Проста формула підрахунку калорій, з якою ви зможете їсти і худнути
13.04.2019 712 0 newsdaily.org.ua

Проста формула підрахунку калорій, з якою ви зможете їсти і худнути

В закладки

Проста формула підрахунку калорій, з якою ви зможете їсти і худнути

© Family Wellness Acupuncture/Flickr

Сьюзан Нибергалл – персональний тренер і коуч, який допомагає своїм клієнтам стати більш сильними і здоровими людьми. Вона знає, як поєднувати правильне харчування та ефективні тренування, щоб схуднути, підкачати тіло і спалювати більше калорій. Втрата ваги – це не те, про що думають люди в першу чергу. Багато хто кажуть, що вони прагнуть схуднути, але насправді вони сподіваються позбутися від жиру в області живота або в інших частинах тіла. Люди хочуть, щоб на них чудово сиділа одяг, щоб вони були стрункими і сильними, щоб у них була накачана певна група м'язів.

Намагаючись схуднути, люди йдуть на все, щоб добитися результату. Але не варто доходити до крайнощів, адже якщо ви не будете обережними, то з втратою ваги ви можете втратити і м'язи.

Худий жир і його наслідки

© Family Wellness Acupuncture/Flickr

Читайте також: 13 повсякденних занять, які спалюють понад 200 калорій

Якщо ж у вас не буде м'язів, то ви не будете стрункі та привабливі. У таких людей так званий «худий жир»: вони страждають від ожиріння з нормальною вагою. Зі сторони і не скажеш, що у них є проблеми з вагою, але їх показники здоров'я залишають бажати кращого (у них високий рівень холестерину і цукру в крові, високий кров'яний тиск). Тому дуже важливо стежити не тільки за зовнішністю, але і за здоров'ям організму.

Сьюзан запевняє, що для того, щоб знайти фігуру мрії, потрібно набратися терпіння. Якщо ви будете вживати достатню кількість білків в їжу, скоротіть кількість споживаних калорій і займетеся спортом – ви помітите зміни в собі.

Якщо ви споживаєте в цілому 1700 калорій в день, ви повинні спалити 2000, щоб схуднути. Це Сьюзен називає «скромним дефіцитом калорій». Споживання більшої кількості калорій, ніж ви спалюєте, призведе до збільшення ваги. А якщо ви їсте стільки їжі, скільки спалюєте, то ви будете підтримувати нормальний для себе вагу. Додайте силові тренування і кардіо-вправи для того, щоб закріпити результат і ще швидше наблизитися до мрії.

@ GeorgeRudy/IStock

Ми хочемо поділитися з вами простий формулою підрахунку калорій, щоб вона завжди служила вам мотивацією і нагадувала про те, скільки потрібно спалювати більше калорій при споживанні того чи іншого кількості калорій в день.

Сьюзан розповіла про неї своїм передплатникам в Instagram. Але вона попередила, що формула не дає гарантії, що ви відразу побачите результат і схуднете. Потрібно буде набратися терпіння і не збиватися з наміченого шляху.

Правило №1: спалюйте більше калорій, ніж споживаєте.

  • Тіло спалює 2000 калорій + 2000 калорій Ви споживаєте = Вага залишається колишнім.
  • Тіло спалює 2000 калорій + 2500 калорій Ви споживаєте = Ви набираєте зайву вагу.
  • Тіло спалює 2000 калорій + Ви споживаєте 1700 калорій = Ви втрачаєте зайву вагу.

Читайте також: Схуднення — це не тільки дієта і вправи. Ось що ще потрібно знати

6 речей, які роблять схуднення більш реальним
© IStock Персональний тренер і фахівець з силовим вправам Сьюзан Нибергалл дала кілька порад Popsugar про те, як швидко і ефективно схуднути. Для початку варто позбутися
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
Проста система підрахунку необхідних калорій, що допоможе бути у формі
Калорией називають одиницю виміру теплоти. Енергетична цінність продуктів, які входять в наш раціон, вимірюється в кілокалоріях. Але для зручності її називають калорией.
3 пастки підрахунку калорій, про які потрібно знати при схудненні
© Podrobnosti Багато хто вважає, що шлях до ідеальної фігури починається з підрахунку калорій. Це правда, але цей пункт має свої підводні камені, які приводять у
5 помилок, з-за яких не виходить схуднути
Неймовірна кількість представниць прекрасної статі намагаються худнути. Деякі худнуть все своє життя, так і не схуднувши, або ж схуднувши, але заново набравши вагу.
7 дієтичних продуктів, які допомагають худнути в області живота і боків
© AtnoYdur/iStock Коли ви переслідуєте мету схуднути в області живота і боків, ви найчастіше застосовуєте комплексний підхід: харчування з дефіцитом калорій, тренування,