6 продуктів, поліпшують грудне вигодовування
07.05.2019 46 0 newsdaily.org.ua

6 продуктів, поліпшують грудне вигодовування

В закладки

6 продуктів, поліпшують грудне вигодовування

© Tetiana Mandziuk/iStock

Неможливо передбачити, як буде відбуватися грудне вигодовування до народження дитини. Якщо у вас є шанс попрактикуватися в зміні підгузників або перевдягання дитини, то в цій ситуації ви можете зіткнутися з деякими ситуаціями.

Далі ви дізнаєтеся про продукти для поліпшення грудного вигодовування.

Motherly розповідають про товари, які допоможуть спростити догляд за дитиною і зроблять процес годування комфортним.

1. Печиво для лактації

© Stork and Dove

Дослідження показали, що головна причина, по якій жінки припиняють годувати груддю протягом першого року, полягає в тому, що вони стурбовані, чи достатньо їх молока для харчування дитини. Вважайте, що ваша секретна зброя — це печиво Booby Boons Lactatіon Cookies from Stork + Dove. Воно не тільки корисне і смачне, але і розроблено спеціально для годуючих мам.

Купити

2. Спеціальне масло для сосків

© amazon. com

Також у списку причин, по яких жінки припиняють грудне вигодовування – це підвищена чутливість сосків. Органічне масло забезпечує комфорт, так як допомагає тілу адаптуватися до потреб немовляти.

Купити

3. Пакети для зберігання молока

© eBay

Для жінки, яка годує груддю, немає нічого гірше, ніж випадково розлити молоко. З цими пакетами для зберігання з подвійним ущільненням ви можете бути впевнені, що ваше грудне молоко в цілості й схоронності.

Читайте також Як укріпити вестибулярний апарат дитини

Купити

4. Бюстгальтер для годування

© YouTube

Догляд за дитиною — це цілодобова робота, що вимагає змін в гардеробі. Оскільки Bravado спеціалізується на зручних бюстгальтерах для годуючих мам, вони дійсно продумали кожну деталь — від дихаючої тканини до затискачів, які можна легко відкрити однією рукою.

Купити

5. Подушечки для грудей

© Bamboobies

Зберігаючи ці заспокійливі подушечки для грудного вигодовування в своєму арсеналі, ви зможете швидко позбавитися від закупорених молочних проток, нагріваючи їх в мікрохвильовій печі або охолоджуючи в морозильній камері.

Купити

6. Плаття для годування

© The Iconic

На жаль, реальність показує, що не завжди є місце для годування і не весь одяг сприяє зручності процесу. Зверніть увагу на це плаття, яке допоможе вам відчувати себе впевненіше.

Купити

Зробіть процес годування простіше

Продукти для поліпшення грудного вигодовування здатні змінити вашу думку про процесі годування в кращу сторону. Ці товари в комплексі допоможуть вам подарувати повноцінний догляд дитині і забути про дрібні проблеми.

8 переваг грудного вигодовування, про яких не говорять лікарі
Годувати грудьми чи ні — одне з перших рішень, які приймають молоді мами. Незалежно від того, який вибір ви зробите, необхідно заздалегідь розглянути всі за і проти.
Поради працюючій мамі з грудного вигодовування
Молоді мами стикаються з багатьма проблемами і в перші місяці після народження дитини. Однією з таких проблем є поєднання роботи і годування груддю. Тому ми підготували
Дивовижні переваги пробіотиків під час вагітності та грудного вигодовування
© Sasiistock/iStock Грудне молоко надзвичайно корисно для дитини, так як включає вітаміни, мінерали, антитіла, ферменти, гормони, здорові жири, корисні бактерії і багато
Що робити, якщо обвисли груди після годування
©SheKnows Якщо груди обвисли після годування, приємного в цьому мало. Що робити в такій ситуації і чи можливо виправити її на краще? Відповіді на ці питання дає сайт We
7 найкращих продуктів для дитини після грудного вигодовування
© Pixabay/Pexels Відлучення дитини від грудного молока – це важкий період для матері і малюка. Є певні продукти, які допомагають дитині поступово звикнути до нового
Грудне вигодовування: 14 переваг для мами і дитини
©mamulia.ua Годування груддю однаково корисно і для дитини, і для його матері. Грудне молоко не даремно називають «рідким золотом», адже воно містить омега-жирні кислоти,