Кращі електричні молоковідсмоктувачі та дитячі пляшечки 2019 року для мам малюків
30.04.2019 621 0 newsdaily.org.ua

Кращі електричні молоковідсмоктувачі та дитячі пляшечки 2019 року для мам малюків

В закладки

Кращі електричні молоковідсмоктувачі та дитячі пляшечки 2019 року для мам малюків

Якщо ви є щасливою мамою новонародженого, то вас, звичайно, цікавить питання його правильного годування. У цій статті ми розглянемо кращі дитячі пляшечки і електричні молоковідсмоктувачі 2019 року. Вам знадобиться ця інформація!

Вміст матеріалу

Кращі дитячі пляшечки 2019 року

Дитяча пляшечка може використовуватися для годівлі молочної сумішшю або молоком дітей у віці одного року або старше. Пляшечки для годування бувають різних розмірів і з декількома варіантами сосок. Вибір кращих може бути приголомшуючим, враховуючи безліч варіантів, наявних на ринку, але ми допоможемо вам визначитися!

Як вибрати ідеальну дитячу пляшечку

Вибір правильної дитячої пляшечки залежить від використання і потреб дитини. Ось кілька важливих порад з вибору правильної пляшечки для годування дитини:

• Скляна пляшка ідеальна для годування з рук батьків: якщо ви будете годувати дитину на руках, тоді скло може бути хорошим варіантом. Надання скляної пляшки дитині в руки може бути ризикованим, так як скло важкий. Кілька виробників постачають скляні пляшки з силіконовими або гумовими рукавами, які проходять через скло, щоб ізолювати від ударів і забезпечити зчеплення.

• Соски з повільним потоком підходять для новонароджених. Грудне вигодовування – найкраще для вашої дитини. Проте якщо з якоїсь причини вам необхідно годувати дитину з пляшечки до шести місяців, використовуйте тільки соски з повільним перебігом, які роблять годування з пляшечки схожим на годування груддю.

• Медичні експерти також рекомендують починати з сосок з самим повільним плином. Для дітей від трьох до шести місяців ви можете використовувати соски з середньою швидкістю потоку. Ви можете використовувати соски з швидкою течією для дитини старше шести місяців.

Дитячі пляшечки від кращих виробників

У нашому списку ви знайдете найпопулярніші дитячі пляшечки для годування.

1. Philips Avent Natural Baby Bottle

Пляшечка оснащена спеціальним ніпельним клапаном, який направляє повітря до пляшечки, а не до животика дитини, що робить її кращою для годування грудних дітей, що страждають коліками. Більш широка силіконова соска близька до грудного соска, що робить пляшечку ідеальною для матерів, які хочуть поєднувати годування з пляшечки з годуванням груддю.

2. Comotomo Baby Bottle

Ви можете підігрівати пляшечку на плиті, в мікрохвильовій печі або посудомийній машині, щоб стерилізувати її. Корпус пляшки повністю виготовлений з силікону, що робить його гнучким і міцним. Подвійні вентиляційні отвори на соску пропускають повітря і зменшують ризик його ковтання дитиною.

3. Evenflo Feeding Classic Glass Twist Bottles

Пляшечка виготовлена із загартованого скла, що робить її однією з найбільш міцних і кращих дитячих скляних пляшок. М'який силіконовий ніпель легко розбирається і містить микровентиляторы для запобігання зіскоблювання соска. Кільця горловини пляшки призначені для установки в більшість молоковідсмоктувачів, тому ви можете зціджувати безпосередньо в пляшечку.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

4. Dr. Brown's Original Bottle

Запатентована система вентиляції рідини зменшує потік повітря зовні. Менше аерації може допомогти зберегти кращу поживну цінність молока. Соска з повільним потоком в поєднанні зі спеціальним вентиляційним отвором запобігає потраплянню в організм дитини повітря, а також зменшує аерацію молока.

5. Tommee Tippee Closer to Nature Baby Bottle

Соска має форму соска грудей і приймається немовлятами практично відразу. Пляшка підходить для мам, які хочуть швидко перемикатися між годуванням грудьми і годуванням з пляшечки. Повітряний клапан допомагає вирівняти тиск повітря, що запобігає потраплянню повітря в організм дитини і знижує ризик виникнення кольок.

