Прості принципи сушіння тіла
12.04.2019 1 022 0 newsdaily.org.ua

Прості принципи сушіння тіла

В закладки

Прості принципи сушіння тіла

© EvaGirl.ru

Сушка тіла – спеціальна методика спалювання підшкірного жиру без шкоди для організму і м'язів. Застосування сушіння вимагає сили волі і дотримання деяких простих принципів.

Як працює сушка?

Надлишок вуглеводів, які надходять в організм, відкладається в м'язовій тканині і з часом перетворюється в жир. Але вживання здорової малокалорійної їжі скорочує порцію вуглеводів і фактично примушує організм спалювати їх запаси. У середньому сушіння триває близько 4 тижнів.

© Jay_Zynism/iStock

Харчування під час сушіння

В основі дієти – дефіцит калорій, а також підтримка високої швидкості метаболізму.

Головне – не варто влаштовувати голодування, оскільки організм може почати відкладати поживні речовини «про запас» і не витрачати підшкірний жир. Тому при сушінні необхідно харчуватися дробно, розділивши свої основні прийоми їжі на кілька маленьких.

На першому етапі сушіння варто взагалі відмовитися від вуглеводів, а на наступних вживати їх тільки в першій половині дня. Основа харчування – легкозасвоюваний білок.

В рамках сушіння також треба тренуватися, наприклад, користь принесуть силові тренування.

© margouillatphotos/IStock

Формула БЖУ

З жирів варто вживати ненасичені, які містяться в морській рибі — там багато як білка, так і корисних омега-3 жирів, які допомагають швидше позбутися від жирових запасів; горіхи – фундук, волоських горіхах, кедрових горіхах, але не солоних.

Серед вуглеводів наголос треба зробити на складних – каші, рис, гречка, макарони з твердих сортів пшениці.

Фрукти варто вживати в першій половині дня, оскільки вони містять фруктозу і прості вуглеводи.

Білки можна вживати як рослинного, так і тваринного походження: нежирне м'ясо, риба, бобові, знежирені молочні продукти.

Харчуватися 4-6 разів на день маленькими порціями. Це прискорює метаболізм і не сприяє відкладанню вуглеводів і жирів про запас.

Не варто нічого їсти за 2 години до і через 1.5 години після тренування, так як ваше відновлення і енергія будуть йти за рахунок жирового прошарку під вашою шкірою. Води треба пити не менше 3 літрів в день.

© Nikolas_jkd/IStock

Основні правила сушіння

  • контроль за калорійністю
  • поступове зменшення кількості вуглеводів
  • останній прийом їжі за 3 години до сну
  • їжте 5-6 разів на день невеликими порціями
  • 4 кардіо і 2 силові тренування в тиждень
  • їжте за 1-1,5 години до тренування і через 1-1,5 години після
  • не забувайте пити воду

Обов'язково проходьте етапи сушіння поступово, оскільки це стрес для організму. Навантаження також повинні бути збалансованими. Після закінчення сушіння можна повернутися до свого колишнього раціону, виключивши солодощі та фрукти. Вихід з дієти також краще здійснювати поступово.

© being-woman.ru

Читайте також Чому поширена серед спортсменів сушка підходить не всім

Як просушити своє тіло в домашніх умовах
© Deagreez/iStock Чи чули ви, що таке сушіння тіла? Якщо немає, ми пояснимо це поняття, а також дамо поради, як її досягти. Хотілося б відзначити, що сушка потрібна не
Як просушити своє тіло будинку, не вдаючись до платних курсів
© Gearstd/iStock Однією з найбільш модних і актуальних тем в тренажерних залах стала «сушка» тіла. Для деяких цей термін новий, а хтось вже дуже навіть добре з ним
Чому поширена серед спортсменів сушка підходить не всім
© IStock Як часто ви чули про те, що для схуднення і появи заповітних кубиків потрібно «підсушитися»? Але цей підхід досить радикальний спортивний метод всім? Давайте для
Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях
© Victor Freitas/Pexels Якщо кращий спосіб жіросжіганія – не кардіо і дієта? Силові тренування не поступаються кардіо в ефективності створення підтягнутого тіла. Принципи
Кращі фени для волосся 2019 року, з якими буде завжди ідеальна укладання
Як відомо, волосся дуже чутливі до високих температур, тому сушка феном може пошкодити їх структуру. Гаряча укладка нерідко є причиною посічених кінчиків і ламкого,
6 способів швидкого висушити волосся без шкоди для них
© max-kegfire/IStock Бувають випадки, коли вам потрібно миттєво висушити волосся. Звичайно, це можна зробити дуже швидко, але наслідки такої сушки можуть бути сумними.