Як годувати з пляшечки дитини: 5 міфів, які давно варто спростувати
03.05.2019 246 0 newsdaily.org.ua

Як годувати з пляшечки дитини: 5 міфів, які давно варто спростувати

В закладки

Як годувати з пляшечки дитини: 5 міфів, які давно варто спростувати

© LeManna/IStock

Грудне вигодовування — найкращий спосіб живлення для будь-якого малюка. Але, на жаль, нерідко виникають непередбачені ситуації, коли доводиться переривати годування груддю або зовсім від нього відмовитися.

Ми вирішили розповісти вам про міфи годування дитини з пляшечки

Кожному молодому батьку необхідно знати, як годувати з пляшечки дитини. Але і тут виникають труднощі, адже є багато невірної інформації. Редакція motherly навела кілька міфів, які варто знати про годування.

1. Міф: діти добре сприймають будь-яку пляшку

© tung256/Pixabay

Не всі пляшки створені однаково. Багато батьків відчувають занепокоєння, коли здається, що їх дитина відмовляється від всіх пляшечок, що особливо знервовано, якщо годуюча мама готується повернутися до роботи. Тим не менш, часто потрібно дати дитині деякий час, щоб підготуватися до нового методу годування, говорить Кеті Ферраро, зареєстрований дієтолог, фахівець з грудного вигодовування та доцент кафедри харчування в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско.

«Для матерів, які повертаються на роботу, якщо ви годуєте грудьми, але намагаєтеся перейти на пляшечку спробуйте дати собі пробний період від двох до чотирьох тижнів, щоб поекспериментувати з годуванням з пляшечки», — говорить Ферраро.

2. Міф: використовувати потрібно тільки грудне молоко або тільки суміш

© pexels

Так часто виникає питання про те, чи використовує батько спеціальну суміш або годує грудьми. І він представлений виключно як один або інший варіант окремо. Насправді, багатьох дітей годують комбіновано, тобто у них є суміш, а іноді — грудне молоко.

За словами Ферраро, перевага змішаного вигодовування полягає в тому, що діти все ще отримують користь від грудного молока, в той час як батьки можуть забезпечити задоволення загальних потреб у харчуванні та калоріях.

3. Міф: чищення пляшок — це багато роботи

© 5712495/Pixabay

Для батьків, які шукають спрощення у своєму житті, чищення пляшок з дня на день може здатися страшним. Але насправді це не вимагає набагато більших зусиль, ніж ви звикли робити з посудом кожен вечір: з пляшками, які безпечні для верхньої стійки посудомийної машини, їх чистка так само проста, як і миття всього іншого.

Для додаткової впевненості в дезинфекції, фахівці пропонують неймовірно корисний паровий стерилізатор для мікрохвильової печі, який ефективно вбиває всі побутові бактерії на чотирьох пляшках одночасно. Не кажучи вже про те, що його також можна використовувати на пустышках, сосках і т. д.

4. Міф: годування з пляшечки викликає коліки

© Beeki/Pixabay

Однією з провідних теорій про причини колік є розлад шлунка, яке може бути викликане тим, що дитина отримує бульбашки повітря під час годування з пляшечки. Тим не менш, клінічно доведено, що є такі пляшечки, які зменшують коліки завдяки оригінальній внутрішній системі вентиляції, яка усуває негативний тиск і бульбашки повітря.

5. Міф: пляшки — це все, що ви можете використовувати протягом першого року

© mm91/Pixabay

До того часу, коли вашій дитині виповниться шість місяців, він може бути готовий почати використовувати чашку. Ферраро пояснює: «Незважаючи на те, що в цей момент їм не потрібна вода або інші рідини, це віха в харчуванні, яка допомагає забезпечити незалежне харчування і навіть розвиток мовлення».

5 міфів щодо годування з пляшечки, які давно варто спростувати

Техніка годування з пляшечки нехитра, але і в ній є правила, які краще дотримуватися. Сподіваємося, що ця інформація вам допоможе. Удачі!

Грудне вигодовування: 14 переваг для мами і дитини
©mamulia.ua Годування груддю однаково корисно і для дитини, і для його матері. Грудне молоко не даремно називають «рідким золотом», адже воно містить омега-жирні кислоти,
8 переваг грудного вигодовування, про яких не говорять лікарі
Годувати грудьми чи ні — одне з перших рішень, які приймають молоді мами. Незалежно від того, який вибір ви зробите, необхідно заздалегідь розглянути всі за і проти.
Поради працюючій мамі з грудного вигодовування
Молоді мами стикаються з багатьма проблемами і в перші місяці після народження дитини. Однією з таких проблем є поєднання роботи і годування груддю. Тому ми підготували
Жіноче здоров'я: чому мамам не варто боятися годувати грудьми
© Sasiistock/iStock Ви 9 місяців чекали появи цього грудочки щастя. Готували саму затишну кімнату, найкрасивіші речі і самі м'які пелюшки. І ось цей день настав! Ваш
Як вибрати пляшечку для годування: поради молодим мамам
© Magone/iStock Ви стали мамою! Чи готуєтеся стати? Приємні клопоти... Один з обов'язкових пунктів у списку для дитини займає пляшечка для годування. Навіть якщо ви
Кращі електричні молоковідсмоктувачі та дитячі пляшечки 2019 року для мам малюків
Якщо ви є щасливою мамою новонародженого, то вас, звичайно, цікавить питання його правильного годування. У цій статті ми розглянемо кращі дитячі пляшечки і електричні