6. Lifefactory Glass Baby Bottle Feeding

Силіконовий манжет з високим захопленням закриває скляну пляшку зовні. Якщо ви віддаєте перевагу тільки скляні пляшечки і маєте намір віддавати їх дитині, то ця пляшечка для годування буде кращим вибором.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

7. Munchkin Latch Baby Bottle Set

Набір з чотирьох пляшок з окремими пляшками для повільного і середньої витрати. Ідеально підходить для тривалого використання. Силіконовий ніпель гнучкий і рухається на своєму місці. Це означає, що пляшка залишається на місці, навіть коли дитина нахиляється або рухає головою під час годування.Соска розтягується, як справжній сосок грудей, і може допомогти дитині підтримувати достатню всмоктування, а також запобігає потраплянню повітря.

8. Philips Avent Natural Glass Baby Bottle

Пляшка доступна в обсязі 118 мл, що ідеально для дітей молодшого віку, які потребують невеликих порціях. Пляшка виготовлена з високоякісного боросилікатного скла, теплостійкого і ударостійкого. Гнучка спіральна соска нагадує сосок грудей, що дозволяє новонародженому легко прийняти її.

9. Medela Breast Milk Bottle

Ця пляшечка підходить практично до всіх популярних молокоотсоса Medela, що усуває необхідність в окремій пляшці для зберігання зцідженого молока. Поставляється з сосками і кришкою, що дозволяє переобладнати її з пляшечки для годування в пляшку для зберігання.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

10. Nanobébé Baby Bottle

Пляшечка майже повністю нагадує форму грудей. Увігнута основа запобігає втраті молока при зберіганні. Унікальний дизайн пляшки і її призначення роблять її кращою пляшкою для зберігання та годування зцідженим грудним молоком. Увігнута основа допомагає швидко і рівномірно розподіляти тепло кожен раз, коли ви підігріваєте молоко. У цій пляшці молоко стає тепліше, ніж в інших пляшечках для годування.

11. PopYum Feeding Bottle

Спеціально розроблено для приготування сумішей. Порошок суміші і вода поміщаються в різні відсіки і змішуються при струшуванні. У нижньому відділенні пляшки міститься вода, а в середній частині знаходиться порошок формули. Дві кнопки поруч з середньою частиною випускають суміш у воду, коли це необхідно. Дизайн особливо корисний для зайнятих мам, які не хочуть мати справу з перемішуванням формули на ходу. Просто завантажте суміш і воду в пляшку і добре струсіть, щоб приготувати суміш в будь-який час і в будь-якому місці.

12. Dr. Brown's Wide Neck Glass Bottle

Пляшечка має запатентовану вентиляційну систему, розроблену доктором Брауном, для зменшення попадання повітря та запобігання аерації молока. Ви можете зняти вентиляційну трубку і використовувати пляшку звичайним способом, якщо хочете. Це дозволяє використовувати пляшечку, навіть коли дитина старше, і його годування краще налагоджено.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

13. NUK Simply Natural Baby Bottle

Простий і легкий у догляді дизайн. Прозорий пластик виглядає майже як скло. Соска має форму соска грудей і досить гнучка, щоб пристосувати рухи дитини під час годування. Антиколиковый клапан регулює повітряний потік і знижує ймовірність появи колік після годування.

14. Olababy Gentle Baby Bottle

Компактна силіконова пляшка, яку легко носити з собою куди завгодно. Від корпусу пляшки до соски, майже все зроблено з силікону. Сосок гнучкий і нагадує грудної. Подвійні вентиляційні отвори на соску допомагають запобігти потраплянню надмірної кількості повітря. Соска злегка зміщена від центру, щоб запобігти утворення залишків. Широка горловина пляшки полегшує чистку вручну.

15. MAM Baby Bottles

Ви можете скласти всі частини пляшки один на одного, налити воду в пляшку і стерилізувати пляшку в мікрохвильовій печі. На відміну від кількох інших пляшечок з отворами на соску, ця має підставу. Знімна основа пляшки містить кілька отворів, щоб забезпечити потік повітря під час подачі і зменшити ймовірність накопичення вакууму. Функція самостерилизации дозволяє швидко стерилізувати пляшку. Пляшка відкривається з обох кінців і легко миється.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

16. Steribottle Disposable Baby Bottles

Одноразові дитячі пляшки, виготовлені з переробленого пластику. Цей продукт стане відмінним вибором, коли ви подорожуєте або коли у вас немає доступу до стерилізованої пляшці. Кожна одноразова пляшка і соска стерилізуються на заводі. Це означає, що ви можете заповнити його молоком або молочною сумішшю прямо з коробки і нагодувати дитину. Кожна пляшка має вимірювальні лінії, щоб ви знали, скільки рідини ви налили в пляшку.

