5 помилок, які заважають вам отримати фігуру мрії
30.05.2019 804 0 newsdaily.org.ua

5 помилок, які заважають вам отримати фігуру мрії

В закладки

5 помилок, які заважають вам отримати фігуру мрії

© iStock

Багато потієте у тренажерному залі вже кілька місяців, але ніяк не можете скинути зайву вагу? Зверніть увагу на ці поширені помилки і ви дізнаєтесь, чому у дзеркалі і досі не відображається тіло вашої мрії.

1. Ви робите тільки кардіо

Хоча кардіо бупрі справляється з завданням спалювати калорії, не забувайте додавати силові тренування. Вони збільшують м язову масу — а чим більше м язів у вашому тілі, тим більше калорій ви спалюєте, навіть коли не займаєтеся спортом. У спорті головне не годину, а ефективність і якість.

Робили дослідження, де 3 групи людей по-різному тренувалися в спортзалі. Перша група протягом години робила кардіотренування, друга виконувала силові вправи, а третя — обидва віді навантаження. У результаті вчені встановили, що найбільше скинули ті люди, які виконували два види вправ. Це кращий спосіб не тільки позбавитися від зайвого жиру, але і підтягнути тіло.

2. Ви не робите високоінтенсивні інтервальні тренування

@ pexels.com

Високоінтенсивні інтервальні тренування (ВІІТ) — один з найбільш ефективних способів схуднути. ВІІТ поєднують кардіо і силові вправи: 40 секунд інтенсивного навантаження, а потім 20 секунд відпочинку. Під час таких вправ витрачається більше калорій, включається гормон норадреналін, адреналін, соматотропний гормон — всі вони відповідають за спалювання жиру в тілі. Пам " ятайте, що виконувати ВІІТ потрібно в окремий день.

3. Ви тренуєтеся нерегулярно

@ Victor Freitas/Pexels

Ви побачите результат тільки тоді, коли ви систематизуєте тренування і будете регулярно їх виконувати. Наше тіло здатне пам " ятати тренування 5-7 днів. Через тиждень організм вже забуває навантаження і зводить результат майже до нуля. Без стабільності ви не здобудете фігуру мрії.

4. Ви виконуєте однотипні вправи

© socialmediasl444/Flickr

За багато тисячоліть людське тіло навчилося адаптуватися до будь-яких навантажень. Організм витрачає на 40-50% менше калорій, ніж на початку зайняти, якщо виконувати одні і ті самі вправи щоразу. Слід задуматись, якщо ви декілька місяців не бачите абсолютно ніяких результатів і урізноманітнити тренувальний процес.

5. Ви не слідкуєте за тим, що їсте

© Katherine Sherbert/Flickr

Жир спалюється тільки тоді, коли організм витрачаєте більше калорій, ніж споживає. Їжа — це будівельний матеріал тіла. Неважливо, наскільки добре і часто ви тренуєтесь, якщо їсте все підряд. В першу чергу слід скоригувати свою дієту, а вже потім складати тренувальний графік.

Пам " ятайте, що регулярні тренування і правильне харчування — шлях до стрункого тіла.

8 помилок, які заважають ефективно прокачувати м'язи
© Tegati/IStock Метою тренування є нарощування м'язів, що в кінцевому підсумку допоможе вам спалити більше жиру і втратити більше ваги. Але буває і так, що ви займаєтеся
Вправи, які розширюють талію: топ-10 жіночих помилок
© golubovy/iStock Займаєтеся спортом? А чи все ви робите правильно? Деякі вправи не несуть нічого корисного вашому тілу. А деякі моменти навіть шкодять. Зверніть увагу
7 помилок в дієті, які заважають вам схуднути
© Shutterstock Коли справа доходить до схуднення, більшість людей роблять банальні помилки, які заважають їм здобути бажану фізичну форму. Сьогодні ми розповімо вам,
3 простих способи спалювати більше калорій в спорті
©jacoblund/IStock Якщо ви активно займаєтеся спортом, напевно, ваша мета полягає в тому, щоб спалювати максимальну кількість калорій. Спалювання калорій безпосередньо
11 найбільших міфів у фітнесі, в які пора перестати вірити
© Nathan Cowley/Pexels Якщо ви з тих людей, які воліють відвідувати спортзал, то, ймовірно, знаєте багато про тренуваннях і про те, як вони впливають на ваше тіло.
Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як