Кращі вправи для збільшення росту у дорослих та дітей
08.04.2019 6 148 0 newsdaily.org.ua

Кращі вправи для збільшення росту у дорослих та дітей

В закладки

Кращі вправи для збільшення росту у дорослих і дітей

Без сумніву, люди завжди відчайдушно намагаються збільшити свій зріст будь-яким можливим способом. В даний час існує ряд ліків і методів точкового масажу, які допомагають отримати потрібний результат. Але вони дорогі і мають побічні ефекти. Більш того, немає 100% гарантії успіху.

Таким чином, кращий з можливих способів збільшення зростання — це природне поєднання вправ з правильною дієтою. Фізичні навантаження допомагають у тонізації та зміцненні м'язів, вивільняючи гормони росту. Далі ви дізнаєтеся, як за допомогою простих способів збільшити зростання не тільки дитини, але і дорослого.

Вміст матеріалу

Як збільшити зростання з допомогою простих способів

© Choreograph/iStock

Можливо, ви бачили рекламні оголошення в газетах, які стверджують, що є швидкі методи збільшення зростання за одну ніч – це обман. Представлені нижче способи допоможуть вам поступово збільшити зростання без ризику для здоров'я.

• Збалансована дієта

Першим кроком для досягнення зростання є збалансоване харчування. Якщо ви дійсно хочете мати неабиякий зріст, ви повинні тримати в стороні гамбургери, колу і чіпси. Перейдіть на здорову їжу замість шкідливих продуктів. Збалансована дієта зробить вас сильніше у всіх відносинах. Об'єднайте свої страви з усіма типами поживних речовин, що містять білок, вуглеводи і жир. Ви можете їсти все в міру, але уникати вуглеводів або жирної їжі одночасно.

Додайте багато пісних білків. Список повинен включати птицю, м'ясо, сою, рибу і молочні продукти. Ці свіжі білки допоможуть вам нарощування м'язів, зміцнення кісток і стимулювання росту тіла. Намагайтеся триматися подалі від простих вуглеводів, таких як тістечка, випічка, піца, солодощі і газована вода. Споживайте достатню кількість вітаміну D і кальцію. Зелені листові овочі, молочні продукти є хорошими джерелами кальцію. Дослідження показали, що цинк ефективно стимулює ріст організму. Тому спробуйте додати в свій щоденний раціон продукти, багаті цинком, такі як насіння гарбуза і арахіс.

• Вправи на розтяжку

Розтяжка — один з найбільш ефективних способів збільшити зростання. Прості вправи, які включають в себе розтяжку, є обов'язковими. Вправа, яке ви можете змусити вашої дитини спробувати або виконувати самостійно — це стояти біля стіни спиною до неї. Необхідно підняти руки і витягнути якомога далі. Наступний крок — сісти спиною до стіни на пальці ніг і розтягнути м'язи ніг. Кількість повторень: мінімум 10 раз в день.

• Підтягування

Такі вправи ефективні при збільшенні росту і випрямленні хребта. Підтягування — це фантастичний спосіб стимулювання росту, тому заохочуйте вашу дитину регулярно займатися цим. Необхідно займатися 10 хвилин в день.

• Йога

Асани, такі як Сур'я-намаскара, ідеально допомагають дітям рости високими. Поза дозволяє тілу повністю розтягуватися, стимулюючи зростання. Переконайтеся, що ваша дитина робить прості дихальні вправи перед початком.

Чакрасана — ще одна чудова вправа, яка змусить вашої дитини розтягнути все тіло. Необхідно лягти на спину, розвести ноги, зігнути коліна, торкаючись сідниць і зігнути лікті, торкаючись плечей. Потім потрібно зробити вдих і підштовхнути тіло вгору.

• Стрибки на скакалці

Стрибки на скакалці можна використовувати як вправи, що сприяє росту вашої дитини. Під час занять тіло розтягується і, отже, та зростання поступово збільшується щодня.

• Плавання

Це ще одне відмінне заняття для збільшення зростання. Це також допомагає тренувати все тіло, даючи сили і здоров'я.

• Біг

Біг допоможе тримати тіло в тонусі і постійно залишатися в русі. Якщо ви хочете збільшити зростання своєї дитини – складіть йому компанію під час бігу.