17. Playtex Ventaire Baby Bottle

Пляшечка розташована під кутом так, що молоко надходить у рот дитини повільно. Таким чином, пляшка підходить для годування дітей з рефлюксом і коліками. Вентиляційне отвір на дні пляшки запобігає утворенню вакууму і забезпечує плавний потік повітря. Кут нахилу пляшки запобігає рух молока під дією сили тяжіння і дозволяє краще контролювати потік під час годування.

18. Flipsi Natural Silicone Baby Bottle

Легко миється силіконова дитяча пляшечка зі знімним пластиковим рукавом. Висуньте силікон, щоб відокремити його від пластикової втулки і окремо очистити основний компонент пляшки. М'який силіконовий сосок нагадує натуральний, що дозволяє маляті легко захоплювати його. Пляшечку можна безпечно стерилізувати в киплячій воді, мікрохвильовій печі, а також поміщати в морозильну камеру.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

19. Joovy Boob PPSU Bottle

Ця пляшка виготовлена з варіанту пластику під назвою PPSU, який позначає полифенилсульфон. Матеріал довговічний, не вбирає колір, не має запаху і може стерилізуватися кілька разів. Це одна з кращих міцних пластикових пляшечок для годування. Отвір на соску пляшечки допомагає запобігти потраплянню повітря в організм дитини і запобігає всмоктування. Конструкція соски дозволяє легко перемикатися між годуванням грудьми і пляшкою.

20. Thinkbaby All-In-One Bottle

Це пляшечка для годування та сиппер в одному. Це означає, що ви можете продовжувати використовувати пляшечку, навіть коли дитина подорослішала і навчився пити через соломинку. Ви отримуєте соску, носик (щоб перетворити її в чашку), і соломинку для сиппера. Поміняйте місцями компоненти пляшки, щоб перетворити їх в різні стилі. Знімна двостороння ручка полегшує утримання її дитиною.

21. Lansinoh Baby Bottle Feeding

Якщо ви шукаєте популярний бренд, який існує вже давно, то Lansinoh підійде для вас. Ця пляшечка для годування є одним з найпопулярніших продуктів бренду. Система вентиляції повітря допомагає скоротити споживання повітря, знижує вірогідність виникнення колік і зригування. Для системи вентиляції немає ніяких додаткових деталей, що полегшує очищення.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

Ці дитячі пляшечки – відмінний вибір, але їх довговічність визначається тим, як ви будете піклуватися про них. Звертайте увагу на будь-які ознаки зносу пляшки, особливо навколо соски. Пошкоджену соску відразу замінюйте нової. Дотримуйтесь рекомендацій виробника по стерилізації: щоб уникнути незворотного пошкодження дотримуйтеся інструкції з експлуатації або буклету з інструкціями по стерилізації пляшки.

15 кращих електричних молоковідсмоктувачів 2019 року

Молоковідсмоктувачі – це пристосування, які дозволяють мамам зціджувати грудне молоко для зручного зберігання та подальшого використання. Є кілька типів молоковідсмоктувачів, кожен з різними функціями. Електричні молоковідсмоктувачі є найбільш зручними, оскільки вони автоматизують процес зціджування молока при підключенні до електричної розетки.

1. Medela Pump In Style Advanced Breast Pump

Вдосконалений подвійний насос з більш високою швидкістю прокачування робить його ідеальним для мам, які сцеживаются кілька разів в день. Молоковідсмоктувач вбудований в сумку, що дозволяє працюючої матері легко носити його з собою, і поставляється з сумкою-холодильником і чотирма пляшками для зберігання і транспортування молока.

2. Philips AVENT's Double Electric Breast Pump

Подвійний електричний молоковідсмоктувач «три в одному» з насосом, пляшкою для зберігання і соскою для годування з пляшечки. Меншу кількість деталей полегшує розбирання та очищення насоса. Присоска для грудей містить спеціальні контури, що імітують смоктання дитини. Поставляється з дорожньою сумкою для мобільності.

