7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат
02.06.2019 1 028 0 newsdaily.org.ua

7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат

В закладки

7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат

Для того, щоб сісти на шпагах — треба час і терпіння. Тренери радять кілька вправ, які допоможуть розігріти тіло і сісти в поздовжній або поперечний.

Розтяжка клубово-поперекового м'яза

© pexels

Вихідне положення — випад. Праву ногу поставте вперед до кута в 90 градусів, ліва нога на підлозі. Опустіть Таз максимально вниз, руками тисніть на сідниці. Розтягуйте клубово-поперековий м'яз лівої ноги 30-90 секунд, потім поміняйте ногу.

Розтяжка передній частині стегна

Вихідне положення — випад, ліва п'ятка спрямована до сідниці. Опускайте Таз вниз і розтягуйте передню частину стегна лівої ноги 30-90 секунд, потім поміняйте ногу.

Розтяжка м'язів задньої поверхні стегна

© pexels

Вихідне положення — випад. Розігніть попереду стоячу ногу в колінному суглобі і розтягуйте м'язи задньої поверхні стегна 30-90 секунд, потім поміняйте ногу.

Розтяжка сідниці

Початкове положення: сядьте на праву ногу, п'яту направте до сідниці, таз знаходиться чітко по середині. Ліве коліно спрямоване до підлоги. Тягніть праву сідницю 30-90 секунд, потім поміняйте ногу.

Розтяжка м'язів задньої поверхні стегна і м'язів гомілки

© pixabay

Початкове положення: сядьте на килимок, ноги разом, коліна прямі. Нахиліть корпус вперед, живіт прагне до стегон. Тягніть м'язи задньої поверхні стегна 30-90 секунд.

Розкриття тазу

Вихідне положення: метелик — стопи разом, коліна нарізно. П'яти знаходяться ближче до сідниць. Руками тисніть на внутрішню поверхню стегон, більше розкриваючи таз. Тягніться так 30-90 секунд.

Розтяжка внутрішньої поверхні стегна

© pixabay

Початкове положення — ноги на ширині килимка, корпус нахиліть вперед до паралелі з підлогою. Вага тіла залишається на ногах. Розтягуйте внутрішню поверхню стегон 30-90 секунд.

Вправи варто взяти собі на замітку.

Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе
© inarik/iStock Показник гнучкості — шпагат — досить складний у виконанні, і, кажуть, коштує великих зусиль і тренувань. Але виявляється, можна сісти на шпагат всього за
4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат
©fizkes/IStock Чи знаєте ви, що абсолютно будь-яка людина може сісти на шпагат всього за місяць тренувань? До того ж, цей навик не тільки підвищує самооцінку, але і
Який комплекс вправ вам потрібен, щоб сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато дівчат прагнуть сісти на шпагат в короткі терміни, однак це завдання не з легких. Під час інтенсивної розтяжки відбувається натяг м'язів і
Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато хто мріє сісти на шпагат, але не всі знають, як це зробити. Якщо ви думаєте, що вам потрібно витратити цілу вічність у спортзалі, то ви помиляєтеся.
Як сісти на поздовжній шпагат: правила для тих, хто хоче зробити все правильно і якісно
© shironosov/iStock Хочете сісти на поздовжній шпагат? Це не складно, але потрібно попрацювати. Розтяжка дуже корисна для організму. Дотримуючись деяких правил, ви швидко
Вправи і план харчування, з якими ви сядете на шпагат за 2 тижні
© Livestrong.com Мрієте про розтяжці, як у балерини? Кілька змін в раціоні і регулярне виконання шести простих вправ дозволить вам вільно сісти на шпагат вже через два