11 поз йоги, які зміцнять ваше тіло і мускулатуру
17.05.2019 686 0 newsdaily.org.ua

11 поз йоги, які зміцнять ваше тіло і мускулатуру

В закладки

11 поз йоги, які зміцнять ваше тіло і мускулатуру

© fizkes/iStock

Існують пози йоги для зміцнення тіла, які працюють не гірше, ніж заняття в спортзалі. Ви будете приємно здивовані тим, як зміниться ваш зовнішній вигляд вже через кілька тижнів.

MyDomaine діляться асанами, які вам точно сподобаються.

Вміст матеріалу

Пози йоги для зміцнення тіла

Асани допомагають прокачати все тіло без шкоди і перенавантаження для організму. Деякі пози поступово призводять ваші м'язи в порядок. Ми впевнені, що після цих спортивних вправ ви точно запишіться на йогу.

1. Тадасана

Станьте прямо і з'єднайте стопи, підтягніть колінні чашечки вгору і напружте стегна. Далі втягніть живіт і випрямити спину. Слідкуйте за тим, щоб вага тіла був рівномірно розподілений по всій стопі. Руки витягніть над головою або уздовж тіла.

2. Уттансана

Встати в Тадасану, нахилитися вперед і розслабте спину. Руки повинні вільно звисати. Потім поставте долоні на підлогу за стопами. Витягніть спину слідом за руками. Залишайтеся в позі дві хвилини.

3. Вирабхадрасана I

Розставити ноги на ширині одного метра (можна трохи більше). Розгорніть корпус вправо і праву ступню, ліву ступню лише на 60 градусів. Зігніть праву ногу і випряміть поперек. Потім витягніть руки вгору і вперед. Намагайтеся тягнутися вгору.

4. Вирабхадрасана II

Поставте ноги на відстані одного метра, розгорніть праву стопу повністю вправо, ліву – на 60 градусів. Зігніть переднє коліно, куприк тягніть вниз і витягніть руки в бік. Тягніть верхівку вгору, а потім поверніть голову вправо.

5. Чатуранга Дандасана

Поставте стопи, руки на ширині плечей. Витягніть все тіло. Упріться долонями в підлогу і притисніть лікті до корпусу. Опуститеся так, щоб тіло розташувалося на 4 основних точках. Затримайтеся в цій позі максимально довго.

6. Маюрасана

Стати в позу собаки, потім поставте передпліччя на килимок і перейдіть в позу дельфіна. Напружуйте прес, щоб втриматися.

7. Маюрасана з піднятою ногою

Станьте в попередню позу, підніміть ліву ногу вгору, а потім поверніться у вихідне положення. Після цього підніміть праву ногу і знову поверніться назад.

8. Маюрасана планка

Уявіть собі балансування келиха вина на лопатках, тому обов'язково використовуйте прес, щоб утримати себе. Витягніть все тіло і дихайте повільно.

9. Васиштхасана

Поставте праву долоню вліво і натисніть ліву ногу до внутрішній стороні правої. Грудна клітка має бути попереду, а ліве плече відведіть назад.

10. Адхо Мукха Шавасана

Поверніться в позу собаки. Притисніть передпліччя та руки до килимка. Потім знову поверніться у вихідне положення.

11. Планка в Чатуранга Дандасана

Станьте в планку, потім підніміть стегна вгору і вперед і стати в позу собаки.

Пози йоги для зміцнення тіла не тільки поліпшать ваш зовнішній вигляд, але і помомгут запобігти появі хвороб.

Читайте також Остеопороз: 5 практик йоги, які допоможуть вирішити проблему

8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і
Йога для початківців: принципи, пози і рекомендації
© Burst/Pexels Йога допомагає знайти внутрішній спокій і гармонію із зовнішнім світом. Деякі вважають, що для початку занять необхідна спеціальна підготовка. Не
Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
6 поз йоги, з якими ви схуднете і підтягніться
©fizkes/IStock Хоча практика йоги тісно пов'язана з диханням, багато людей помиляються, якщо думають, що на цьому її користь закінчується. Якщо ви з числа тих, хто любить
11 поз в йозі, які повинен практикувати кожен
@ fizkes/IStock Йога, за деякими даними, включає десятки тисяч різноманітних поз. Проте, необов'язково знати їх усі, щоб приступити до занять. Досить буде приділити 10
Йога для вагітних в 3 триместрі: 4 усвідомлених асани
© dolgachov/iStock Напевно ви чули про позитивний вплив йоги на тіло жінки під час вагітності. Вона поліпшує фізичний стан і емоційний фон. Існує комплекс асан, який