Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе
22.06.2019 988 0 newsdaily.org.ua

Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе

В закладки

Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе

© inarik/iStock

Показник гнучкості — шпагат — досить складний у виконанні, і, кажуть, коштує великих зусиль і тренувань.

Але виявляється, можна сісти на шпагат всього за тиждень, дотримуючись інструкції і щодня виконуючи всі необхідні вправи.

Розминка

Перед початком тренування необхідно добре розігрітися. Для цього ідеальною буде активна ходьба протягом 10-15 хвилин, а також стрибки, махи руками і ногами.

© Livestrong.com

Розтяжка

Далі починайте підготовку до шпагату. Для цього виконуйте кілька простих вправ:

1. Сидячи на підлозі, розводьте ноги в сторони. На вдиху потягніться до шкарпеток пальцями рук, спина випрямлена. Затримайтеся В цій позиції на 20-30 секунд, видихніть. Повторіть 15 разів.

2. Сидячи витягнути одну ногу вперед, а іншу — в сторону під кутом 90 градусів до першої. Прагнете утворити ногами прямий кут, при необхідності допомагаючи собі руками. Повторіть 15 разів.

3. Лежачи на спині, підняти обидві ноги під прямим кутом. Потім розвести в сторони, затримати, звести і опустити. Інтервал між повтореннями — 10 секунд. Повторювати 10 разів.

4. Стоячи зробіть махи ногами вперед (по 20-30 разів на кожну ногу). Потім підніміть ногу під прямим кутом і затримайте.

5. Стоячи зробіть махи ногами в сторони (по 20-30 разів на кожну ногу). Потім відведіть ногу і затримайте.

© sport-girls.ru

6. З положення стоячи зробіть різкий випад вправо, зігнувши праву ногу в коліні під прямим кутом. Розгойдувати 20-30 секунд. По черзі робіть випади на праву і ліву ноги.

7. Стоячи повільно піднімайте зігнуту в коліні ногу до грудей. Потім відведіть ногу якомога далі в сторону. Повторіть 15 разів для кожної ноги.

8. Стоячи закидайте ногу на спинку стільця або підвіконня. Згинаючи ногу в коліні, подайтесь в сторону ноги. Повторяйе 12-15 разів на кожну ногу.

Регулярне виконання цих вправ протягом тижня (а також з поступовим збільшенням повторень) допоможе вам достатньо підготувати м'язи для того, щоб сісти на шпагат.

Читайте також Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат

Як швидко сісти на шпагат: корисні поради для тижневого навантаження
©Pixabay Мрієте швидко сісти на шпагат? Дітям до 12 років це вдається легше, ніж дорослим, так як вони більш гнучкі. Але і вам буде по силам сісти на шпагат всього за
Як сісти на поздовжній шпагат: правила для тих, хто хоче зробити все правильно і якісно
© shironosov/iStock Хочете сісти на поздовжній шпагат? Це не складно, але потрібно попрацювати. Розтяжка дуже корисна для організму. Дотримуючись деяких правил, ви швидко
4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат
©fizkes/IStock Чи знаєте ви, що абсолютно будь-яка людина може сісти на шпагат всього за місяць тренувань? До того ж, цей навик не тільки підвищує самооцінку, але і
Вправи і план харчування, з якими ви сядете на шпагат за 2 тижні
© Livestrong.com Мрієте про розтяжці, як у балерини? Кілька змін в раціоні і регулярне виконання шести простих вправ дозволить вам вільно сісти на шпагат вже через два
Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато хто мріє сісти на шпагат, але не всі знають, як це зробити. Якщо ви думаєте, що вам потрібно витратити цілу вічність у спортзалі, то ви помиляєтеся.
7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат
Для того, щоб сісти на шпагах — треба час і терпіння. Тренери радять кілька вправ, які допоможуть розігріти тіло і сісти в поздовжній або поперечний. Розтяжка