Як помиритися з хлопцем або чоловіком і що робити, якщо він звинувачує вас
21.04.2019 1452 0 newsdaily.org.ua

Як помиритися з хлопцем або чоловіком і що робити, якщо він звинувачує вас

В закладки

Як помиритися з хлопцем або чоловіком і що робити, якщо він звинувачує вас

Сварка з хлопцем або чоловіком – це завжди весело, але це трапляється з кожною парою. З'ясування відносин може закінчитися звинуваченнями, і комусь із вас доведеться вибачитися, Але зробити це необхідно, якщо ви хочете зберегти стосунки.

Вміст матеріалу

Як помиритися з чоловіком або хлопцем

©iStock

Отже, після сварки з вашим коханою людиною пройшло вже трохи часу, і ви готові миритися. Як це зробити, розповів сайт wikihow.com.

1. Охолоньте

Дайте собі і йому час, щоб охолонути. Якщо ви все ще перебуваєте в запалі суперечки, то ваші емоції можуть знову взяти гору над розумом, і примирення не відбудеться. Замість цього розійдіться по різних кімнатах і дайте один одному прийти до себе та заспокоїтися. Ви можете сказати щось на кшталт: «Я дуже засмучена, щоб говорити про це прямо зараз. Мені потрібен час, щоб охолонути». Коли ви залишитеся одні, закрийте очі і зробіть глибокий вдих. Повільно почніть відпускати свій гнів і розчарування і подивіться на проблему спокійно.

2. Подивіться на речі з його точки зору

Люди схильні захищатися у спорах, сприймаючи критику особисто і звинувачуючи свого партнера, щоб їм не доводилося стикатися з власними діями. Поки ви остываете, спробуйте поглянути на ситуацію з точки зору свого хлопця. Запитайте себе, як би ви себе почували, якщо б він вчинив з вами так само, як ви вчинили з ним. Як ви думаєте, що він відчуває зараз? Визнайте свої дії, якщо ви думаєте, що можете бути причиною його болю або розлади.

3. Щиро вибачтесь, якщо це виправдано

Коли ви будете готові знову поговорити, увійдіть в кімнату з новим настроєм. Якщо ви помилилися, попросіть вибачення і уточніть, що ви вибачаєтесь. Скажіть йому, що ви розумієте, чому він так себе відчуває, і що вам шкода. Наприклад, ви можете сказати: «Мені шкода, що я говорила такі речі про твоїх друзів. Мені вони можуть не подобатися, але я знаю, що не повинна бути такою злою по відношенню до них». Ваш хлопець теж може бути неправий, але це не означає, що вам не потрібно думати про свою поведінку.

4. Використовуйте «Я»-утвердження, щоб пояснити, чому ви засмутилися

Поясніть свої почуття. Скажіть парубку або чоловікові, що саме змусило вас зробити або сказати щось погане і почати сварку першої. Використовуйте «Я»-висловлювання, щоб випадково не звинуватити його. Зосередьтеся на тому, щоб розкритися своєму хлопцеві і показати йому, як ви себе почуваєте, а не атакувати його за те, що він змушує вас почувати себе таким чином. Наприклад, ви можете сказати: «Просто коли я бачу, що ти проводиш більше часу зі своїми друзями, ніж зі мною, я відчуваю, що я не в пріоритеті у тебе, і це дійсно боляче».

5. Дайте йому можливість висловитися

Як тільки ви поясните, що ви відчуваєте, дайте йому можливість висловитися теж. Запитайте його, як він себе відчуває, і що змусило його відреагувати саме так. Йому може бути нелегко розкритися, тому будьте ласкаві, милостиві і терплячі. Покажіть йому, що він може бути чесним і вразливим з вами, і що ви не будете судити його за те, що він відчуває.

6. Знайдіть рішення проблеми

Визначте проблему, з якої почалася сварка. Приносячи один одному щирі вибачення, працюйте разом, щоб згадати, з чого все почалося. Зберігайте спокій і пам'ятайте, що ви намагаєтеся вирішити проблему, а не перезавантажити її.

Обговоріть, чого ви обидва хотіли, і подумайте, чому це стало проблемою. Тепер, коли ви з'ясували основну причину суперечки, поясніть своєму хлопцеві, чому ви засмучені. Нехай ваш хлопець зробить те ж саме. Запитайте його, що стало проблемою для нього, і як це змусило його себе почувати.

Постарайтеся знайти компроміс, який буде працювати для вас обох. Знайдіть рішення, яке враховує ваші погляди і думки. Пошук компромісу може бути важким, але це найкращий спосіб переконатися, що проблема не з'явиться знову. Наприклад, якщо ви ревнуєте з-за того, що ваш хлопець розмовляє з іншою дівчиною, компромісом може бути те, що він обмежує розмови з дівчатами, поки ви працюєте над утихомиренням своєї ревнощів.

7. Вийміть урок з вашого спору

Ви можете отримати щось позитивне з вашої сварки, якщо ви обидва отримаєте з неї корисні уроки. Наприклад, якщо у вас був спір про те, як мити посуд, ви можете вирішити її, створивши розклад. Потім поговоріть про будь-більш глибоких питаннях, наприклад про те, що ви робите більше справ, ніж він, або навпаки. Шукайте шаблони у своїх аргументах. Якщо ви завжди вплутуєтеся в суперечки з приводу таких речей, це ознака того, що у вас є більш глибока проблема.

8. Поважайте думку один одного

Якщо ваша проблема не має чіткого рішення і стосується речей, які ні один з вас не може змінити, наприклад, системи цінностей, вирішите, чи є це руйнівником ваших відносин. Якщо ви любите свого хлопця чи чоловіка, щоб пережити це, почніть поважати його думку.

9. Рухайтеся вперед і конструктивно сперечайтеся в майбутньому

Як тільки ви обидва вибачилися і попрацювали над рішенням, спробуйте налагодити стосунки, зробивши щось хороше один для одного. Обійміть, запропонуйте приготувати чай або поставте фільм, який ви любите, і подивіться його на дивані разом. Це відмінний спосіб нагадати вам, чому ви досі разом.

Спробуйте медитацію усвідомленості, щоб зберігати спокій під час і після сварки. Негативні думки можуть переважати під час і після суперечки, тому спробуйте навчитися керувати ними. Відведіть 5-10 хвилин в день, щоб посидіти в тихій кімнаті і заспокоїтися. Зробіть глибокий вдих і відпочиньте. Зосередьтеся на цьому моменті і усвідомте, що ваші думки швидкоплинні і не контролюють вас.

10. Будьте відповідальні за себе

Візьміть на себе відповідальність замість того, щоб захищатися. Якщо ви будете захищатися під час суперечки, ви можете почати звинувачувати свого хлопця. Коли він захищається у відповідь, ви можете створити цикл звинувачень, з якого важко вирватися. Наступного разу, коли ви почнете сперечатися, зверніть пильну увагу на будь-які способи захисту, які ви використовуєте. Перш ніж помститися, дійсно подумайте, чи можете ви помилятися і що ви можете зробити, щоб поліпшити ситуацію.

11. Мисліть позитивно

Зосередьтеся на тому, що вам подобається у вашому хлопця, а не на те, що вас дратує в ньому. Якщо ви завжди негативно думаєте про свого хлопця або скаржитеся на нього, то налаштовуєтеся на великі суперечки. Замість цього використовуйте свою розумову енергію, щоб думати про те, що ви любите в ньому. Запитайте себе: що він дає вам? Що він робить, щоб змусити вас посміхатися? Зосередивши увагу на кращих якостях свого хлопця, ви можете створити культуру вдячності, яка сприяє появі любові замість гніву чи презирства.

12. Не мовчіть

Ігноруючи свого хлопця або даючи йому односкладові відповіді, ви відмовляєтеся від суперечки. Це виключає можливість вирішення проблеми і ще більше засмутить його. Навіть якщо ви відчуваєте себе пригніченою через негативності в суперечці, рекомендовано не відключатися без попередження. Замість цього скажіть своєму парубку або чоловікові, що вам потрібна перерва. Витратьте деякий час, щоб заспокоїтися, потім поверніться до розмови, коли будете готові.

Що робити, якщо ваш чоловік звинувачує вас

©iStock

Як себе вести, якщо ваш партнер постійно звинувачує вас у всьому? Ми всі переживаємо хороші і погані часи, але якщо ваш хлопець або чоловік при кожному зручному випадку вказує на вас пальцем, то терпіти це не потрібно. Сайт bustle.com розповів про речі, які ви можете зробити в такій ситуації.

