Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях
18.05.2019 368 0 newsdaily.org.ua

Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях

В закладки

Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях

© Victor Freitas/Pexels

Якщо кращий спосіб жіросжіганія – не кардіо і дієта? Силові тренування не поступаються кардіо в ефективності створення підтягнутого тіла.

Принципи тренувань для спалювання жиру

Силові тренування, як і будь-які інші, призначені для своєрідного перемикання метаболізму з вуглеводів на жири. Тим самим, тренування дозволяє спалювати жир, не даючи організму його накопичувати.

На початку тренування виконується легка розминка для розігріву м'язів. Потім уже слід приступати до силових вправ.

Ефективність можна підвищити, чергуючи види вправ по днях – наприклад, в понеділок високоінтенсивна тренування, в середу жиросжигающая з легкими вагами, п'ятниця – базові силові вправи.

© jacoblund/iStock

Особливості програми тренувань

Високоінтенсивні інтервальні тренування необхідні для оптимізації глюкозного обміну і прискорення жиросжигания. Використання легких ваг дозволяє запустити спалювання підшкірного жиру.

Силова ж тренування активно опрацьовує м'язи, використовуючи вуглеводи і жири в якості енергетичних запасів для виконання вправ.

Відпочинок від тренувань у вихідні відновлює м'язи, при цьому також відбувається процес схуднення, оскільки для відновлення також витрачається значна кількість калорій.

© shironosov/IStock

Особливості харчування

З-за того, що жиросжигающие тренування покликані змінити глюкозний обмін, необхідно відмовитися від будь-яких швидких вуглеводів (цукру, солодощів, мучного) на користь складних вуглеводів з клітковиною (овочі, каші).

Їжа повинна містити достатньо рослинних жирів (оливкова, кокосова олії) і омега-3 жирних кислот (риба, м'ясо). В основі харчування – білкова їжа (нежирне м'ясо, бобові).

© Elena_Danileiko/IStock

Як і будь-який спорт, силові тренування ефективні за умови правильно збалансованого харчування і режиму, оскільки порушення цих принципів знизить результативність.

Читайте також 5 причин, чому вам будуть корисні силові тренування

5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг
© Pexels/Pixabay Хочете схуднути? Тоді без спорту не обійтися. Але з чого почати? Силові тренування потрібні для підвищення метаболізму. Якщо ж потрібно схуднути швидко,
Коли краще тренуватися: переваги спортивних навантажень вдень і ввечері
© Micah Boerma/Pexels Багато не можуть вибрати, коли краще тренуватися. T Nation розповідають про новому дослідженні, яке допоможе визначитися. Далі ви дізнаєтеся, коли
5 помилок, які заважають вам отримати фігуру мрії
© iStock Багато потієте у тренажерному залі вже кілька місяців, але ніяк не можете скинути зайву вагу? Зверніть увагу на ці поширені помилки і ви дізнаєтесь, чому у
Як вправи допоможуть вилікувати депресію
© Victor Freitas/Pexels В останні роки популярність силових тренувань різко зросла. Все більше і більше жінок вкорінюються в думці, що вправи з гантелями та штангою
Як тренуватися, щоб тіло омолодилось на клітинному рівні
©vadimguzhva/iStock З віком властивості нашого тіла змінюються, м'язів стає менше, жиру більше, оскільки менша кількість м'язової тканини споживає менше енергії, а
5 вагомих причин, чому ви не стаєте більш сильними
© IStock Незважаючи на те, що деякі люди тримаються віддалік від силового тренування на користь кардіо, є суттєві переваги, котрі дає вирощування м'ясного язів: