Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин
27.05.2019 3 240 0 newsdaily.org.ua

Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин

В закладки

Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин

© Maks Manuals/Flickr

Кожен мріє про ідеальному вазі, але лише деякі його досягають. Ідеальна вага – це правильне співвідношення ваги зростанню людини. Щоб підтримувати нормальну вагу і добре виглядати, потрібно спалювати стільки ж калорій, скільки ви споживаєте. Відсутність фізичної активності в поєднанні з висококалорійною дієтою перетворить всі зайві калорії в жир. Це призводить до ожиріння, зниження метаболізму і інших проблем зі здоров'ям.

Експерти радять щодня тренуватися протягом як мінімум 30 хвилин. Цей час є оптимальним: його легко вписати в свій робочий графік і його буде достатньо для підтримки здоров'я людини.

Щоб позбавитися від зайвої ваги, потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Регулярна фізична активність позитивно позначиться на розмір вашої талії, а також на стані вашого здоров'я.

© Pixabay

Як спалити 500 калорій за 30 хвилин?

Втрата ваги залежить від ваги вашого тіла. Огрядний чоловік буде спалювати більше калорій за більш короткий проміжок часу, ніж худий чоловік. Крім того, потрібно виконувати всі вправи правильно з максимальною інтенсивністю. Людина з вагою більше 90 кг здатний спалити 500 калорій всього за 30 хвилин. Людина з середньою вагою – 400 калорій.

Ми б хотіли порадити вам найбільш ефективні види тренувань, які допоможуть досягти результату. Почніть з розминки, чергуйте вправи і відновиться після тренування.

Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин

Біг

Біг – одне з найбільш жиросжигающих вправ. Вам не потрібно спеціальне устаткування, але ви можете скористатися біговою доріжкою, якщо захочете. Біжіть в стійкому темпі (12 км на годину) протягом 30 хвилин, роблячи 30-секундні паузи, щоб перевести подих.

© Maks Manuals/Flickr

Читайте також: 3 способи спалити більше 200 калорій на біговій доріжці

Розтяжка

Якщо ви націлені не тільки на схуднення, але і на опрацювання м'язів і гнучкості тіла – зверніть увагу на розтяжку. Це – ще одна інтенсивна форма вправ, яка спалює велику кількість калорій, коли ви виконуєте їх з мінімальною кількістю перерв. Працюйте з різними групами м'язів протягом 30 хвилин, витрачаючи на відпочинок між сетами 30 секунд.

Силове тренування

У цьому тренуванні такі вправи, як планка, віджимання, присідання виконуються з обтяженням. Підберіть для себе оптимальний вагу, поступово збільшуючи його, щоб поліпшити показники тренування. Використовуйте різні вправи з обтяженням протягом 30 хвилин, щоб посилити м'язи всього тіла. Ви зможете спалити 500 калорій, але переконайтеся, що ви готові до такої тренуванні, адже вона є дуже серйозною.

© Halfpoint/IStock

Інтервальне тренування

Коли ви чергуєте високу інтенсивність і вправи з низькою інтенсивністю, ваше тіло починає спалювати більше калорій, ніж зазвичай. Ця тренування забезпечує високий рівень метаболізму навіть після тренування, тобто ви будете спалювати жир, вийшовши за межі тренажерного залу.

Плавання

Цей вид тренування підвищує витривалість, позбавляє від болю в спині, колінах і суглобах. До того ж, якщо ви будете плавати досить швидко і не витратите багато часу на відпочинок, ви зможете спалити 500 калорій за півгодини.

© pixabay

Інші види тренувань, які дають практично такий же добрий результат:

 • Велосипед (25-28 км/год)
 • Біг (10 км/год)
 • Інтервальний спринт
 • Гребля
 • Ракетбол
 • Гандбол
 • Бойові мистецтва
 • Альпінізм
 • Біг на лижах
 • Зумба (тренування з опором)

Ми б також хотіли розповісти про інших, більш веселих, способи позбутися від зайвих калорій:

© RyanKing999/Istock
 • Протягом двох годин або трохи менше зробіть в будинку генеральне прибирання. Ви вб'єте двох зайців одним пострілом.
 • Переконайте одного щодня грати з вами в ракетбол протягом 45 хвилин. Це весело і допоможе вам схуднути.
 • Займіться садівництвом: це заняття досить втомлива і призведе до спалюванню жиру. До того ж ви можете зайнятися цим з родиною, що дозволить вам більше часу проводити один з одним.
 • Протягом години танцюйте зумбу: вона зможе підняти вам настрій.
 • Протягом 30 хвилин стрибайте на скакалці: продемонструйте друзям те, на що ви здатні.

Читайте також: Кращі 10-хвилинні вправи на біговій доріжці

Проста формула підрахунку калорій, з якою ви зможете їсти і худнути
© Family Wellness Acupuncture/Flickr Сьюзан Нибергалл – персональний тренер і коуч, який допомагає своїм клієнтам стати більш сильними і здоровими людьми. Вона знає, як
5 видів фізичної активності, які спалюють більше 1000 калорій
© mladensky/IStock Вибираючи ту чи іншу програму тренувань, багато запитують себе: «А скільки калорій я зможу спалити в день?». Все залежить від таких факторів, як
Може пілатес допомогти вам в процесі зниження ваги
© UptownFitness/Pixabay Пілатес є популярним спортом з низькою ударної навантаженням. Він ефективно допомагає тонізувати м'язи і поліпшити вашу загальну форму. Заняття
Дізнайтеся, які види тренувань спалюють найбільше калорій
© jacoblund/IStock В умовах постійної зайнятості виділити час на тренування не завжди легко, ось чому багато людей задаються питанням, які ж вправи спалюють найбільше
7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
Проста система підрахунку необхідних калорій, що допоможе бути у формі
Калорией називають одиницю виміру теплоти. Енергетична цінність продуктів, які входять в наш раціон, вимірюється в кілокалоріях. Але для зручності її називають калорией.