7 натхнених балетом вправ, які допоможуть зміцнити прес
30.05.2019 1 004 0 newsdaily.org.ua

7 натхнених балетом вправ, які допоможуть зміцнити прес

В закладки

7 натхнених балетом вправ, які допоможуть зміцнити прес

©womansday

Чи знаєте ви, що зміцнити прес можна не тільки класичними вправами, але і танцювальними? Ми підготували для вас тренування з елементами балету, спрямовану на тренування м'язів живота. Виконуючи перелічені нижче вправи 3-4 рази в тиждень, вже через місяць ви побачите бажаний результат.

Вправа на прес з піднятими ногами

Лягайте на спину, руки тримайте вздовж корпусу, ноги підніміть і тримайте зігнутими під кутом 45 градусів. Відірвіть голову і лопатки від підлоги. Качайте прес в повільному темпі 10 разів і в швидкому 20 разів.

©womansday

Підйоми ніг

(А) Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, рукою спирайтеся на спинку стільця. Підніміть праву ногу і тримайте прямо перед собою, праву руку зафіксуйте у вертикальному положенні. Напружуйте м'язи преса, піднімаючи і опускаючи ногу. Повторіть теж саме з іншою ногою і рукою.

(В) Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, рукою спирайтеся на спинку стільця. Відведіть праву ногу в бік, піднімаючи праву руку вгору. Поверніть ногу у вихідне положення, не торкаючись підлоги, потім знову відведіть убік. Повторіть 8 разів і поміняйте опорну ногу.

©womansday

Балетна стійка

(А) Встаньте прямо, підніміть руки над головою в заокругленій положенні, зігніть праву ногу і відведіть убік. Поставте правий носок біля лівої гомілки. Затримайтеся в такому положенні, утримуючи баланс. Повторіть теж саме, змінивши опорну ногу.

(В) Прийміть вихідне положення попередньої вправи і виконуйте нахили корпусом убік. Тягніть праве коліно до правого ліктя. Повторіть 10 разів, потім виконайте вправу в протилежний бік.

©womansday

Махи ногами

Поставте ліве коліно і ліву руку на підлогу, праву ногу витягніть убік, утворюючи паралель з підлогою, а праву руку підніміть вгору. Виконайте 10 махів правою ногою, потім поміняйте бік. Спробуйте другий варіант вправи, відводячи ногу перед собою, а не в бік.

©womansday

Підйом ніг лежачи

Лягайте на спину, руки тримайте вздовж корпусу, ноги підніміть вгору, утворюючи вертикальну лінію. Відриваючи поперек від підлоги виштовхує ноги вперед і повертайтеся у вихідне положення. Зробіть 8 підходів у повільному темпі і 16 у швидкому.

Підйом ніг лежачи (варіант 2)

(А) Лягайте на спину, руки тримайте вздовж корпусу, коліна зігніть під прямим кутом, відірвавши сідниці від підлоги. Підніміть праву ногу максимально вгору і затримайтеся в цій позиції. Повторіть вправу, змінивши опорну ногу.

©womansday

(В) Лягайте на спину, руки тримайте вздовж корпусу, коліна зігніть під прямим кутом, відірвавши сідниці від підлоги. Випряміть праву ногу так, щоб вона була паралельна лівого коліна. Піднімайте і опускайте праву ногу 8 разів у повільному темпі і 8 разів у швидкому. Повторіть вправу з іншою ногою.

©womansday

Підйом ніг сидячи

Сядьте прямо, випрямивши ноги перед собою, долоні поставте на підлогу. Спину тримайте трохи закругленої. Відірвіть ноги від підлоги і виконуйте підйоми вгору і вниз 12 разів.

©womansday

Спробуйте провести таку тренування вдома, щоб опрацювати прес.

6 вправ з еспандером, коли потрібен прокачаний прес
©g_studio/iStock Чи знаєте ви, що тренування з еспандером здатні зміцнити не тільки руки і ноги, але й прес? Сьогодні ми покажемо вам ефективні вправи з даними
4 вправи по 10 хвилин для поліпшення нижнього преса
©jacoblund/IStock У сучасному світі кожна дівчина мріє про рельєфному і пласкому животику. Сьогодні ми поділимося з вами вправами, які допоможуть створити бажаний прес і
Корисні вправи для тонусу спини і красивої постави
© Huffington Post Як відомо, сидячий спосіб життя тягне за собою викривлення постави і погіршення тонусу спини. Щоб запобігти подібні проблеми необхідно додати певні
15-хвилинна програма, яка допоможе отримати прес в домашніх умовах
©fizkesIStock Ідеальний прес – мрія кожного. Однак втілити цю мету в реальність не так-то просто. Сьогодні ми розповімо вам про перевірену систему вправ і харчування, яка
4 вправи, з якими проявиться прес
©dima_sidelnikov/IStock Прокаченный, рельєфний прес – це мрія більшості хлопців і дівчат. Однак жир на животі буває складно побороти і це тягне за собою втрату мотивацію
4 вправи, які допоможуть створити завжди помітний прес
© Aaptiv Літо вже настало, а ви все ще не готові продемонструвати рельєфне тіло в купальнику? Спробуйте регулярно виконувати курс вправ на прес, який ми для вас