7 помилок, з якими тренування буде неефективною
29.06.2019 690 0 newsdaily.org.ua

7 помилок, з якими тренування буде неефективною

В закладки

7 помилок, з якими тренування буде неефективною

©jacoblund/IStock

Якщо ви харчуєтеся правильно, займаєтеся спортом і ведете здоровий спосіб життя, а вага стоїть на місці і тіло не знаходить рельєф, ймовірно, ви допускаєте помилки. Сьогодні ми розповімо про те, що заважає вам досягти успіхів у фітнесі.

Ви їсте висококалорійну їжу до і після тренування

Не варто розслаблятися і накидатися на їжу після або напередодні тренувань, оскільки навіть найбільш інтенсивні вправи не допоможуть вам спалити всі з'їдені калорії. Не відходьте від правильного харчування під час занять спортом, інакше ваші тренування не дадуть ніякого результату.

Ви зловживаєте кардіо

Зловживання кардіо-тренуваннями може негативно позначитися на здоров'ї серця. Експерти рекомендують чергувати ходьбу і біг, а також не забувати про інших тренуваннях. Саме різноманітні фізичні навантаження здатні дати бажаний результат.

©BartekSzewczyk/IStock

Ви недосипаєте

Регулярний недосип не дає вашим м'язам відновлюватися після інтенсивних тренувань, що є однією з причин відсутності результату. Експерти рекомендують спати не менше 8 годин на добу.

Ви схильні до стресу

Чи знаєте ви, що стрес вивільняє гормон кортизол, що призводить до набору зайвої ваги? Для отримання максимальної користі від тренувань ви повинні знайти гармонію всередині себе. У цьому вам допоможе йога, спа, відпочинок, масаж і інші способи релаксації.

Ви зловживаєте силовими навантаженнями

Зловживання силовими навантаженнями, також як і кардіо, може нашкодити вашому здоров'ю і уповільнити процес набуття бажаних форм. Необхідно встановити правильний баланс між різноплановими тренуваннями, а не зациклюватися на чомусь одному.

©jacoblund/IStock

Ви не розлучаєтеся зі своїм телефоном

Дослідження показали, що випромінювання від екрану телефону негативно впливає на області мозку, які відповідають за відчуття голоду і метаболізм. Спробуйте скоротити час використання гаджетів.

Ви ставите перед собою недосяжні цілі

Не намагайтеся схуднути на 10 кг за тиждень і не чекайте яскраво-вираженого рельєфу вже через місяць. На вдосконалення тіла може піти не мало часу, проте варто запастися терпінням і продовжувати працювати над собою.

©Astarot/IStock

Зверніть увагу на перераховані вище помилки і постарайтеся не допускати їх, щоб досягти найкращих результатів у фітнесі.

Найпоширеніші помилки мам під час тренувань
© Milkos/IStock Ви молода мама, яка хоче повернутися у форму після пологів? Найімовірніше ви вже записалися в тренажерний зал або почали виконувати вправи вдома.
8 рішень після тренування, які можуть нашкодити вам
©ASIFE/iStock Сьогодні ми розповімо вам про рішення, які не варто приймати після тренування. В іншому випадку ви можете завдати шкоди своєму здоров'ю і звести нанівець
Часті помилки дівчат у фітнесі після 30 років
©jacoblund/IStock З віком більшість жінок починають активно боротися з недоліками фігури і приводити свої тіла в форму. Однак, для досягнення найкращих результатів у
3 причини, чому ніяк не виходить накачати прес
©Bojan89/IStock Якщо ви рішуче налаштовані на набуття сталевого преса і яскраво-виражених кубиків, але інтенсивні тренування не дають результату, ймовірно, ви здійснюєте
Часті причини, чому не помітні покращення після занять фітнесом
© yehor/iStock Ви активно займаєтеся спортом, однак не отримуєте від виснажливих тренувань бажаного результату? Можливо, ви допускаєте поширені помилки, які заважають вам
Фітнес звички, які шкодять вашій тренуванні
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ваші виснажливі тренування не дають бажаного результату, ймовірно, ви робите поширені помилки як у спортзалі, так і за його межами.