4 лайфхака, які нарешті проявлять ваш прес
17.05.2019 808 0 newsdaily.org.ua

4 лайфхака, які нарешті проявлять ваш прес

В закладки

4 лайфхака, які нарешті проявлять ваш прес

© chaoss/iStock

Позбутися від жиру в області живота не так-то й легко, як може здатися. Навіть ті люди, які змогли скинути зайву вагу, не завжди худнуть в цій частині свого тіла. Сертифікований тренер і фахівець по втраті ваги Уалид Запозичень хоче запевнити, що ви неодиноки: багато людей намагаються добитися плоского живота і привабливого преса, але проблема в тому, що вони роблять не те, що допомагає в цьому випадку.

Ми б хотіли розповісти вам про 4 способи позбутися від черевного жиру, які також допоможуть вам знайти прес, про який ви мріяли.

Розумна дієта

© Milkos/IStock

Щоб схуднути в області живота, не потрібні ніякі чарівні новомодні засоби для схуднення. Все досить банально. Складно це зробити тим, кому не вистачає терпіння, і хто не може протягом тривалого періоду часу обмежувати споживання калорій.

Джейд Дженні, головний тренер CrossFit і власник Champlain Valley CrossFit, вважає, що потрібно зосередитися на споживанні в їжу цільнозернових продуктів, здорових жирів, білків, овочів, обмежуючи при цьому себе в цукрі і рафінованих вуглеводів. Жорсткі дієти є не найкращим рішенням: вони принесуть лише короткостроковий результат, а потім ви знову наберете вагу, так як не зможете весь час голодувати.

Збільшення споживання білків

Ваша мета – споживати 1,4–1,8 грама білків на 1 кг вашої ваги. Білок допоможе вам у нарощуванні м'язів, спалювання жиру, він знизить процентний вміст жиру в організмі, зміцнить м'язи, надовго вгамує ваш голод і знизить потяг до нездорової їжі.

Силове тренування

© Ibrakovic/IStock

Замість того, щоб витрачати купу часу на кардиотренировку, виконуйте силові вправи 3-4 рази в тиждень. Використовуйте різноманітне обладнання: гантелі, штанги, гирі, бари, фітнес-боли. Змішуйте їх, щоб наростити різні групи м'язів. Виконуйте складні вправи, щоб опрацювати одночасно кілька частин свого тіла: присідання, тяга, підтягування, викид штанги та інше.

Високоінтенсивна інтервальне тренування

Замість того, щоб робити звичайні кардіовправи, випробуйте 20-хвилинне тренування HIIT. Доведено, що вона за короткий строк завдяки своїй високій інтенсивності здатна прискорити процес спалювання жиру, так що ви швидше зможете схуднути в області живота і підвищити ефективність силових тренувань.

Читайте також: 7 правил харчування, які допоможуть подружитися з пресом без спорту

Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
3 секрету для отримання бажаного преса
@ Nikolas_jkd/IStock Прес качати так само, як і всі інші м'язи — максимум 20 повторів в 4 підходи. Звичайно ж, в цьому випадку доведеться виконувати вправу з додатковим
3 способи позбутися від жиру внизу живота
© Power of Positivity Втратити зайвий жир в певній частині тіла — це те, чого багато хто хоче досягти. Звичайно, ви б хотіли втратити кілька сантиметрів тільки в талії,
8 вправ в басейні, які допоможуть знайти стрункість
© ajay bhargav GUDURU/Pexels Записатися в басейн варто не тільки заради того, щоб плавати, а й для того, щоб схуднути. Зараз існує багато тренувань для виконання у воді,
6 речей, які позбавлять від жиру в області живота назавжди
© grinvaldsy/IStock Якщо вас турбує зайвий жир в області живота, ви, напевно, вже намучилися з схудненням. То воно працює, то ні. Навіть худі дівчата часом помічають, що