8 вправ в басейні, які допоможуть знайти стрункість
31.05.2019 534 0 newsdaily.org.ua

8 вправ в басейні, які допоможуть знайти стрункість

В закладки

8 вправ в басейні, які допоможуть знайти стрункість

© ajay bhargav GUDURU/Pexels

Записатися в басейн варто не тільки заради того, щоб плавати, а й для того, щоб схуднути. Зараз існує багато тренувань для виконання у воді, які не менш ефективні, ніж у спортзалі.

Представляємо 8 вправ в басейні, які допоможуть позбутися зайвої ваги.

Вправа № 1: для зміцнення м'язів стегон

Виконання: ляжте на живіт, обличчя опустіть у воду і витягніть руки вперед, з'єднавши долоні. Робіть рухи ногами, як при кролі (одна – вгору, друга – вниз). Поступово видихайте. Ноги повинні працювати від стегон (не згинайте їх в колінах і розслабте стопи).

Вправа № 2: для хребта та стегон

Виконання: ляжте на спину, руки розташуйте вздовж тулуба. Далі злегка підніміть живіт, щоб особа не занурилося під воду. Потім через верх підніміть одну руку і покладіть її ззаду голови, теж саме зробіть і з другої. Потім з'єднайте їх. Виконуйте рухи ногами, як при кролі.

© fancycrave1/Pixabay

Вправа № 3: для стегон і хребта

Виконання: ляжте на живіт, покладіть руки на дошку і опустіть обличчя у воду. Далі залиште одну руку на дошці і тягніть її вперед, а другу перемістити до тулуба. Виконуйте рухи ногами, як при кролі. Для того, щоб зробити вдих, повертайте голову в бік опущеної руки.

Вправа № 4: для м'язів корпусу

Виконання: ляжте на спину, злегка підніміть живіт, руки витягніть уздовж тулуба і притисніть до стегон. Виконуйте рухи ногами, як при кролі. Далі підніміть руки вгору, перемістіть їх за голову, опустіть у воду і робить гребок, поверніться в початкове положення.

© Pixabay/Pexels

Вправа № 5: для м'язів плечового поясу і живота

Виконання: станьте, відштовхніться від дна, зігніть коліна і під ними розмістіть дошку. Робіть рухи як при брассі і таким чином рухайтеся вперед.

Вправа № 6: для внутрішньої поверхні стегон

Виконання: підпливіть до стінки басейну, притисніться до неї тілом і виконайте рухи ногами брасом.

© Pixabay/Pexels

Вправа № 7: для рук і грудей

Виконання: станьте по шию у воді, візьміть в руки гантелі і починайте розводити їх у сторони, опускаючи вниз, здіймаючи.

Вправа № 8: для бічних м'язів живота

Виконання: станьте на дно, візьміть в кожну руку по дошці. Далі розгорніть стопи носками назовні і поставте ноги на дошку. Потім, балансуючи руками, робіть кроки на місці, піднімаючи і опускаючи ноги.

6 вправ для тіла, які варто робити в басейні
© skeeze/Pixabay Влітку не особливо хочеться проводити час в задушливому спортзалі, куди приємніше плавати в басейні, а ще краще робити це з користю для тіла. Вправи у
6 вправ у воді, допомагають зміцнити м'язи преса
Якщо ви мрієте про підтягнутому, плоскому животі — вправи в басейні саме те, що вам потрібно. Вони допоможуть схуднути і зробити талію стрункішою. Представляємо вам 6
6 причин почати займатися аквааеробікою
© Ridofranz/iStock Можна з упевненістю сказати, що аквааеробіка дуже корисна для здоров'я. Вправи у воді допомагають привести тіло в порядок і поліпшують стан здоров'я
Вправи для схуднення в басейні, які можна використовувати у відпустці
© DisobeyArt/IStock Відпустку не привід забувати про тренуваннях, тому ми підготували кілька вправ, які можна використовувати на відпочинку в басейні. Вправа для
7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще
© Khosrork/iStock Валик необхідно включати майже в кожне тренування. Завдяки його використанню зменшується нервово-м'язового виснаження і підвищується продуктивність.
Кращі вправи для фітнесу у воді
Якщо вам подобається перебувати у воді, але плавання здається занадто нудним виглядом спорту, чому б не зайнятися аквааеробікою? Водні вправи безпечні і корисні для