1. Від серця до серця

Якщо ваш партнер звинувачує вас у всьому, тоді вам пора висловитися, поділитися своєю точкою зору і попросити його вислухати вас. Не потрібно обговорювати проблему, обмінюючись звинуваченнями. Просто прямо розкажіть йому, що сталося. Після цього прикладіть свідомі зусилля, щоб вислухати те, що говорить ваш партнер, і дійсно постарайтеся змінити свою поведінку заради ваших відносин. Ваша спільна робота в команді з цих питань продемонструє підтримку, турботу і співчуття, і є кращим способом підтримувати відносини.

2. Обережно попросіть його вказати на проблеми

Не будьте занадто категоричні і не вживайте слів «завжди» або «ніколи». Якщо ваш партнер вважає, що ви «завжди» винні, що є проблема. Спробуйте домовитися з ним так: якщо ви робите те, що йому не подобається, нехай спокійно скаже вам про це. Іншими словами, кожен раз, коли ваш партнер захоче звинуватити вас, попросіть його замість цього просто обережно визначити проблему. Важливим моментом тут буде те, що це повинно бути відкрите розуміння і робота в обох напрямках.

3. Не приймайте це на свій рахунок

Кажуть, що звинувачення – це зняття свого болю. Якщо хтось говорить вам, що ви причина якої-небудь проблеми, пам'ятайте, що це не зовсім так. Мова йде про сором іншої людини, тому не сприймайте звинувачення повністю на свій рахунок.

4. Зробіть паузу

Зупиніться на кілька хвилин, а потім запитайте: «Як ти хотів би вирішити це?». Таким чином, ви перетворюєте істерику партнера в активний, продуктивний момент. Звинувачення – це погана звичка, і іноді кращий спосіб позбутися від неї – це ігнорування. Залучення вашого партнера до вирішення проблеми замість звинувачення – краща стратегія. Якщо проблема дійсно існує, ви можете вирішити разом. Якщо ні, ви можете відпустити її теж разом.

5. Розберіться в проблемі

Якщо ваш партнер звинувачує вас у всьому, перевірте себе і з'ясуйте, не псуйте ви більше, ніж зазвичай. Якщо так, то з'ясуєте, чому. Важливо зрозуміти причину проблеми, не посилюючи негативних наслідків. Не потрібно захищатися від звинувачень, бо це тільки посилює напругу. Натомість будьте готові почути потреби вашого партнера. Проаналізуйте проблему і спробуйте знайти відповідне рішення.

6. Будьте готові побачити свою частину провини

Запитайте себе, чи ви невинні насправді? Якщо так, то в чому полягає ваша частина провини? Навіть якщо ваша вина становить лише 1%, а решта 99%, на вашу думку, залежать від вашого чоловіка, прийміть цю частину своєї відповідальності. Як тільки ви це зробите, можете попросити свого партнера взяти на себе відповідальність і за його участь у сварці. Нагадайте йому про те, що ви – команда, і для вирішення будь-яких проблем необхідні колективні зусилля.

7. Визначте його мотивацію

Звинувачення токсичні для будь-яких відносин. Єдність і довіра – ось що робить відносини стійкими, а звинувачення в значній мірі знищують будь-які шанси на те й інше. Якщо ваш партнер постійно звинувачує вас у всьому, це, швидше за все, пов'язано з його низькою самооцінкою, низьким повагою до вас або необхідністю бути досконалим. Спробуйте покопатися, щоб з'ясувати причину і поговорити про це зі своїм партнером. Якщо він відкриється вам і погодиться попрацювати над цим, зробіть це разом. Якщо ж ні – краще розірвати відносини.

8. Будьте командою

По-перше, прийміть, що, хоча ви не можете бути постійно винуватою, у вас може бути певна роль у проблемі. Постарайтеся з'ясувати цю роль, будьте по-справжньому цікаві і відкриті до діалогу. По-друге, прийміть відповідальність і візьміть на себе зобов'язання змінити ситуацію на краще. Потім попросіть вашого партнера подумати про те, яка його роль у загальній проблемі. Шукайте рішення спільно.