3. Spectra Baby USA S2 Plus Premier Electric Breast Pump

Подвійний молоковідсмоктувач лікарняного класу, що працює від постійного струму з допомогою адаптера змінного струму. В насосі використовується закрита система відкачування, при якій грудне молоко потрапляє в трубку і компоненти двигуна насоса. Це допомагає підтримувати систему в чистоті та гігієни.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

4. Ameda Purely Yours Breast Pump

Однокористувацький подвійний електричний насос, розроблений для компактності та портативності. Мотор насоса важить всього 453 р. Запатентована система захисту на основі діафрагми захищає від забруднення, запобігаючи забрудненню молока. Система також запобігає зворотний потік молока в насосну трубку. Ви можете вибрати з восьми регульованих тисків всмоктування в залежності від ваших уподобань комфорту. Існує також вибір з чотирьох швидкостей прокачування. Економте час з подвійною функцією накачування, де ви можете качати з обох грудей одночасно.

5. Vakey Electric Breast Pump

Одиночний молоковідсмоктувач з простим у використанні цифровим блоком управління двигуном, який дозволяє настроїти процес накачування. Всі деталі, що стикаються з грудним молоком, виготовлені з медичного пластику. Функція масажу допомагає стимулювати молокоотдачу. Конструкція ємності для збору та трубки запобігає зворотний потік молока в двигун насоса. Цифровий дисплей надає всю важливу інформацію в зручному для розуміння форматі, що полегшує управління пристроєм.

6. Signature Pro Double Electric Breast Pump By Lansinoh

Конфігурується подвійний насос, що дозволяє контролювати стиль перекачування і рівень всмоктування. Моторний блок містить цифровий дисплей і кнопки для управління різними компонентами процесу накачування. Кришка мембрани і кришка на верхній частині ємності для насоса допомагають підтримувати чистоту трубок, запобігаючи зворотний потік молока. Ви можете вибрати один з трьох режимів відкачки і восьми режимів всмоктування для оптимального комфорту при зціджуванні молока. Пристрій працює від акумуляторів, так і від мережі.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

7. Evenflo Advanced Double Electric Breast Pump

Подвійний насос з компактною конструкцією двигуна. Ви можете використовувати насос з адаптером змінного струму або з батареями, що робить його портативним. Закрита насосна система запобігає надходження молока через трубку в двигун. Ви можете контролювати швидкість зціджування молока, а також рівень всмоктування, що робить перекачування молока комфортною. Насос поставляється з трьома розмірами присосок, щоб забезпечити найкращу посадку в області ареоли. Три додаткових розміру присосок продаються окремо.

8. BabySteps Independent Double Electric Breast Pump

Подвійний електричний молоковідсмоктувач з дуже тихим і компактним двигуном, який полегшує перенесення. Легко чистити деталі. Закрита система відкачування запобігає надходження молока до двигуна насоса. Насоси функціонують з прямим підключенням до мережі. Існує дев'ять рівнів регулювання всмоктування, що означає, що ви можете налаштувати насос на свій розсуд.

9. Momcozy Automatic Electric Double Breast Pump

Портативний подвійний молоковідсмоктувач. Вбудований акумулятор можна заряджати через порт USB. Зручно заряджати за допомогою банку харчування або навіть комп'ютера. Силіконова прокладка з малюнком пелюстка дозволяє активно стимулювати сосок молочної залози, тим самим покращуючи приплив молока. Механізм проти зворотного потоку запобігає забрудненню молока. Супертихая робота двигуна при прокачуванні, яка дозволяє зціджуватися, не заважаючи дитині або оточуючим.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

10. BelleMa Effective Pro Double Electric Breast Pump

Подвійні електричні насоси, якими можна керувати незалежно. Це означає, що ви можете встановлювати різні швидкості потоку молока з кожної грудей. ЖК-дисплей з підсвічуванням дозволяє бачити стан перекачування, а також зручний для перекачування в нічний час.

