6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
04.04.2019 483 0 newsdaily.org.ua

6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій

В закладки

6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій

©Wavebreakmedia/IStock

Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних тренувань, які допоможуть вам прийти у форму за короткий термін.

TRX-тренування

Тренування trx з використанням підвісних тренажерів відмінно розвиває силу, витривалість і координацію, а також допомагає створити рельєф і позбавитися від зайвої ваги. Даний вид тренувань задіє всі групи м'язів і дозволяє витрачати максимальну кількість калорій під час заняття.

©Wavebreakmedia/IStock

Тренування в нагрітому приміщенні

Особливість таких тренувань полягає в тому, що всі вправи виконуються в нагрітому до приміщенні. При високих температурах м'язи нагріваються і продуктивність тіла підвищується. Це дозволяє вам спалювати максимум калорій і позбавлятися від токсинів, які виходять разом з потом.

HIIT-тренування

Це інтервальне тренування високої інтенсивності, спрямована на опрацювання всіх груп м'язів. Такі вправи спалюють багато калорій і дозволяють сформувати чудовий рельєф.

© Ridofranz/IStock

Силове тренування

Силова тренування вважається однією з найбільш ефективних. Це комплекс спортивних вправ з постійним збільшенням ваговій навантаження, спрямований на зміцнення всіх м'язів тіла. Вправи можуть бути як з власною вагою, так і з обтяженням для кращого ефекту. Крім того, ви завжди можете вибрати програму у відповідності з вашими фізичними можливостями.

Кардіотренування

Кардіотренування — це виконання будь-яких фізичних вправ, що підвищують частоту серцебиття. За рахунок своєї інтенсивності даний вид тренувань дозволяє спалювати жирову масу і нарощувати м'язову. Крім того, під час занять ви можете підвищити витривалість організму і поліпшити роботу серця.

© dolgachov/IStock

Функціональний тренінг

Функціональний тренінг – тренування, спрямована на розвиток сили, швидкості, витривалості, гнучкості і координації. Це новий напрям у фітнесі, завоювали визнання у всьому світі. Функціональний тренінг задіє всі групи м'язів і ефективним чином спалює жир.

Зверніть увагу на представлені вище тренування і виберіть ту, що підходить саме вам.

5 видів фізичної активності, які спалюють більше 1000 калорій
© mladensky/IStock Вибираючи ту чи іншу програму тренувань, багато запитують себе: «А скільки калорій я зможу спалити в день?». Все залежить від таких факторів, як
4 способи швидко спалити до 1000 калорій
© IStock Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, ви вже знаєте, що потрібно брати до уваги кількість споживаних калорій і спалюють. Якщо ви спалюєте менше калорій,
Дізнайтеся, які види тренувань спалюють найбільше калорій
© jacoblund/IStock В умовах постійної зайнятості виділити час на тренування не завжди легко, ось чому багато людей задаються питанням, які ж вправи спалюють найбільше
7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
Вправи, які спалюють 500 калорій за 30 хвилин
© Maks Manuals/Flickr Кожен мріє про ідеальному вазі, але лише деякі його досягають. Ідеальна вага – це правильне співвідношення ваги зростанню людини. Щоб підтримувати