Топ-9 кращих тренувань для жінок на YouTube
14.04.2019 1 007 0 newsdaily.org.ua

Топ-9 кращих тренувань для жінок на YouTube

В закладки

Топ-9 кращих тренувань для жінок на YouTube

© Likoper/iStock

Women's Health знайшли найкраще тренування для жінок, які допоможуть прокачати все тіло. З їх допомогою ви надихнути на спортивні подвиги і точно захочете повернутися в спортзал ще раз.

Вміст матеріалу

1. The Body Coach TV

Головна мета цього каналу – допомогти вам подружитися з гирями. Ця тренування впливає на всі м'язи: з ніг до голови. Вправи збільшують частоту серцевих скорочень і таким чином спалюють жир. Якщо ви не знаєте, як правильно використовувати гирі, то цей канал точно вам допоможе.

2. Кайла Итсинес

Королева підтягувань Кайла Итсинес показує вправи для верхньої частини тіла. Робіть 10-12 повторень для кожного. Всього виконайте 3 підходи. Радимо подивитися її програму за повного тонізації тіла за два тижні.

3. Карлі Ровена

Отже, у кого кращі гімнастичні вправи для жінок? Звичайно ж у Карлі Ровени. Ваше тіло буде «горіти» після тренувань.

4. Келсі Уеллс

Тренер Келсі Уеллс поєднує плиометрию з тренуванням опору. Її вправи допомагають отримати сідниці мрії. Якщо ви виконуєте всі сумлінно.

5. Women's Health Squat

Ці варіанти присідань допоможуть вам домогтися значних результатів. Оновлення та доповнення до класичних вправ точно позбавлять вас від зайвих сантиметрів. Це відео змінить ваше уявлення про присіданнях.

6. Еліс Ливайнг

Одна із самих складних речей, пов'язаних з пошуком гімнастичних занять – це пошук повного набору вправ. Саме з цим впоралася Еліс Ливайнг. Вона точно знає які тренування краще всього підходять для жінок. Вам потрібно просто включити відео.

7. Mr PMA AMRAP

Заняття в тренажерному залі — ідеальний спосіб поліпшити показники здоров'я і прокачати своє тіло. Головний принцип – це максимум повторень. Тренер відрізняється позитивним настроєм.

8. Джослін Томпсон

Кращі тренування неможливо уявити без силових навчань. Якщо ви вже займаєтеся цим, то, ймовірно, включили силову тягу в свою програму. Якщо ні, то радимо вам робити це регулярно. Виконуйте вправи обережно, щоб не нашкодити собі.

9. Сара Джесіка

Силовий тренінг допомагає позбавитися від зайвої ваги, тонізує м'язи і нарощує їх. Сара Ліндсей являє тренування з гантелями для початківців.

Ці кращі тренування точно змусять вас зайнятися собою і придбати абонемент в спортзал.

Читайте також 8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно

10 кращих тренувань на YouTube, якщо немає можливості піти в спортзал
© g-stockstudio/iStock За запитом «Best Youtube Workouts» («Кращі тренування в Youtube») пошуковик видає 35 800 000 результатів. Так яку ж з них вибрати, коли немає
9 тренувань, з якими можна без проблем займатися вдома
© Deagreez/iStock Силові тренування не тільки допомагають нарощувати м'язову масу, але і спалюють більше калорій. Якщо ви знаєте про ці переваги, але лінуйтеся ходити в
Що краще: комплексна тренування або вправи для певної частини тіла
© jacoblund/iStock Немає єдиної відповіді, що найкраще: комплексна тренування або вправи для всього тіла. Кожен вид фізичних навантажень має свої переваги і недоліки,
Топ-8 кращих вправ, які спалюють жир
© JoZtar/iStock Персональний тренер і фітнес-блогер Вікі Хедлі знає вправи які спалюють жир. Про них вона розповіла RedBull. З їх допомогою ви прокачаєте своє тіло і
Жіночий фітнес: 4-тижневий план тренувань для досягнення результату
© Milkos/iStock Силове тренування не тільки прокачає ваше тіло, але і допоможе схуднути за 4 тижні. Вам потрібно виконувати всі вправи, правильно харчуватися і не
5 кращих фітнес-тренерів на Youtube, з якими буде простіше створювати спортивне тіло
© AndreyPopov/IStock Завдяки YouTube у людей з'явилася можливість вчитися прямо вдома, причому абсолютно безкоштовно. Дізнатися щось нове та корисне можна абсолютно в