Як боротися зі старінням за допомогою натуральних методів
24.05.2019 158 0 newsdaily.org.ua

Як боротися зі старінням за допомогою натуральних методів

В закладки

Як боротися зі старінням за допомогою натуральних методів

©Deagreez/IStock

Коли мова йде про боротьбу за молодість шкіри, ми часто вдаємося до косметологічних процедур, забуваючи про природні методи. Боротьба зі старінням може бути набагато простіше, ніж ви думаєте. Портал standardmedia розповідає, як самостійно запобігти перші ознаки старіння і надовго зберегти красу.

Вміст матеріалу

Як боротися зі старінням?

Щоб боротьба зі старінням була простою і дієвою, необхідно починати якомога раніше. Перш, ніж звертатися за допомогою до фахівців, спробуйте внести деякі корективи у свій повсякденний спосіб життя.

Тренування

Відвідування тренажерного залу, біг, ходьба та інші фізичні навантаження – це один з кращих способів надовго зберегти молодість. Разом з потом з організму виводяться токсини, що в результаті призводить до поліпшення здоров'я і омолодження шкіри. Більш того, фізичні навантаження нормалізують кровообіг і сприяють доставці поживних речовин до шкіри. Зволоження шкіри, насичення її киснем і вироблення колагену, також здійснюється за рахунок гарного кровообігу.

©fizkes/IStock

Відмова від куріння

Під час куріння шкіра, як найбільший орган, страждає від нестачі кисню і токсичного впливу сигаретного диму. Паління уповільнює кровообіг і звужує кровоносні судини. Внаслідок цього шкіра не отримує необхідне харчування зсередини. Крім того, нікотин надає зубам небажану жовтизну і призводить до появи карієсу. Куріння також тягне за собою випадання волосся, ламкість нігтів і рання поява зморшок. Щоб уникнути плачевних наслідків, необхідно як можна швидше кинути цю шкідливу звичку.

Вода

Вода необхідна вашому організму для нормального функціонування. Вона вимиває токсини, підтримує нормальну температуру тіла, доставляє живильні речовини в усі клітини, бере участь в очищенні судин і суглобів, а також допомагає перетворювати їжу в енергію. Крім того, вода зберігає шкіру здоровою, еластичною і гладкою, а також запобігає рання поява зморшок.

©seb_ra/IStock

Правильне харчування

Наш зовнішній вигляд і загальний стан здоров'я безпосередньо залежать від якості харчування. Шкідлива їжа може порушити метаболізм, привести до набору ваги і навіть вразити життєво важливі органи, такі як серце, печінка і шкіра. Продукти з високим вмістом цукру призводять до появи зморшок і позбавляють шкіру еластичності. Багаті антиоксидантами фрукти і овочі, в свою чергу, допомагають захистити шкіру від пошкодження клітин, викликане вільними радикалами.

Захист від ультрафіолетових променів

Відомо, що ультрафіолетові промені викликають пошкодження шкіри на клітинному рівні. Вони руйнують колаген, а також запускають реакції, які призводять до виникнення захворювань шкіри. Розпад колагенових волокон призводить до раннього старіння шкіри, зниження її тонусу і появи зморшок на обличчі. При тривалому перебуванні під сонцем шкіра втрачає свою еластичність і пружність. Щоб запобігти цьому, важливо регулярно використовувати сонцезахисний крем перед виходом на вулицю.

©DragonImages/IStock
Зберегти молодість. Все, що потрібно знати про боротьбу зі старінням шкіри
Фонтан вічної молодості може і є вічною легендою, але є і правдиве рішення про збереження здоров'я. Приміром, правильні дієтичні звички відмінно працюють як антивікові
10 способів довше залишатися без зморщок
©lenanet/IStock На жаль, будь-яка з віком шкіра починає втрачати пружність і еластичність, що приводить до появи зморшок. Однак жінки намагаються будь-якими способами
5 причин старіння шкіри
© GeorgeRudy/IStock Жінки борються з ознаками старіння з допомогою дорогих процедур і засобів. Але забувають про повсякденні речі, які впливають на стан шкіри. Для того,
Корейські секрети по догляду за шкірою, які допоможуть виглядати краще
©Bernard Lee/Pexels Корейська догляд за шкірою дає дійсно приголомшливий результат і допомагає підтримувати бездоганний зовнішній вигляд. Як відомо, кореянки славляться