Жіночий фітнес: 4-тижневий план тренувань для досягнення результату
26.05.2019 580 0 newsdaily.org.ua

Жіночий фітнес: 4-тижневий план тренувань для досягнення результату

В закладки

Жіночий фітнес: 4-тижневий план тренувань для досягнення результату

© Milkos/iStock

Силове тренування не тільки прокачає ваше тіло, але і допоможе схуднути за 4 тижні. Вам потрібно виконувати всі вправи, правильно харчуватися і не прогулювати заняття. Shape поділяються усіма рекомендаціями та нюансами. Готові до такого випробування?

Вміст матеріалу

Чим корисна силове тренування

Вона допомагає прискорити метаболізм, наростити м'язи і прибрати зайві сантиметри. Якщо ви новачок у тренуваннях з вагою, то не хвилюйтеся. Ця чотиритижнева програма допоможе вам побудувати міцний фундамент для силового тренування. Вам необхідно займатися двічі в тиждень з перервою у два дні. Під час «вихідних» можете виконувати кардіо.

Рекомендації щодо тренувань

Щотижня вам належить боротися зі своєю лінню і поступово вдосконалюватися.

Тиждень № 1. Виконуйте все поетапно. Наприклад, вам потрібно зробити присідання. Спочатку виконайте 1 підхід, а потім відпочиньте 30 секунд і так до кінця. Вам необхідно виконати 12 повторень, по 3 підходи кожен. Вибирайте вагове навантаження, де останні два повторення будуть складними. Так поступово ви будете збільшувати вагу.

Тиждень № 2. Другий тиждень відрізняється тим, що вам потрібно збільшити кількість повторень до 15. Всього потрібно зробити 3 підходи. Між вправами відпочивайте 15 секунд. На цьому тижні ви зробите більше вправ за короткий проміжок часу. І зрозумієте, що таке силове тренування. Це відмінний стимул для переходу на наступний рівень.

Тиждень № 3. На цьому тижні вас чекають деякі ускладнення. Вам потрібно виконати 1 набір вправ по 15 повторень, потім відразу переходьте до наступного. Після виконання одного підходу ви зможете відпочити 1 хвилину, а потім зробіть ще 2 підходи.

Тиждень № 4. Останній тиждень найважча. Вам варто виконати тільки 12 повторень кожного руху. Але є 2 серйозні зміни. Вам потрібно зробити за 4 набору кожної вправи і не робити перерви між ними. Це відмінна перевірка вашої витривалості.

Варіанти тренувань

Приклад № 1

Приклад № 2

Після цих вправ ви зрозумієте, що силове тренування – це спортивне випробування, яке ви в силах витримати.

Читайте також Топ-9 кращих тренувань для жінок на YouTube

Як спалити жир і наростити м'язову масу: 15 тренувань для будь-якого типу фігури
Якщо ви шукаєте способи, як спалити жир і наростити м'язову масу, ми пропонуємо вам тренувати на кілька груп м'язів відразу, а також підвищити частоту серцевих
4 види тренувань, з якими фітнес будинку буде ефективним
© Deagreez/Istock В домашній тренуванні є безліч переваг: ви економите гроші, час (не потрібно добиратися до спортзалу і назад – додому) та нерви (у кого-то заняття в
Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
Як розставити пріоритети між кардіо і силовими навантаженнями
© x-reflexnaja/iStock Існує поширена помилка: кардіо є основним каталізатором втрати жиру. Ви, напевно, не раз чули, що для того, щоб схуднути, потрібно почати бігати.
Поради щодо отримання максимальної користі від тренування
Як відомо, фізичні вправи корисні для всіх: вони допомагають скинути вагу, наростити м'язову масу, стати сильніше, зменшити стрес, поліпшити здоров'я і підвищити енергію.