11. Tommee Tippee Electric Breast Pump

Електричний молоковідсмоктувач з плоским моторним блоком, який легко носити з собою. Насос поставляється з коробкою для мікрохвильового стерилізатора, яка дозволяє стерилізувати компоненти, поміщаючи їх у воду і нагріваючи їх усередині мікрохвильовій печі. Подвійний джерело живлення, від прямої мережі або від батарей. Присоска зроблена з м'якого силікону, щоб зціджування було особливо комфортним.

12. Medela Sonata Smart Double Electric Breast Pump

Подвійний насос зі складною центральною консоллю двигуна, яка має можливість підключення смартфона. Починає збір молока з фази стимуляції і потім переходить в режим експресії після зливу молока. Насосний блок передає дані через Bluetooth в додаток для смартфона. Ви можете відстежувати і контролювати використання. Поставляється з сумкою-холодильником для зберігання пляшок і великою сумкою для перенесення насоса.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

13. Spectra Baby USA S1 Plus Electric Breast Pump

Подвійний молоковідсмоктувач лікарняного класу з вбудованим акумулятором. Це означає, що немає необхідності замінювати батарею і немає необхідності постійного підключення до електромережі під час використання. Просте управління за допомогою кнопок для зміни вакууму і швидкості зціджування молока. Закрита система перекачування дозволяє містити компоненти насоса без молока і, отже, чистими.

14. Bellababy Double Electric Breast Feeding Pumps

Подвійні молоковідсмоктувачі з цифровим дисплеєм і блоком управління. Сенсорна РК-панель дозволяє легко контролювати різні функції насоса. Двигун насоса повністю бездротовий, з вбудованим акумулятором. Ви можете зарядити акумулятор за допомогою USB-кабелю. Моторний блок може також використовуватися в якості банку аварійного живлення для ваших електронних пристроїв. Містить акумулятор великої ємності і забезпечує низький рівень шуму при роботі.

15. Hygeia Enjoye Cordless Electric Breast Pump

Молоковідсмоктувач з подвійними присосками. Мотор працює від вбудованої акумуляторної батареї. Тривала ємність батареї – один повний заряд забезпечує чотири години роботи. Контролюйте швидкість і вакуумне тиск кожної присоски незалежно. Компактний і портативний, що робить його ідеальним вибором для працюючих мам. Поставляється з двома пляшками для збору молока з кришками. Це означає, що ви можете зберігати молоко відразу ж після його збирання.

©amazon.com/©amazon.com/©amazon.com

Незалежно від того, який з молоковідсмоктувачів ви виберете, правильне використання у відповідності з рекомендаціями виробника має значення для збільшення терміну служби продукту. Дезінфікуйте деталі перед першим використанням. Більшість виробників рекомендують кип'ятити присоску і деталі пляшок протягом приблизно десяти хвилин перед першим використанням. Чистіть і висушуйте деталі після кожного використання. Регулярно перевіряйте деталі насосів на знос. Періодично перевіряйте насос на предмет пошкоджень. Присоски, трубки і клапани піддаються тертю з-за руху. Ці компоненти слід перевіряти частіше.

Тепер вам відомо все про кращі дитячі пляшечки і електричні молоковідсмоктувачі 2019 року. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам зробити ідеальний вибір.

18 предметів для дитини, які рекомендують досвідчені батьки
© Keekaroo/Facebook Ви зовсім недавно стали батьками і ще не встигли розібратися, що саме потрібно придбати для малюка в першу чергу? Як мінімум, не варто витрачати
Поради працюючій мамі з грудного вигодовування
Молоді мами стикаються з багатьма проблемами і в перші місяці після народження дитини. Однією з таких проблем є поєднання роботи і годування груддю. Тому ми підготували
Як вибрати пляшечку для годування: поради молодим мамам
© Magone/iStock Ви стали мамою! Чи готуєтеся стати? Приємні клопоти... Один з обов'язкових пунктів у списку для дитини займає пляшечка для годування. Навіть якщо ви
Як правильно вибрати пляшки і соски для малюка
© Chalabala/iStock Необхідно знати, як правильно вибрати пляшки і соски для малюка. Це потрібно для комфортного годування дитини. Багато батьків стикаються з проблемами
Як годувати з пляшечки дитини: 5 міфів, які давно варто спростувати
© LeManna/IStock Грудне вигодовування — найкращий спосіб живлення для будь-якого малюка. Але, на жаль, нерідко виникають непередбачені ситуації, коли доводиться