Дізнайтеся, які види тренувань спалюють найбільше калорій
13.06.2019 241 0 newsdaily.org.ua

Дізнайтеся, які види тренувань спалюють найбільше калорій

В закладки

Дізнайтеся, які види тренувань спалюють більше калорій всього

© jacoblund/IStock

В умовах постійної зайнятості виділити час на тренування не завжди легко, ось чому багато людей задаються питанням, які ж вправи спалюють найбільше калорій.

Вченими давно доведено, що чим більше м'язів ви задіюєте під час заняття спортом і чим довше або сильніше напружуєте їх, тим більше калорій спалюєте. Відповідно, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, потрібно вибирати вправи, що включають в роботу одночасно м'язи верхньої та нижньої частин тіла, і виконувати їх з високою інтенсивністю, говорить доктор Тім Черч, професор превентивної медицини в Центрі біомедичних досліджень Пеннингтона в Університеті штату Луїзіана, США. Краще всього для цього підходить кроссфіт і табата, пише health.com.

Так, відомий в кроссфите комплекс під назвою «Сінді» (серія віджимань, підтягувань і присідань за певний відрізок часу) спалює близько 13 ккал в хвилину. Оскільки сама тренування триває 20 хвилин, за цей час вдається спалити близько 260 ккал в цілому.

В ході іншого дослідження з'ясувалося, що 4-хвилинне тренування в стилі табата, що поєднує вправи з опором високої інтенсивності і аеробні навантаження з мінімальним відпочинком між ними, спалює близько 14,5 ккал в хвилину, тобто 280 ккал за 20 хвилин. При цьому деякі спортсмени примудряються під час цих тренувань спалювати до 18 ккал в хвилину, тобто 360 ккал за одне коротке заняття.

© greatist.com

Автор досліджень про вправах табата і професор спортивних наук в Університеті Вісконсіна, Джон Поркари, стверджує, що розрахунок спалювання калорій за хвилину не завжди вірний спосіб вибрати для себе найкращу тренування. Більшості людей більш комфортно займатися з меншою інтенсивністю і довше, ніж вичавлювати з себе всі соки за 20 хвилин. Однією з найбільш ефективних жиросжигающих тренувань, на думку професора, є звичайний біг.

«Якщо ви візьмете наукову літературу на цю тему, то дізнаєтеся, що біг спалює більше калорій, ніж що-небудь», — говорить Поркари.

Так, згідно онлайн-лічильником калорій, бігун вагою 52 кг за 30 хвилин в помірному темпі спалить близько 260 ккал — саме стільки спалюють люди за 20 хвилин тренування табата на дуже високих оборотах. При цьому людина з вагою 80 кг за ті ж півгодини бігу спалить вже 400 кккал. Варто трохи набрати темп, і результат буде ще краще.

Ви можете заперечити, що при заняттях в інтенсивному темпі ефект спалювання калорій після закінчення тренування триває набагато довше, ніж після звичайного бігу. Проте вчені довели, що на даний ефект доводиться відносно мала кількість спалених калорій в порівнянні з тим запасом, який витрачається під час самого тренування.

Також, згідно з даними дослідження, проведеного в Університеті Нью-Мексико, для прискорення метаболізму важлива не тільки інтенсивність, але і тривалість тренувань. Ось чому важливо вибрати комплекс вправ, який ви зможете виконувати протягом необхідного часу.

З цього висновок: найкраще тренування для спалювання калорій та, яку ви можете відвідувати регулярно, каже Черч. Якщо ви виберете короткі HIIT-тренування, щоб зекономити час, але при цьому не будете виконувати їх за графіком, нічого хорошого з цього не вийде.

Читайте також 4-хвилинне тренування табата, яка допоможе вам схуднути

7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
Що краще: комплексна тренування або вправи для певної частини тіла
© jacoblund/iStock Немає єдиної відповіді, що найкраще: комплексна тренування або вправи для всього тіла. Кожен вид фізичних навантажень має свої переваги і недоліки,
Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин
© Maks Manuals/Flickr Кожен мріє про ідеальному вазі, але лише деякі його досягають. Ідеальна вага – це правильне співвідношення ваги зростанню людини. Щоб підтримувати
4 способи швидко спалити до 1000 калорій
© IStock Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, ви вже знаєте, що потрібно брати до уваги кількість споживаних калорій і спалюють. Якщо ви спалюєте менше калорій,
5 видів фізичної активності, які спалюють більше 1000 калорій
© mladensky/IStock Вибираючи ту чи іншу програму тренувань, багато запитують себе: «А скільки калорій я зможу спалити в день?». Все залежить від таких факторів, як