7 міфів про домашньому схудненні, які тільки заважають
24.04.2019 760 0 newsdaily.org.ua

7 міфів про домашньому схудненні, які тільки заважають

В закладки

7 міфів про домашньому схудненні, які тільки заважають

© Helena Sir/Flickr

Тема схуднення цікавить величезна кількість людей. Саме тому вона обросла різними міфами і помилками. Звичайно, швидка домашня втрата ваги можлива, але врахуйте, що більшість популярних методів схуднення є абсолютно марними і навіть небезпечними.

Ось найбільш поширені міфи про втрату ваги, в які потрібно перестати вірити.

1. Потрібно відмовитися від жирів

Відмова від ліпідів може тільки нашкодити організму, оскільки вони беруть активну участь у засвоєнні вітамінів і формуванні м'язової тканини. Недолік жирів призводить до проблем із зубами, ламкості нігтів, хронічної втоми і ослаблення імунітету. Корисні ліпіди містяться в горіхах, авокадо, рослинних оліях і різних насінні.

© grinvaldsy/IStock

2. Схуднення буває локальним

Неможливо спалити жир на якійсь конкретній зоні свого тіла. Наприклад, якщо ви хочете схуднути в області живота, то вам доведеться попрацювати і над іншими частинами тіла. Жировий прошарок спалюється рівномірно, тому до схуднення потрібно підходити комплексно.

3. Низькокалорійні дієти дають стійкі результати

Дієти на 1000 калорій дійсно можуть привести до швидкого зниження ваги, але це дуже небезпечно. Різке падіння кількості поживних речовин стане серйозним стресом для організму. Це призведе до авітамінозу, гормональних збоїв і проблем з шкірою. Також організм перейде в економний режим, значно сповільнивши обмін речовин.

© Lewis Suraz/Flickr

Читайте також: 6 правил швидкого метаболізму, які допомагають усім

4. Дегідратація допомагає схуднути

Багато хто намагається скинути зайву вагу завдяки виведенню величезної кількості рідини з організму. Ця методика дійсно дає вражаючі результати, але вони вкрай нестійкі. Справа в тому, що дегідратація ніяк не зачіпає жировий прошарок. Вага і обсяг повертаються відразу ж після нормалізації рівня рідини в організмі.

5. Потрібно дотримуватися суворого графіка харчування

Деякі продукти краще засвоюються в конкретний час доби, але це практично ніяк не пов'язано з вагою тіла. Ви можете їсти навіть вночі, тому що значення має тільки сумарна кількість спожитих калорій. Щоб худнути, потрібно витрачати більше калорій, ніж вживати. Це єдиний спосіб позбутися від зайвих кілограмів.

© Naser Chawroka/Flickr

6. Глутамат натрію призводить до ожиріння

Численні дослідження підтверджують, що ця харчова добавка є абсолютно нешкідливою. У східних країнах глутамат натрію настільки популярний, що його використовують за аналогією з сіллю. Харчові добавки дійсно маскують почуття голоду, тому все залежить від вашого самоконтролю.

7. Швидкий скидання ваги реальний

Не варто вірити дієтологам, які обіцяють втрату 10 кілограмів за тиждень. Такі результати просто недосяжні для людини. 3 кілограми за 7 днів – це максимально можливий результат. Але для цього вам доведеться дотримуватися суворої білкової дієти й проводити багатогодинні тренування. У звичайних умовах процес схуднення займає місяці.

Читайте також: Найбільш дієві способи швидше спалювати жир

6 поширених міфів про зниження ваги, які тільки заважають досягати мети
© socialmediasl444/Flickr В мережі, на жаль, нерідко поширюють міфи про схуднення. Люди в них вірять, їм слідують, в результаті їм не вдається скинути зайву вагу.
4 міфу про втрату ваги, які налаштовують на невдачу
©RossHelen/IStock Коли мова йде про схуднення, не варто вірити всьому, що пишуть і говорять на цю тему. Більшість помилок і невірних думок часто не допомагають, а лише
7 помилок в дієті, які заважають вам схуднути
© Shutterstock Коли справа доходить до схуднення, більшість людей роблять банальні помилки, які заважають їм здобути бажану фізичну форму. Сьогодні ми розповімо вам,
5 міфів про бігу, калоріях і втрати ваги
© microgen/IStock Побутує думка, що люди, які серйозно займаються бігом, не можуть страждати ожирінням. Насправді це не зовсім так. Деякі спортсмени примудряються набрати
10 міфів про схуднення, які заважають вам скинути вагу
© Nathan Cowley/Pexels Величезний обсяг дезінформації щодо втрати ваги ускладнює процес схуднення для багатьох людей. Сьогодні ми розповімо вам про міфи, в які пора
Поширені міфи про дієти, які й справді працюють
© GeorgeRudy/IStock Міфи прийнято вважати чимось негативним, тим, що змушує нас вірити в брехню і що потрібно обов'язково розвінчати. Це правда: існує величезна кількість