Що буде, якщо качати прес кожен день – і чи потрібно це
17.05.2019 8 840 0 newsdaily.org.ua

Що буде, якщо качати прес кожен день – і чи потрібно це

В закладки

Що буде, якщо качати прес кожен день – і чи потрібно це

© Nikolas_jkd/iStock

Всі чоловіки і жінки хочуть домогтися рельєфу і прибрати жирок в області живота. Багато готові заради цієї мети качати прес кожен день. Але чи є сенс робити скручування кожен день? І які вправи більш ефективними?

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає детальніше, як можна накачати кубики і варто вправлятися щодня.

Поширені міфи щодо преса

© shironosov/iStock

1. Прес потребує щоденних тренуваннях

Ні, це не так. Всі м'язи потребують відпочинку, коли вони і починають рости. Для досягнення найкращих результатів слід качати прес не більше 3-4 разів на тиждень. Бодібілдери, приміром, це роблять лише в рамках 1-ї тренування в тиждень.

Міф № 2: М'язам преса потрібно 24 години для відновлення

Все трохи інакше. Якщо ви не відчуваєте дискомфорт в області живота і м'язи не починають хворіти на наступний день після тренування, це зовсім не означає, що тіло відпочило і можна качати прес в безперервному режимі. Для того щоб м'язи відновилися, потрібно до 48 годин.

Міф № 3: Вправи для преса позбавляють від жиру

Це не так. Під час тренувань жир спалюється по всьому тілу. Правда, в деяких ділянках це робиться трохи швидше. Позбавитися від зайвої ваги можна тільки при комплексному підході. А для цього потрібно не тільки фізичне навантаження, але і корисний раціон, ведення активного та правильного способу життя загалом.

Міф № 4: Для кожної м'язи живота потрібні окремі вправи

Навіть досвідчені люди, які активно займаються фітнесом, так вважають. На ділі під час тренування задіяні всі м'язи даної зони. І тільки деякі рухи дозволяють створити додаткове навантаження на певні м'язи. Приміром, «куточок» на турніку допомагає тренувати нижній відділ преса.

Читайте також 7 акаунтів фітнес-блогерів, які смотивируют на спортивні звершення

Користь і шкода вправ на прес

©Bojan89/IStock

Переваги:

  • Поліпшується робота внутрішніх органів поліпшується. Відбувається це завдяки тому, що під час тренувань посилюється кровообіг і організм насичується киснем.
  • Міцний прес дозволяє підвищити стійкість корпусу і уникнути сутулості, поліпшити поставу в цілому. Активний витрата калорій під час фізичних навантажень допомагає худнути, а підкачування м'язів — утримувати шлунок від розтягування. В результаті ви не будете переїдати.
  • Жінкам сильні м'язи живота допомагають під час пологів.

Недоліки:

  • Дуже активні тренування шкідливі і навіть небезпечні. Якщо день у день і цілими годинами качати прес, рано чи пізно це стане причиною проблем зі здоров'ям: не виключено розвиток захворювань, які пов'язані з шиєю і спиною. Наприклад, результатом надмірне навантаження може стати зміщення міжхребцевих дисків.

Ефективні вправи для пресу

© zoff-photo/IStock
  1. Лягайте на спину. Руки опустіть вздовж тіла. Повільно підніміть прямі ноги, а потім заведіть їх за голову. Після цього гранично напружте живіт і поверніться у вихідну позицію.
  2. Лягайте на підлогу. Повільно підтягніть коліна до грудей, відірвавши верхню частину спини від статі. На видиху опустіть ноги.
  3. Прийміть позу планки на прямих руках. По черзі підтягуйте коліна до грудей. Щоб задіяти бічні м'язи живота, тягніться коліном до протилежного ліктя.
  4. Зробіть максимальну кількість повторень за 30-60 секунд.

Вам ніхто не забороняє щодня качати м'язи преса. Тільки от розвиненої мускулатури і збільшення в обсязі не чекайте. Цей варіант підійде лише тим людям, для яких пріоритетом є збільшення витривалості.

Читайте також Сходинка за сходинкою. Кращі вправи для схуднення з допомогою драбини

Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися
3 секрету для отримання бажаного преса
@ Nikolas_jkd/IStock Прес качати так само, як і всі інші м'язи — максимум 20 повторів в 4 підходи. Звичайно ж, в цьому випадку доведеться виконувати вправу з додатковим
Як правильно качати прес в домашніх умовах
© stevepb/Pixabay Важливо знати, як правильно качати прес, щоб швидко привести себе в порядок і поліпшити зовнішній вигляд. Coach розповідають про секрети домашніх
Як накачати спину будинку без заліза: техніка й вправи тренувань
©Pixabay Якщо ви займаєтеся спортом, то повинні приділяти увагу своїй спині. Вправи на м'язи спини допоможуть вам опрацювати цю частину свого тіла і добитися красивого
Поради для більш продуктивної тренування преса
© strengthauthority.com Продовжуєте робити по 100 скручувань в день, щоб накачати кубики преса? Тоді вам точно, буде корисна ця інформація. Як відомо, накачаний прес —
5 вправ, з якими ви точно почнете качати прес будинку
© picjumbo.com/Pexels У деяких немає часу відвідувати спортзал або немає можливості займатися з тренером. Це не проблема, адже існують вправи, які можна робити вдома і