Вправи, які розширюють талію: топ-10 жіночих помилок
17.04.2019 1 285 0 newsdaily.org.ua

Вправи, які розширюють талію: топ-10 жіночих помилок

В закладки

Вправи, які розширюють талію: топ-10 жіночих помилок

© golubovy/iStock

Займаєтеся спортом? А чи все ви робите правильно? Деякі вправи не несуть нічого корисного вашому тілу. А деякі моменти навіть шкодять. Зверніть увагу на ваші тренування. Давайте зупинимося на найбільш часті помилки. Постарайтеся не повторювати їх. Серед них є вправи, які розширюють талію. А деякі потрібно взагалі виключити з ваших тренувань. Приступимо?

Вміст матеріалу

Які помилки віддаляють вас від фігури вашої мрії?

Топ 10 помилок у спортзалі

Працюєте над фігурою вашої мрії? Зупиніть свою увагу на цих зауваженнях. Можливо, саме вони віддаляють вас від очікуваного результату. Деякі вправи розширюють талію. Є звички, які потрібно кардинально міняти!

1. Тренування без води

Під час тренування потрібно пити багато води. Дуже багато води. Подивіться на спортсменів. У них завжди в руці пляшка води. І це правильно. Чому? Ви втрачаєте багато рідини під час тренування. Потрібно обов'язково заповнювати цю втрату. Крім того вода допоможе:

  • запобігти запаморочення і непритомність;
  • зняти втому;
  • прискорити метаболізм;
  • зберегти суглоби здоровими;
  • вимити токсини.

2. Навантаження на черевний прес

Багато жінок, у спробі зменшити талію, перевантажують прес. Вони роблять скручування, нахили і підйоми ніг, скручування на м'ячі... Неможливо зменшити жир на животі хитаючи прес. Жир зникне з допомогою кардіо-тренувань і здорового харчування. Прес досить качати 2-3 рази в тиждень. Це допоможе додати вашому живота красивий рельєф. Але тільки коли піде жир!

3. Не потіти

Жінки завжди залишаються жінками. Навіть у спортзалі. Але потрібно прийняти необоротне. Виділення поту – це природний процес. Коли ви тренуєтеся ви потієте. І це нормально!

4. Використання парфумів

Немає нічого гірше, ніж робити 125 присідань і задихатися від духів проходить повз пані! Під час тренувань ми відчуваємо кисневе голодування. Зовсім не хочеться втрачати свідомість від задушливого запаху троянд. Будьте акуратні використовуючи свій улюблений парфум. Деякі люди дуже чутливі до духам і хімікатів.

5. Неправильна техніка

Багато вправи просто виконуються неправильно. Наприклад, вправа вертикальна тяга широким хватом. Воно повинно виконуватися м'язами спини, а не руками. Якщо виникли труднощі, краще звернутися за допомогою до тренера. Так вправа буде мати ефект.

6. Багато кардіо-тренувань

Занадто багато кардіо-тренувань не несуть нічого хорошого. Вони лише підвищують рівень кортизолу у вашому організмі. Кортизол руйнує м'язову масу. А це уповільнює метаболізм. Потрібно визначити рівень кардіо-навантажень саме для вас. Обговоріть з тренером, скільки часу вам потрібно тренуватися і як часто.

7. Боязнь силових тренувань

Багато жінок думають, що тренування з гантелями перетворять їх у «Неймовірного Халка». Це зовсім не так. Силові тренування допоможуть жінці знайти рельєф тіла. Руки і ноги стануть стрункими, сідниці пружними, а живіт плоским. М'язи потребують постійного підживлення. Тренуйтеся з гантелями і вживайте більше калорій. Результати вас приємно здивують.

8. Однакові тренування

Ви робите одні і ті ж вправи на кожному тренуванні? Це зовсім неправильно. М'язам потрібен час для відновлення. Це означає, що кожне тренування повинна бути спрямована на різні групи м'язів. Бажано давати 1 тиждень кожній групі м'язів для відновлення. І ви побачите прекрасні результати. М'язи набудуть чинності і тонус. Відпочинок також важливий, як і робота.

9. Відмова від протеїну

Ідеальним завершенням кожного тренування буде протеїновий коктейль. Ви даремно недооцінюєте цей продукт. Багато спортзали пропонують купувати його. Але його можна зробити і самостійно вдома. Організм індивідуальний. Порадьтеся з дієтологом або фітнес-інструктором. Він допоможе встановити правильний кількість протеїну. Крім протеїну, у вашому коктейлі повинна бути доза вуглеводів, жирів, глютаміна. Все це дуже потрібно організму для відновлення після тренування.

10. Нахили

Ніколи не робіть нахили корпусу в сторони. Це найжахливіше вправа для вашої фігури. Ефект буде зовсім протилежний. Ви розширите свою талію! Нахили дають навантаження на бічні м'язи. Таким чином ваша талія стає тільки ширше. І всі спроби досягти вузької талії будуть знищені. Нахили в сторони – забудьте про них!

Тепер, перед черговим тренуванням, згадайте всі 10 помилок. Постарайтеся не повторювати вправи, які розширюють талію. Ви побачите результати вже дуже швидко. Запасіться водою, коктейлем і правильною технікою! Тренуйтеся зі здоровим глуздом!

Читайте також Вправи, які замінюють спортзал: 10 хвилин замість 1 години

Вправи для талії, які тільки роблять її ширше
© LightFieldStudios/iStock Багато хто прагне схуднути і знайти ідеальну фігуру. В інтернеті зібрано чимало програм тренувань, які обіцяють швидкий результат. На жаль, є
7 помилок, з якими тренування буде неефективною
©jacoblund/IStock Якщо ви харчуєтеся правильно, займаєтеся спортом і ведете здоровий спосіб життя, а вага стоїть на місці і тіло не знаходить рельєф, ймовірно, ви
5 помилок, які заважають вам отримати фігуру мрії
© iStock Багато потієте у тренажерному залі вже кілька місяців, але ніяк не можете скинути зайву вагу? Зверніть увагу на ці поширені помилки і ви дізнаєтесь, чому у
Як накачати сідниці і ноги: 8 причин, які саботують спортивну мета
©SARINYAPINNGAM/Istock Якщо ви старанно намагаєтеся накачати сідниці, але результату не спостерігаєте? Найімовірніше, ви зіткнулися з однією з помилок, що уповільнюють
5 помилок при прокачування преса, які радить уникати Аніта Луценко
© Телекритика Вправи на прес — найпоширеніші серед тих, хто мріє про плоскому животі. Але, щоб отримати бажаний результат, необхідно тренуватися правильно. Фітнес-тренер
Найпоширеніші помилки мам під час тренувань
© Milkos/IStock Ви молода мама, яка хоче повернутися у форму після пологів? Найімовірніше ви вже записалися в тренажерний зал або почали виконувати вправи вдома.