Чому поширена серед спортсменів сушка підходить не всім
21.06.2019 832 0 newsdaily.org.ua

Чому поширена серед спортсменів сушка підходить не всім

В закладки

Чому поширена серед спортсменів сушка підходить не всім

© IStock

Як часто ви чули про те, що для схуднення і появи заповітних кубиків потрібно «підсушитися»? Але цей підхід досить радикальний спортивний метод всім?

Давайте для початку розберемося, що ж таке сушка. Це процес підготовки перед змаганнями спортсменів, метою якого є максимальне зниження жирової маси і води в організмі. Багато ж вважають, що сушка — спосіб, завдяки якому можна досягти бажаного результату за мінімальний час. Однак, не для професійних бодібілдерів сушка абсолютно не потрібна, і нижче ви дізнаєтесь чому.

Зневоднення організму

Багато спортсмени відмовляються від води, з метою зменшити кількість жирової маси. Але це може призвести до незворотних наслідків. Без води людина може прожити 7 днів, а на сушінні не п'ють 3-4 дні. Це призводить до порушення роботи внутрішніх органів і серцево-судинної системи. Після виходу з цього режиму, людини чекаємо моментальний набір жирової тканини, адже організм перебуває в шоковому стані і його головною метою буде вижити, для цього він накопичить максимальна кількість жиру і води.

Особливо страшні наслідки для людей, що страждають зниженим тиском, а також для тих, хто виснажує себе регулярними тренуваннями. Тому не варто плутати схуднення і сушку. Вода — джерело життя, не шкодите своєму організму, обмежуючи її кількість.

Авітаміноз

Жирова клітковина організму відіграє значиму роль для метаболізму, а також засвоєння вітамінів і мінералів. Відсутність нормальної кількості жирової тканини призведе до нестачі вітамінів, що спричинить за собою проблеми з імунітетом, шкірою, волоссям і позначиться на роботі всього організму в цілому.

Якщо ви думаєте, що вживання вітамінного комплексу зарядить ваш організм потрібними речовинами, то це не так. Вітаміни не засвоюються, якщо в організмі немає необхідної підшкірно-жирової клітковини.

Відключення репродуктивної функції

Аменорея — ще одне страшне наслідок сушіння. Для того, щоб завагітніти у жінки повинно бути не менше 17-20% жирової маси. Якщо цей показник опускається нижче, то репродуктивна функція відключаться, адже як можна ростити всередині себе дитину, якщо організм знаходиться в стані виживання.

Надалі можна довести не просто до збоїв у циклі, а до серйозного захворювання — аменореї.

Порушення нервової системи

Одне з основних правил сушіння — низкоуглеводная дієта. Вуглеводи відіграють роль енергетичної їжі для організму. Зниження рівня споживання вуглеводів призводить до появи слабкості, апатії, депресії, млявості. А більш ймовірно це призведе до більш серйозних наслідків.

Швидкий набір ваги

Досвідчені спортсмени можуть справлятися з цим наслідком. Але ті, хто різко виходять з процесу сушіння, спостерігають збільшення маси тіла. Це пов'язано з тим, що поки людина голодує у організму стрес, і він намагається накопичити максимальну кількість жирової тканини, на випадок, якщо ви вирішите знову постояти на межі між життям і виснаженням. Після такого набору схуднути дуже складно і це займає дуже велику кількість часу, організм все пам'ятає і вам більше не довіряє.

Після прочитання цієї інформації подумайте кілька разів, а чи потрібно вам таке схуднення. Ще раз врахуйте, що сушка — не метод схуднути, це процес підготовки до змагань. Довіра організму важко заслужити, бо не випробовуйте резерви свого тіла і перейдіть просто на правильне харчування.

Як просушити своє тіло в домашніх умовах
© Deagreez/iStock Чи чули ви, що таке сушіння тіла? Якщо немає, ми пояснимо це поняття, а також дамо поради, як її досягти. Хотілося б відзначити, що сушка потрібна не
Прості принципи сушіння тіла
© EvaGirl.ru Сушка тіла – спеціальна методика спалювання підшкірного жиру без шкоди для організму і м'язів. Застосування сушіння вимагає сили волі і дотримання деяких
Як просушити своє тіло будинку, не вдаючись до платних курсів
© Gearstd/iStock Однією з найбільш модних і актуальних тем в тренажерних залах стала «сушка» тіла. Для деяких цей термін новий, а хтось вже дуже навіть добре з ним
5 сучасних способів швидко схуднути, якщо відпустка вже завтра
© piotr_malczyk/IStock У відпустці хочеться виглядати ідеально. Для ефектного появи на пляжі пропонуємо кілька способів швидко скинути зайву вагу й придбати бажану
Як правильно займатися кроссфитом, якщо ви новачок
Якщо ви хочете зайнятися спортом поважче, то кроссфіт --це ідеальний варіант. На перший погляд кроссфіт здається неймовірно складним, а розібратися в тонкощах тренування
Дієві способи підтримання нормальної ваги
Іноді схуднення здається нескінченною гонкою: ви втрачаєте вагу, а потім знову його набираєте. Голодування, жорсткі дієти, постійні тренування – ніщо не допомагає. Але