• Баскетбол

Баскетбол — один із видів спорту, який тренує всі м'язи і допомагає в рості. Він включає в себе стрибки, які допомагають у зростанні м'язів за рахунок збільшення м'язового напруги. Заняття також допомагають у збільшенні концентрації і кровопостачання різних частин тіла.

Продукти для збільшення зростання

© GANNAMARTYSHEVA/iStock

Ці продукти допоможуть вам збільшити зростання і наповнять ваш організм поживними речовинами.

Зелені листові овочі. Від необхідних мінералів до харчових волокон, вони несуть в собі все необхідне, що стимулює гормони росту в організмі і, як наслідок, збільшує зростання.

Соя. Соя як багате джерело білків, фолієвої кислоти, вітамінів, клітковини і вуглеводів покращує масу і щільність кісток і тканин, що також сприяє збільшенню зростання. На думку дієтологів, кожен день потрібно вживати 50 грамів цього продукту.

Вівсянка. Багаті білком продукти, такі як вівсянка, допомагають у відновленні кісток і тканин. Вони також сприяють створенню нових тканин. На думку експертів, в галузі охорони здоров'я, тим, хто хоче збільшити свій зріст, слід щодня вживати на сніданок не менше 50 г вівсяного борошна.

Горіхи і насіння. Арахіс, мигдаль, гарбузове насіння і насіння льону містять необхідні мінерали та амінокислоти, які допомагають у відновленні і появу нових тканин.

Риба. Лосось, тунець і сардина, є багатим джерелом білків і вітаміну D, які необхідні для росту. Вони також допомагають у зростанні, розвитку та щільності кісток.

Яйця. Коли справа доходить до фізичної форми, яйця є невід'ємною частиною раціону. Цей багатий джерело високоякісного білка, допомагає в розвитку міцних кісток і здорового тіла. Рекомендується вживати від 3 до 6 яєчних білків щодня.

Курятина. Є найкращим джерелом білка, який допомагає будувати тканини і м'язи. У день необхідно не менше 50 грамів цього продукту.

Банани. Як багате джерело мінералів, таких як калій, марганець і кальцій, банан допомагає прискорити зростання. Він також нейтралізує шкідливий вплив натрію на кістки і допомагає зберегти концентрацію кальцію в кістках.

Ашвагандха. Вважається природним рослинним лікарським засобом для збільшення зростання. Містить широкий спектр мінералів, які допомагають розширювати кістки, а також збільшує їх щільність, що є необхідною умовою для збільшення зростання.

Читайте також Як прокачати внутрішню частину стегна і візуально схуднути в ногах

Кращі вправи для збільшення росту

Хоча це загальновідомий факт, що зростання людини визначається генетичними факторами, але на нього можуть впливати навіть фізичні фактори, такі як дієта і заняття спортом. Наведені нижче вправи потрібно виконувати 2-3 рази на тиждень.

• Підтягування

Гравітація негативно впливає на ваш зріст. Підтягування на вертикальної планки — простий спосіб боротьби з цією проблемою. Це змушує вага нижньої частини тулуба розтягувати хребет і зменшує тягу хребців. Це призводить до збільшення зростання на кілька сантиметрів.

Горизонтальна штанга для цього повинна розташовуватися на такій висоті, щоб вона дозволяла тілу розширюватися з можливістю переміщення. Якщо ваше тіло не може повністю витягнутися, то злегка зігніть коліна, щоб вільно висіти. Переконайтеся, що, взявшись за планку, ваші долоні спрямовані назовні. Під час висіння тримайте руки, плечі і стегна максимально розслабленими.

© mmpile/iStock

• «Плавання на суші»

Це вправа схоже на плавання за винятком того факту, що воно не виконується в басейні. Воно в основному фокусується на нижній частині спини.

Ляжте на живіт, спираючись підборіддям на підлогу, витягніть руки перед обличчям долонями вниз. Це повинно бути вихідною позицією. Тепер підніміть праву руку на кілька сантиметрів від підлоги і одночасно підніміть ліву ногу від підлоги, не згинаючи коліна. Зберігайте це положення протягом декількох секунд, а потім перейдіть у вихідне положення. Повторіть цей процес з лівою рукою і правою ногою. Ця вправа допомагає тонізувати поперек і запобігає сутулість.

