6 вправ у воді, допомагають зміцнити м'язи преса
29.06.2019 1 617 0 newsdaily.org.ua

6 вправ у воді, допомагають зміцнити м'язи преса

В закладки

6 вправ у воді, допомагають зміцнити м'язи преса

Якщо ви мрієте про підтягнутому, плоскому животі — вправи в басейні саме те, що вам потрібно. Вони допоможуть схуднути і зробити талію стрункішою. Представляємо вам 6 вправ у воді, які допоможуть зміцнити м'язи преса.

Плаваємо з дошкою

Візьміть дошку для води, тримайте її перед собою на витягнутих руках. Починайте виконувати удари ногами, утримуючи себе на плаву і намагайтеся втягувати живіт. Переплывите басейн кілька разів.

Щучка

Відштовхніться ногами від дна у напрямку до тулуба. Випрямляйте Ноги, тулуб трохи нахиляйте вперед, а руки відводите назад. Сідниці в цей момент спрямовані на дно басейну. Виконайте 10 повторів.

Махи ногами

Візьміть дошку. Лягайте на воду грудьми вниз, руки тримайте прямо перед собою на дошці. Виконайте швидкі і дрібні удари ногами по воді. Таз і прес тримати в напрузі, не прогинайте поперек і не округляйте спину. Переплывайте басейн.

Нахили

Вправи спрямована на тренування косих м'язів живота та прямий м'яз. Для посилення ефекту, під час виконання вправи, тримайте руки за головою.

Станьте прямо, ноги тримайте на ширині плечей. Нахилити вправо настільки, наскільки зможете. В ідеалі — щоб лікоть опустився під воду. Повертайтеся на вихідну позицію. Зробіть нахил у протилежний бік. Виконайте 8-10 повторень.

Дельфін

Лягайте на воду грудьми вниз, руки витягніть вперед, якщо потрібно — візьміть дошку. З допомогою хвилеподібних рухів намагайтеся переплисти басейн. Голові тримайте над водою.

Вправа з колобашкой

Колобашку затисніть між гомілок. Пливіть вільним стилем, при цьому намагаючись тримати тіло над водою. Переплывайте басейн.

Читайте також: 20 варіантів планки

8 вправ в басейні, які допоможуть знайти стрункість
© ajay bhargav GUDURU/Pexels Записатися в басейн варто не тільки заради того, щоб плавати, а й для того, щоб схуднути. Зараз існує багато тренувань для виконання у воді,
6 вправ для тіла, які варто робити в басейні
© skeeze/Pixabay Влітку не особливо хочеться проводити час в задушливому спортзалі, куди приємніше плавати в басейні, а ще краще робити це з користю для тіла. Вправи у
Вправи для преса жінкам після 40 років
©Pablo_K/IStock Вікові зміни організму неминуче наздоганяють жінок після 40 років. Обмін речовин сповільнюється, а тіло втрачає гнучкість. Запобігти ці неприємні зміни
5 вправ, з якими ви отримаєте бажаний прес
© freepik.es Плоский животик робить нас стрункішою, пропорційне, вище і, в кінцевому підсумку, привабливіше. Регулярні вправи — ключ до знаходження ідеального преса.
7 натхнених балетом вправ, які допоможуть зміцнити прес
©womansday Чи знаєте ви, що зміцнити прес можна не тільки класичними вправами, але і танцювальними? Ми підготували для вас тренування з елементами балету, спрямовану на
Вправи для преса: як отримати ідеальний живіт жінкам після 40 років
© Pexels/Pixabay З віком організм змінюється. Після досягнення 40 років сповільнюється метаболізм, змінюється фон гормонів, тіло стає менш гнучким і рухомим. Це впливає