Топ-8 кращих вправ, які спалюють жир
24.04.2019 429 0 newsdaily.org.ua

Топ-8 кращих вправ, які спалюють жир

В закладки

Топ-8 кращих вправ, які спалюють жир

© JoZtar/iStock

Персональний тренер і фітнес-блогер Вікі Хедлі знає вправи які спалюють жир. Про них вона розповіла RedBull. З їх допомогою ви прокачаєте своє тіло і забудете про зайві кілограми. Готові попрацювати, заради ідеальної фігури?

Вміст матеріалу

Вправи які спалюють жир

Пам'ятайте, що крім фізичних навантажень важливо правильно харчуватися. Тільки в комплексі ви отримаєте бажаний результат.

1. Присідання

Присідання — це складна вправа, під час якого одночасно задіяно кілька груп м'язів. Вони активують підколінні сухожилля, коліна, щиколотки, сідниці і тазостегнові суглоби.

Дослідження показують, що під час виконання цієї вправи спалюється більше калорій. Присідання допомагають тримати тіло в тонусі і позбавляють від зайвих кілограмів.

2. Станова тяга

Це вправу по своїй ефективності подібно попередньому. Під час роботи задіяні практично всі групи м'язів, це означає ви спалите більше калорій.

Знайомство з таким типом навантаження варто починати з гантелей. Далі можете приступити до штанги. Не забувайте про техніку безпеки.

3. Підйом і опускання гирі

Потужні руху активують м'язи сідниць і збільшують частоту серцевих скорочень. Дослідження, проведене Університетом штату Вісконсін, показало, що протягом 20-хвилинного тренування спалили 20, 2 калорії в хвилину.

4. Кардиотренажер

В результаті інтервального тренування на біговій доріжці ви збільшите витрата енергії, тим самим, позбувшись зайвих сантиметрів. Це означає, що ви можете спалювати більше калорій за більш короткий проміжок часу. Спробуйте бігати, а не ходити на тренажері. Ваше тіло очно віддячить вам за це.

5. Берпи

Це один з гірших нічних кошмарів, якого бояться всі дівчата. А даремно! Ви не уявляєте, від якої кількості калорій зможете позбутися. Берпи поєднують в собі планку, віджимання, присідання і стрибок. Якщо наступного разу у вас з'явитися 5 вільних хвилин у залі, то ви знаєте що робити.

Дослідження, проведене в Journal of Strength & Conditioning, вивчало типи вправ, які найбільше активізували метаболізм. Вгадайте, яке вправу було на першому місці?

6. Присідання зі стрибком

Ми знову повернулися до присіданням. Тільки в цей раз додаємо ще стрибок. Пліометричні вправи відмінно підходять для стимуляції м'язових волокон тіла. Є два види волокон: швидкі і повільні. Перші використовуються для коротких, швидких і підривних рухів, які, в свою чергу, спалюють більше калорій за короткий проміжок часу.

7. Випади в русі

Це ще одна вправа, яке блискуче справляється з калоріями. Поєднуючи роботу опору (коли використовуються ваги гантелі), з кардіо, ви прискорюєте процес метаболізму. Виконуйте його частіше, щоб швидше схуднути.

8. Мотузки

Жодне тренування по спалюванню жиру не буде повною без мотузок. Як згадувалося раніше, дослідження Journal of Strength & Conditioning досліджувало типи вправ, які найбільше активізували метаболізм і виявили, що мотузки знаходяться в трійці лідерів. Це вправа тонізує все тіло і допомагає швидше схуднути.

Вправи які спалюють жир здатні перетворити ваш зовнішній вигляд за короткий проміжок часу.

Читайте також Фітнес-порада: вправи, які збільшують талію

Найефективніші вправи для занять вдома, які допоможуть накачати сідниці як горіх
© g-stockstudio/iStock Пропонуємо вам ознайомитися з унікальною добіркою вправ для сідниць будинку, яка буде корисна всім, хто хоче підтягнути попу і ефективно позбутися
3 вправи, які спалюють велику кількість калорій
© Bojan89/IStock Іноді обставини складаються так, що ми змушені пропускати тренування в залі. В цьому немає нічого хорошого, оскільки наш організм дуже швидко перетворює
7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
7 вправ для сідниць, які виконувати легко і просто
© Instagram/jenselter Сідничні м'язи — найбільші в тілі людини, але при цьому одні з найбільш нетренованих з-за сидячого способу життя більшості сучасних людей. Під час
4 дієвих вправи для ніг на силу і рельєф
© Shutterstock Не секрет, що ноги і стегна – це улюблені зони для жирових відкладень. Але боротися з цією неприємністю можна. Для цього варто регулярно займатися