Комплекс вправ для формування гарних стегон
15.04.2019 97 0 newsdaily.org.ua

Комплекс вправ для формування гарних стегон

В закладки

Комплекс вправ для формування гарних стегон

© OlegUsmanov/IStock

У якийсь момент багато жінок починають серйозно замислюватися про проблеми целюліту. Іноді це може призвести до заниженої самооцінки або комплексів. Особливо актуальною тема стає з початком літнього сезону, а значить – відпустки, пляжу і купальника.

Однак не потрібно опускати руки. Для того, щоб відмінно виглядати влітку у відкритому одязі, існує комплексний метод вправ для сідниць і стегон. Він не займає багато часу і його можна робити вдома.

Звичайно ж, основний фактор успіху – систематичність виконання комплексу. Ідеально, якщо ви зможете робити вправи шість разів на тиждень, залишивши лише один день для відпочинку. Різницю ви побачите вже через місяць, але не зупиняйтеся на досягнутому і продовжуйте виконувати вправи.

Комплекс вправ для красивих стегон і сідниць складається з двох частин:

Перша частина:

1. Встати на коліна, руки зігнути в ліктьових суглобах, упертися в підлогу. Підняти праву ногу вгору, при цьому не розгинаючи коліна. Повернути у вихідне положення. Повторити 20 разів. Поміняти ногу і повторити ще 20 разів.

© undrey/iStock

Перед другою вправою опустити таз, сісти на п'яти, потягнутися руками вперед і поміняти положення тазу, повертаючи його з боку в бік. Ця вправа допоможе трохи відпочити і розтягнути м'язи.

© fizkes/IStock

2. Встати у вихідну позицію першого вправи. Підняти ногу не вертикально, а в бік. Зробити повільний вертикальний рух, відвівши ногу вліво і вправо. Зробити 20 разів, по 10 на кожну ногу.

3. Повернутися у вихідну позицію. Зігнути праву ногу, підняти її, потім повільно опустити таким чином, щоб схрестити з лівої. Повернутися у вихідну позицію. Повторити 15 разів. Зробити ще 15 разів на іншу ногу.

© SARINYAPINNGAM/iStock

4. Підняти зігнуту праву ногу перпендикулярно вправо. Зафіксувати на кілька секунд. Повернутися у вихідне положення. Зробити 15 повторень. Потім поміняти ногу і зробити ще 15 разів. Щоб не відчувати сильний тиск на лікті, можна зробити упор на витягнутих руках.

5. Зігнути праву руку в лікті, упертися в підлогу. Ліву ногу підняти вгору, зробити 20 повторень. Потім перевернутися на інший бік і зробити ще 20 разів на іншу ногу.

6. Стати в позицію на колінах, упор зробити на витягнутих руках. Дивитися прямо перед собою. Ліву ногу відвести назад, потім різко підняти і опустити. Зробити по 20 разів на кожну ногу.

7. Зробити присідання, напружуючи сідниці – 3 підходи по 20 разів.

© Bojan89/iStock.

Друга частина:

Лягти на спину, витягнути руки вздовж тулуба, зігнути коліна, впертися ступнями в підлогу.

1. Зробити вертикальне піднімання таза. Стежити за лопатками – вони повинні бути притиснуті до підлоги, стопи впираються в підлогу. Повторити 3 - раз.

© OlegUsmanov/IStock

2. В тому ж положенні, підняти таз, наскільки це можливо. При цьому стежити за лопатками. Коли таз нагорі – звести коліна разом, потім розвести, повернутися у вихідне положення. Повторити 30 разів.

3. Підняти таз, при цьому стежити за лопатками, щоб вони були притиснуті до підлоги. Робити год розгойдування, на п'яте – звести коліна разом. Зробити 10 повторень.

© Deagreez/iStock

Якщо ви відчуваєте дискомфорт при перших тренуваннях – не варто турбуватися. Організму і суглобам потрібно звикнути до нових вправ і навантаження. Зробіть невелику розтяжку, прийміть теплий душ і не здавайтеся після першого разу.

Вправи на кожен день для прокачування сідниць і стегон
© Anetlanda/IStock Хочете ідеальне тіло? Пам'ятайте, що для цього потрібно докласти чимало зусиль. Так як стегна і сідниці є проблемними зонами над ними потрібно
5 вправ для ніг і сідниць, які рекомендуються жінкам
©Deagreez/IStock Для виконання вдома або на природі підійде комплекс з простих, але ефективних вправ для сідниць. Головне в ньому — це регулярність і техніка. Тільки в
5 вправ від целюліту, які рекомендує тренер Кім Кардашьян
© W Magazine За статистикою, майже 90% всіх жінок рано чи пізно стикаються з проблемою целюліту. Основне зосередження так званої " апельсинової шкіри припадає на
П'ять вправ для тих, кому важко повноцінно займатися спортом
Багатьом не вистачає часу і сил на заняття спортом, тому ми підготували комплекс експрес-вправ, кожне з яких займає всього за півтори хвилини. Для м'язів кінцівок і спини
5 вправ, які прокачають п'яту точку
Якщо ви мрієте про ідеальних сідницях, але немає часу на тренування у спортзалі, то можете виконувати вправи вдома. Цей комплекс допоможе швидко і за короткі терміни
Вправи, які прокачують внутрішню поверхню стегна
Багатьох дівчат і жінок бентежить в'ялість внутрішньої поверхні стегна. Зазвичай такий стан ніг є наслідком неправильної постави, зайвої ваги або різкого схуднення. Однак