© pinterest.dk

• Підйом тазу

Це надзвичайно проста вправа допомагає розтягнути тіло вгору і вниз. Ляжте на спину. Покладіть плечі і руки міцно на підлогу. Тепер зігніть ноги в колінах і притягніть їх як можна ближче до сідниць. Зігніть спину, щоб підштовхнути таз вгору. Ця позиція повинна утримуватися від 20 до 30 секунд. Ця вправа дозволяє вам більше розтягуватися, надаючи гнучкість стегон.

© New Health Advisor

• «Кобра»

Це вправа призначена для розтягування вашого хребта, що робить його гнучким. Ляжте на підлогу обличчям вниз і покладіть долоні на підлогу під плечі. Зігніть хребет, потім поверніться у вихідне положення.

© International Yoga

• «Суперкобра»

Почніть з того, що руки повинні бути перпендикулярні підлозі, а хребет зігнутий (аналогічно кінцевого положення розтягування кобри). Тепер зігнувши стегна, підніміть своє тіло, щоб сформувати перевернуте " V положення. При цьому притисніть підборіддя до грудей, а потім поверніться у вихідне положення. Кожне повторення повинне тривати від 10 до 20 секунд.

© StockSnap/Pixabay

• Стрибки на одній нозі

Це просте вправу можна виконувати де завгодно. Виконайте 8 стрибків на кожній нозі. Цей вид активності корисний для розвитку мозку, зміцнення ніг і вироблення гормонів росту.

© The Lazy Artist Gallery/Pexels

• Відведення стегон

Ця відмінна тренування допомагає розтягнути хребет і забезпечує додаткову довжину верхньої частини тіла. Також розтягує і подовжує хребці шиї.

Ляжте на спину, додайте руки вздовж тулуба, долоні вниз. Тримаючи ноги разом, витягніть їх прямо до стелі і зігніть їх назад, щоб вони торкалися підлоги. Спочатку дотик до підлоги може здатися важким, але з практикою це стане легше. Чим більше ви розтягуєте себе, тим більше подовжується хребет.

© elizzzet/Pixabay

• Передня розтяжка хребта

Сядьте прямо на килимок ногами попереду. Ваші ноги повинні бути витягнуті приблизно на ширину плечей і зігнуті. Вдихніть і витягніть руки перед собою. При цьому нахиліться вперед і постарайтеся доторкнутися до кінчиків пальців ніг.

Якщо ви можете доторкнутися до кінчиків пальців ніг, то ви можете спробувати розтягнути їх ще більше, щоб максимально зігнути хребет.

© livestrong.com

• «Кішка»

Це вправа призначена для того, щоб розкрити хребет і зміцнити плечі, груди, руки і спину. Це в основному розтягує ваші підколінні сухожилля, одночасно тиснучи на живіт. Це корисно для кровообігу.

Покладіть руки і коліна на підлогу, витягнувши руки. Вдихніть, згинаючи хребет вниз, і видихніть, піднімаючи хребет в вигнуту позицію і голову вниз. Тримайте плечі високо, а лікті прямими. Ваша тазова кістка повинна стосуватися підлоги. Кожне повторення повинне тривати від 3 до 8 секунд.

© jentakespictures/IStock

• Нахили вниз

Встаньте прямо, поклавши руки на стегна. Залишаючись у цьому положенні, нахиліться вперед як можна далі, ведучи головою. Завжди пам'ятайте, можна згинати коліна і треба тягнути підборіддя від грудей. Кожне повторення повинне тривати від 4 до 8 секунд.

© Wavebreakmedia/iStock

• Нахили вниз № 2

Це добре відоме і поширене вправа для збільшення зростання. Встаньте прямо, широко розставивши ноги. Витягніть руки вгору, нахиліться вперед і торкніться підлоги руками, не згинаючи коліна. Потім поверніться у вихідне положення.

© sandsun/iStock

• Точковий стрибок

Поставте ноги близько і встаньте на носочки. Тепер починайте стрибати з піднятою рукою в повітрі не менше 2 хвилин.

© kirill4mula/iStock

• Нахили вниз № 3

Встаньте, склавши руки за шиєю, і нахиліться вперед як можна далі. Піднесіть підборіддя до грудей, але не згинайте коліна. Кожне повторення повинне тривати від 4 до 8 секунд.

© sandsun/iStock

• Вертикальна розтяжка

Щоб виконати цю вправу, встаньте прямо, ноги на ширині плечей і підніміться на носках. Це також допомагає у зміцненні литкових м'язів.