6 способів надолужити згаяне після сварки з чоловіком або хлопцем

©iStock

Навіть якщо ви вже встигли прийти в себе після сварки і разом попрацювали над пошуком рішень, ви можете відчувати спустошення. Сайт bustle.com розповість, як відновити колишню зв'язок. Отже, ось кілька способів поліпшити ваші стосунки після конфлікту.

  • Секс

Який сенс у сварці з вашою другою половиною, якщо за нею не піде розрядка? Під час суперечки емоції і у вас, і у вашого партнера розпалюються. Тому, після того, як все сказано і зроблено, і ви обоє помирилися, випустіть частину накопиченого напруги за допомогою сексу! Це може виглядати не так пристрасно, як здається у фільмах, але це безумовно зблизить вас двох.

  • Ведення переговорів

Іноді ви можете сваритися з кимось, тому що ви обидва хочете різних речей. Може бути, ви не можете вирішити, який фільм дивитися, або ви обоє хочете останній батончик Снікерса. Або у вас є більш серйозні аргументи для сварки. У всіх цих ситуаціях вам доведеться домовлятися і знаходити компроміс. Це означає, що ви збираєтеся разом, щоб прийняти рішення, яке буде правильним для вас обох.

  • Вибачення

«Вибач, але я не жалкую» – це не той шлях, по якому ви повинні піти. Використовуйте свої вибачення з розумом. Це нелегке завдання – визнати свої помилки і взяти на себе відповідальність за свої дії. Не у всіх це виходить, але вибачення – це крок у правильному і здоровому напрямку.

  • Період охолодження

Один із способів надолужити згаяне після сварки – не спілкуватися з людиною протягом деякого часу. Увійдіть у «період відпочинку». Деяким людям потрібно провести час на самоті, щоб обробити свої думки і почуття. Важливо дати один одному вільний простір. Після достатнього часу для охолодження ви зможете знову почати спілкуватися з ясною головою і відкритим серцем.

  • Дозвольте собі не погодитися

Іноді речі такі, які є, і ви повинні вирішити, приймати їх чи ні. Якщо і ви, і інша сторона не відмовитеся від своїх почуттів і ставлення до ситуації, єдиний спосіб просунутися вперед – це дозволити собі не погодитися. Найважливіша частина згоди не погоджуватися – це прощення і прийняття точки зору партнера.

  • Пропозиція світу

Відмінний спосіб повернути серце іншої людини після сварки – це запропонувати йому мир. Це може бути рукописна листівка з виразом ваших вибачень або букет квітів, в будь-якому випадку, ваш партнер буде вам вдячний. Гроші не можуть принести вам щастя, але іноді вони можуть купити вам хорошу пропозицію світу!

Отже, тепер вам відомо, як помиритися з чоловіком або хлопцем. Використовуйте наші поради і живіть дружно!

11 ознак, коли відносини носять хворобливий характер
Любов – це прекрасне почуття, але іноді воно засліплює людей, заважає їм тверезо сприймати партнера, усвідомлювати, що він неідеальний. А адже це згубно відбивається на
Фрази, яких варто уникати під час спору
Фрази, яких варто уникати під час спору
Фрази, яких варто уникати під час спору
18.03.19 Поради про саморозвиток
angry young woman with megaphone shouting at stressed scared man blown away by wave of letters alphabet Не вдавайтеся до цих низьким ударів. Якщо ви дійсно хочете
8 головних ознак щасливих і міцних відносин
©GeorgeRudy/IStock Закохуючись, люди часто перестають бути об'єктивними і не помічають очевидних речей у своєму партнері. Багато хто не роблять це навіть через кілька
Вибачення чоловіка: міф чи правда, і як їх роздобути
©Pixabay Якщо вибачення чоловіка – це те, чого ви ніколи не чули в реальному житті, значить, вам попався по-справжньому міцний горішок. Як навчити чоловіка вибачатися,
Що робити, якщо чоловік ревнує: 6 лайфхаков для подолання проблеми
© Takmeomeo/Pixabay Не знаєте, що робити якщо чоловік ревнує? В першу чергу, не можна зволікати з вирішенням проблеми, адже ревнощі в романтичних стосунках може дійсно
Що робити, якщо ваш партнер не хоче одружуватися, а ви — навпаки
©BlackbourneA/IStock Буває так, що двоє люблять один одного і будують відносини, але потім з'ясовується, що один з них не готовий до шлюбу. Якщо вам знайома така