4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат
26.04.2019 1 100 0 newsdaily.org.ua

4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат

В закладки

4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат

©fizkes/IStock

Чи знаєте ви, що абсолютно будь-яка людина може сісти на шпагат всього за місяць тренувань? До того ж, цей навик не тільки підвищує самооцінку, але і робить позитивний вплив на здоров'я. Хочете навчитися? Тоді дотримуйтесь плану вправ, про який ми сьогодні розповімо.

Основні вправи

Вправа №1

Лягайте на підлогу, зігніть ноги в колінах, підніміть одну ногу, накинувши стопу на рушник. Випряміть ногу і потягніть на себе. Затримайтеся в такому положенні на пів хвилини.

©fizkes/IStock

Вправа №2

Встаньте прямо, поставте ноги широко. Опускайтеся вниз, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Зіпріться долонями на коліна і відведіть стегна назад. Виконайте 20 погойдувань вгору і вниз.

©luxtopfit.com

Вправа №3

Сядьте прямо, максимально розведіть ноги і нахиліться тулубом вперед. Не згинаючи коліна тягніться ліктями до підлоги.

©fitness-body

1 тиждень

Виконайте 3 перших вправи і додайте до них розтяжку внутрішньої поверхні стегна. Для виконання цієї вправи сядьте навпочіпки і випряміть одну ногу. Затримайтеся в цьому положенні на пів хвилини, розтягуючи стегно. Не відривайте стопи опорної ноги від підлоги. Поверніться у вихідне положення і повторіть розтяжку з іншою ногою.

2 тиждень

До попередніх вправ додайте розтяжку у стіни. Лягайте на підлогу, притисніть сідниці до стіни і направте ноги вгору, а потім розведіть в сторони. Затримайтеся на 1-2 хвилини, похитуючись. Не згинайте коліна.

3 тиждень

До попередніх вправ додайте розтяжку на стільці. Сідайте на стілець задом на перед, візьміться за спинку і притягніть корпус вперед, потім відкиньтеся назад. Розтягуйте таз, похитуючись вперед і назад пів хвилини.

4 тиждень

До попередніх вправ додайте розтяжку у двері. Сядьте біля дверного прорізу, розведіть ноги. Нахиліть тулуб вперед і опустіть руки на підлогу. Розтягуйтеся пів хвилини.

Скористайтеся описаним вище планом тренувань, який дозволить вам сісти на шпагат всього за 4 тижні.

Який комплекс вправ вам потрібен, щоб сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато дівчат прагнуть сісти на шпагат в короткі терміни, однак це завдання не з легких. Під час інтенсивної розтяжки відбувається натяг м'язів і
Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато хто мріє сісти на шпагат, але не всі знають, як це зробити. Якщо ви думаєте, що вам потрібно витратити цілу вічність у спортзалі, то ви помиляєтеся.
Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе
© inarik/iStock Показник гнучкості — шпагат — досить складний у виконанні, і, кажуть, коштує великих зусиль і тренувань. Але виявляється, можна сісти на шпагат всього за
Вправи на розтяжку, з якими ви швидко сядете в шпагат
©alena-club.ru У гонитві за прекрасною розтяжкою і гнучкістю багато дівчат активно намагаються сісти на шпагат. Зазвичай цей процес не буває простим і супроводжується
Як сісти на поздовжній шпагат: правила для тих, хто хоче зробити все правильно і якісно
© shironosov/iStock Хочете сісти на поздовжній шпагат? Це не складно, але потрібно попрацювати. Розтяжка дуже корисна для організму. Дотримуючись деяких правил, ви швидко
Вправи і план харчування, з якими ви сядете на шпагат за 2 тижні
© Livestrong.com Мрієте про розтяжці, як у балерини? Кілька змін в раціоні і регулярне виконання шести простих вправ дозволить вам вільно сісти на шпагат вже через два