Вправи, які прокачують внутрішню поверхню стегна
03.04.2019 741 0 newsdaily.org.ua

Вправи, які прокачують внутрішню поверхню стегна

В закладки

Вправи, які прокачують внутрішню поверхню стегна

Багатьох дівчат і жінок бентежить в'ялість внутрішньої поверхні стегна. Зазвичай такий стан ніг є наслідком неправильної постави, зайвої ваги або різкого схуднення. Однак справа поправимо — досить регулярно виконувати цей комплекс вправ, щоб зробити свої стегна красивими і рельєфними.

Після невеликої розминки виконуйте кожну вправу два підходи з 30-секундною перепочинком, а потім переходьте до наступного.

Схрещування ніг і рук

© womenfitness.net

Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Під час першого стрибка розставте руки в сторони (долоні дивляться вниз) і поставте ширше ноги. Під час наступного стрибка перехрестіть руки і ноги. Зробіть 20 повторів.

Бічні випади

© 9Coach

Станьте прямо, поставивши ноги на ширині плечей. Зробіть випад правою ногою в сторону так, щоб носки обох ніг дивилися вперед.

Присядьте, відставляючи назад сідниці, ніби збираєтеся сісти на щось. Ваш вага повинен утримуватися на стегні і п'яті. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть випад вже лівою ногою. Виконайте 12 повторів для кожної ноги в рамках одного підходу.

Присідання пліє

© Popsugar

Станьте прямо, ноги розставлені широко. Поставте стопи в положення для класичного пліє (шкарпетки дивляться назовні). Намагайтеся розвести носки так широко, як тільки можете. Трохи зігніть ноги в колінах і присядьте, тримаючи таз і спину прямо. Намагайтеся, щоб ваші стегна були паралельні підлозі.

Якщо вам важко тримати рівновагу під час виконання вправи, можна триматися за стіл або на стіну.

Для більшої ефективності можна використовувати гантелі.

Зробіть два підходи по 15 повторів.

Піднімання ноги з опором

© YouTube

Ляжте на лівий бік, надівши на щиколотки гумовий еспандер. Ліву руку витягніть вперед, щоб покласти на неї голову, а праву поставте перед собою.

Не відриваючи ніякі інші частини тіла від статі, піднімайте праву ногу так високо, як тільки зможете.

Зробіть два підходи по 15 разів на кожну ногу.

Кругові рухи ногою

© Robb Report

Прийміть початкове положення, як для попередньої вправи. Ліву ногу зігніть в коліні і поставте перед собою. Праву ногу випрямити і підніміть максимально високо. У такому положенні опишіть ногою 10 кіл за годинниковою стрілкою і 10 проти годинникової стрілки.

Зробіть два підходи по 10 повторів для кожної ноги.

Ці вправи допоможуть добре прокачати внутрішні м'язи стегна, проте багато що залежить і від конституції вашого тіла. Іноді, незважаючи на старанні тренування, стегна все одно будуть торкатися один одного.

5 корисних вправ для внутрішньої частини стегон
© Karyme França/ Pixabay Молоді дівчата та жінки в курси, що внутрішня частина їхніх стегон третя під час руху. Це є результатом неправильної постави, зайвого жиру або
Топ-5 вправ, які прокачують внутрішню поверхню стегна
© bruce mars/pexels Багато дівчата рано чи пізно стикаються з проблемою недостатньої опрацювання внутрішньої поверхні стегон. В основній масі вправ для ніг і стегон
4 дієвих вправи для ніг на силу і рельєф
© Shutterstock Не секрет, що ноги і стегна – це улюблені зони для жирових відкладень. Але боротися з цією неприємністю можна. Для цього варто регулярно займатися
30 вправ, з якими легко накачати внутрішню частину стегна
© your-revolution1905.ru Зробити ноги гарними й підтягнутими неможливо без опрацювання такої проблемної зони, як внутрішня поверхня стегна. Під шаром жиру і целюліту
7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат
Для того, щоб сісти на шпагах — треба час і терпіння. Тренери радять кілька вправ, які допоможуть розігріти тіло і сісти в поздовжній або поперечний. Розтяжка
15-хвилинне тренування, яка допоможе вашим сідницям виглядати краще
© Fitness Lane Для того щоб зробити свої сідниці красивими і пружними, одних присідань, на жаль, мало. Необхідно також виконувати вправи, які, крім самих сідниць,