© active.com

• Суперрастяжка

Встаньте, склавши руки за шиєю, і нахиліть голову вгору і назад якомога далі. Кожне повторення повинне тривати від 5 до 15 секунд.

© active.com

• Розтяжка у стіни

Встаньте біля стіни і постарайтеся витягнути руки якомога вище. Ваш хребет повинен бути як можна ближче до стіни. Кожне повторення повинне тривати протягом 4-6 секунд.

© stylecraze.com

• Підйом ноги вгору

Ляжте на живіт, розмістивши руки за шиєю і підніміть ногу якомога вище. Тепер повторіть те ж саме з іншою ногою. Тримайте їх прямо під час розтяжки. Кожне таке повторення повинно тривати від 3 до 5 секунд.

• Собака мордою вниз

Встаньте, склавши руки і тримаючи їх позаду себе. Нахиліться і поставте руки, як можна далі. Кожне повторення повинне тривати від 4 до 6 секунд.

© yogasana.science

• «Стіл»

Сядьте на підлогу, тримаючи ноги прямо. Ваш торс повинен бути прямим. Тепер покладіть долоні на підлогу і притисніть підборіддя до грудей. Зробивши це, підніміть голову до упору. Роблячи це, ви повинні підняти своє тіло так, щоб згиналися коліна, а руки залишалися прямими. Тулуб і верхня частина ніг повинні бути прямими і горизонтальними щодо статі. Кожне повторення повинне тривати протягом 8-20 секунд.

© greatist.com

• Спеціальне обладнання

Щоб виконати цю вправу, використовуйте спеціальний стіл для зміцнення тулуба.

© stylecraze.com

• Планка

Планка може здатися складним для виконання, але з часом ваші результати покращаться. Почніть з 10 секунд виконання.

© undrey/iStock

• Підйому ваги ногою

Це вправа в першу чергу призначений для збільшення довжини нижньої частини тіла, оскільки воно спрямоване на розтяг хряща між колінами.

Сядьте на високий стілець і закріпіть вага на щиколотці. Ви можете почати з малого ваги і поступово збільшувати його в міру просування. Дозвольте вашим ногам витягатися з-за тиску ваги. Після завершення цієї процедури зніміть вантаж і дайте ногам відпочити.

© kicsiicsi/iStock

• Удар ногою

Встаньте рівно, злегка розставивши ноги. Потім, зробіть удар ногою, не рухаючи стегнами. Виконайте кілька повторів для кожної ноги.

© JadeThaiCatwalk/iStock

Ці вправи для збільшення росту при регулярному виконанні допоможуть вам досягти бажаної мети. Перед тим, як приступити до початку занять, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

За матеріалами: stylecraze.com, stylecraze.com, timesofindia.com.

Як за допомогою звичних засобів допомогти дитині стати вище
© monkeybusinessimages/iStock В сьогоднішньому світі багато дітей набагато вище, ніж їх батьки були у дитинстві. Тим не менш, є невеликий відсоток дітей, які не
Як швидше відновитися після тренувань: адаптаційний та оптимізаційний методи
© Milkos/iStock Багатьох хвилює питання, як швидше відновитися після тренування, і ми знаємо відповідь. Головне слідувати правилам і дотримувати всі рекомендації. Якщо ви
Методики збільшення зростання в зрілому віці
© jasam_io/IStock Збільшення зростання в дорослому віці — надзвичайно складна задача, яка вирішується швидше важкої хірургічною операцією, ніж чим-небудь іншим. Вирости
5 порад для ефективного росту м'язів
© GeorgeRudy/IStock Хочете дізнатися, як швидко і ефективно наростити м'язову масу? Редакція SUPER.UA підготувала для вас 5 кроків по досягненню бажаного, які принесуть
Як самостійно скласти програму тренувань у спортзалі
© Modeste Щоб грамотно скласти індивідуальний план тренувань в залі, краще всього звернутися до тренера. Але якщо ви все ж хочете зробити це самі, то ось декілька порад,
4 ознаки, що у дитини період стрибка зростання
©Pixabay Діти постійно ростуть, але в деякі періоди свого розвитку вони роблять це більш інтенсивно. Ростові стрибки у дітей найчастіше спостерігаються в перший рік