Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
09.06.2019 851 0 newsdaily.org.ua

Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності

В закладки

Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності

Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу життя, мислення і свідомості.

Як підтверджено багатьма дослідженнями, йога не тільки докорінно здатна змінити ваш погляд на здорове тіло, але і допомогти вирішити багато проблем. У цьому матеріалі ми зібрали добірку найкращих матеріалів для вагітних. Асани і поради, наведені нижче, допоможуть вагітності протікати легше, а самої матері — отримувати задоволення від життя і свого зовнішнього вигляду.

Існує багато методів, які допомагають завагітніти і один з них – це йога для зачаття. Якщо ви плануєте завести дитину, то зверніть свою увагу на деякі асани, подані в матеріалі. Ці пози допоможуть вам швидше набути дитини і вплинуть на ваше самопочуття. Виконуйте їх регулярно і навіть після зачаття. Вони будуть однаково корисні.

Йога для вагітних — відмінний спосіб підготовки до пологів. Ви вагітні, і хочете навчитися розслаблятися і тримати себе у формі? Пренатальна йога – те, що потрібно! Чи знаєте ви, що таке йога допомагає приготувати тіло до сутичок і покращує здоров'я малюка? Перш ніж розпочати заняття, вивчіть переваги, поради з безпеки і типові вправи.

Йога має ряд переваг для здоров'я людини. Тренування розслабляє, зміцнює м'язи, підвищує гнучкість. Багато дівчат і жінки переконалися в ефективності йоги. Деякі не кидають її навіть під час «цікавого положення».

Чи можна займатися йогою під час вагітності? Не вплине вона на здоров'я малюка? Ми вирішили розібратися в ситуації і поділитися порадами досвідченої мами, яка практикує йогу. Йога для вагітних відрізняється від звичайної, і є моменти, які потрібно враховувати під час тренування.

Для кожного періоду вагітності підходять різні вправи, і йога для вагітних у 1 триместрі теж має свої особливості. У цей час багато майбутні мами можуть відчувати дискомфорт і втому, тому кращими для них будуть пози, які допомагають відновити сили.

Йога для вагітних дуже важлива у 2 триместрі, тому що заняття позитивно впливають на організм. Розповімо про основні правила і про те, які принципи варто врахувати.

Існує комплекс асан, який допомагає у найскладніший період вагітності – 3 триместр. Цей комплекс дозволить вам краще чути і розуміти своє тіло. А головне, позбавить вас від дискомфорту і болів.

Йога для вагітних: чи потрібна вона вам і який з неї толк
©Vasyl Dolmatov/IStock В очікуванні дитини багато жінок хочуть залишатися активними і допомогти їм у цьому може вагітна йога. Однак, багато хто задається питанням,
Йога для вагітних в 3 триместрі: 4 усвідомлених асани
© dolgachov/iStock Напевно ви чули про позитивний вплив йоги на тіло жінки під час вагітності. Вона поліпшує фізичний стан і емоційний фон. Існує комплекс асан, який
Чому потрібно додати до своїм фізичним активностей йогу: 9 неочевидних причин
© tommasolizzul/iStock Переваги йоги дуже різноманітні й охоплюють широке коло фізичних, емоційних та оздоровчих аспектів. Здається, що неможливо розповісти в одній
8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і
10 видів йоги для поліпшення життя
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Сьогодні класи з йоги діють практично в кожному фітнес-клубі. Але ви повинні враховувати, що далеко не всі з них мають безпосереднє
Йога для початківців: принципи, пози і рекомендації
© Burst/Pexels Йога допомагає знайти внутрішній спокій і гармонію із зовнішнім світом. Деякі вважають, що для початку занять необхідна спеціальна підготовка. Не