий хвіст і обкрутите його тоненькою кіскою. Закріпіть косу гумкою і додайте квіткову брошка.

© stylecraze.com

• Довга коса з закрученим елементом

Довге волосся можна укласти з допомогою цього плетіння. Ви будете виглядати по-справжньому розкішно.

Як зробити: укладіть волосся на одну сторону, зробивши невеличкий завиток збоку. Потім заплетіть щільну косу. Закріпіть за допомогою воску.

• Перевернута французька коса з об'ємним верхом

Кілька вільних пасом біля обличчя допоможуть вам створити романтичний образ. Ідеальний образ для вечора із другою половинкою.

Як зробити: заплетене французьку косу, підверніть кінці знизу і закріпіть шпильками.

© stylecraze.com

Цікаві варіанти плетіння допоможуть вам змінитися і вразити всіх на святі. Сподіваємося, що ви змогли визначитися і знайти для себе ідеальний варіант. Готові поекспериментувати?

Найсексуальніші зачіски, які миттєво перетворять вас
©jacoblund/IStock Хочете щось змінити у своєму стилі? Почніть з волосся. Сьогодні ми розповімо вам про найбільш трендових і сексуальних зачісках цього сезону, з якими ви
Як заплести довге волосся: модні варіанти від Блейк Лайвлі
© Getty Images Зачіска на довге волосся в стилі Блейк Лайвлі? Легко! Ми розповімо, як заплести волосся красиво і оригінально, а прикладом послужить ця винахідлива
Яку зачіску зробити дівчинці: 20 цікавих зачісок на довге волосся
© Tim Mossholder/Pexels Якщо у вас є дитина, то вас точно хвилює яку зачіску зробити дівчинці на довге волосся. StyleCraze розповідають про цікаві ідеї на кожен день,
Як зробити локони без плойки: 7 секретних трюків
© Godisable Jacob/Pexels Вам потрібно зробити локони, але під рукою немає ні плойки, ні бігуді, ні прасування? Або ви просто не хочете псувати свої волосся шкідливими
20 цікавих плетінь для волосся у вигляді корони на голові
Коси у вигляді корон оригінально виглядають на всіх типах і фактурах волосся. Крім того, якщо ви цілий день проводите на ногах, швидше за все, ви захочете стильно