10 простих правил для швидкого спалювання жиру
14.06.2019 674 0 newsdaily.org.ua

10 простих правил для швидкого спалювання жиру

В закладки

10 простих правил для швидкого спалювання жиру

© Patricia Gallano/Flickr

Єдина причина зайвої ваги – це надлишок жирової тканини. Щоб позбутися від нього, недостатньо просто правильно харчуватися. Для швидкого схуднення ви повинні активно тренуватися. Гарна новина полягає в тому, що позбутися від жирового прошарку не так вже й складно. Ці прості правила допоможуть вам помітно прискорити процес.

1. Вибирайте правильну музику

Складіть спеціальний плейлист для тренувань. Він повинен повністю складатися з ритмічної музики. Це не тільки поліпшить ваш настрій, але і прискорить серцевий ритм, що важливо для ефективного спалювання жиру.

© Ridofranz/IStock

2. Зменшіть свої порції

Ви можете продовжувати харчуватися за звичним графіком, але постарайтеся значно зменшити порції. Пийте багато рідини на протязі всього дня. Це відмінний спосіб боротьби з почуттям голоду.

3. Тренуйтеся на свіжому повітрі

Не варто проводити тренування виключно в залі. Заняття на свіжому повітрі будуть більш приємними і забезпечать вам додаткову мотивацію. Регулярно робіть пробіжки і катайтеся на велосипеді.

© undrey/IStock

4. Починайте день правильно

Ваш день повинен починатися з білкового сніданку. Це забезпечить вас енергією на першу половину дня і допоможе уникнути калорійних перекусів. Вранці ви повинні вжити 35-40% від добової потреби організму в протеїнах.

5. Закінчуйте день правильно

Увечері вашому організму теж потрібен білок, адже він є будівельним матеріалом для м'язів. Якісний протеїновий коктейль забезпечить ваш організм усім необхідним на час сну.

© Anikona/IStock

Читайте також: 4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок

6. Відпочивайте перед тренуванням

Не варто вирушати на тренування відразу ж по закінченню робочого дня. Дайте своєму організму трохи часу, щоб перебудуватися і підготуватися до заняття. Проведіть 30-40 хвилин в абсолютному спокої, щоб налаштуватися на продуктивну роботу.

7. Влаштовуйте собі вихідні

Вашому організму потрібні перерви в тренуваннях, щоб відновитися. Заняття без вихідних – це погана ідея, оскільки ви швидко выдохнетесь і втратите мотивацію. Складіть графік тренувань на кілька тижнів і беззастережно дотримуйтеся його.

©bruce mars/Pexels

8. Зосередьтеся на силових тренуваннях

Кардіотренування важливі для спалювання жиру, але процес схуднення не буде ефективним без силових вправ. Вони забезпечують істотне прискорення метаболізму, що має вирішальне значення для швидкої втрати ваги.

9. Зробіть свої тренування максимально інтенсивними

Перерви під час тренувань повинні бути мінімальними, оскільки ефект досягається саме під час пікових навантажень. Обмежте час, за яке ви повинні виконати запланований комплекс вправ.

© Alexandr Screaghin/IStock

10. Більше спіть

Не секрет, що м'язи активно ростуть саме під час сну. Постарайтеся приділяти нічному відпочинку не менше 8 годин. Короткий денний сон теж буде корисною, хоча це далеко не завжди можливо.

Читайте також: Вправи для спалювання жиру, які ви можете робити вдома

3 причини, чому варто тренуватися з гантелями
© bruce mars/Pexels Багато жінок уникають секції спортивного залу для роботи з додатковою вагою. І це величезна помилка, яка значно віддаляє вас від поставлених цілей.
5 порад для швидкого і ефективного позбавлення від жиру
© RyanKing999/iStock Якщо ви хочете швидко привести свою фігуру в норму, то почніть регулярно тренуватися. Врахуйте, що тільки лише правильним харчуванням домогтися
6 продуктів, які допоможуть швидше скинути калорії
При схудненні дуже важливо правильно харчуватися. На жаль, немає таких продуктів, від яких можна скинути зайву вагу за п'ять хвилин, паралельно поїдаючи тортики і піцу.
14 кращих способів швидко спалити жир
Незалежно від того, чи хочете ви схуднути до літа або поліпшити загальний стан здоров'я, спалити жир в короткі терміни буде досить складно. Крім дієти і вправ необхідно
4 лайфхака, які нарешті проявлять ваш прес
© chaoss/iStock Позбутися від жиру в області живота не так-то й легко, як може здатися. Навіть ті люди, які змогли скинути зайву вагу, не завжди худнуть в цій частині
4 причини, чому варто застосовувати періодичне харчування
©LIgorko/IStock Періодичне харчування стрімко набирає популярність, оскільки ця система несе в собі користь для здоров'я. Одне з головних переваг періодичного харчування