Який комплекс вправ вам потрібен, щоб сісти на шпагат
29.03.2019 155 0 newsdaily.org.ua

Який комплекс вправ вам потрібен, щоб сісти на шпагат

В закладки

Який комплекс вправ вам потрібен, щоб сісти на шпагат

© Я та Фітнес

Багато дівчат прагнуть сісти на шпагат в короткі терміни, однак це завдання не з легких. Під час інтенсивної розтяжки відбувається натяг м'язів і підвищується ризик травмування. Тут головне не перестаратися, інакше можна порвати зв'язки і завдати шкоди своєму здоров'ю. Сьогодні ми розповімо вам, як сісти на шпагат за 30 днів, слідуючи програмі ефективних тренувань.

Бічні випади

Встаньте прямо, зробіть крок убік правою ногою і опустіться в випад. Ліву ногу випрямите, носок направте на себе. Пружиньте протягом декількох секунд. Поверніться у вихідне положення, поміняйте опорну ногу і повторіть вправу. Виконайте 5 підходів.

©undrey/IStock

Випади вперед

Встаньте прямо, зробіть крок вперед правою ногою і опустіться в випад. Ліву ногу випрямити. Пружиньте протягом декількох секунд. Поверніться у вихідне положення, поміняйте опорну ногу і повторіть вправу.

Вправа «Релакс»

Сядьте на п'яти, випряміть спину, корпус нахиліть вперед. Притисніть груди до стегон, долонями упріться в підлогу, сідниці розмістіть на п'ятах. Утримуйте позу до повного розслаблення.

©fizkes/iStock

Вправа «Стопи нарізно»

З попереднього положення знову сядьте на п'яти, стопи розгорніть в сторони. Торкніться сідницями підлоги.

Вправа «Жаба»

Сядьте на підлогу, випрямити спину, з'єднайте стопи, потягніть стегна до підлоги. Повільно нахиліться вперед, не округлюючи спину. Затримайтеся в такому положенні на 1 хвилину.

© fizkes/IStock

Вправа «Стопа на себе»

Сядьте на підлогу, випрямити спину. П'ятку однієї ноги розмістіть на стегні протилежною. Протилежну ногу витягніть. Тягніть стопу на себе, опускаючи тулуб до стопи. Повторіть вправу в іншу сторону.

Вправа «Голова до стопі»

Сядьте прямо, натягніть шкарпетки на себе, корпус опустіть до стегон. Утримуйте позу до відчуття дискомфорту.

©fizkes/iStock

Вправа «Нога на голові»

Сядьте прямо, ноги розташуйте перед собою. Візьміться руками за п'яту, зігнувши ногу в коліні. Повільно випряміть ногу, піднімаючи її до тулуба. Повторіть 10 разів на кожну ногу.

Виконуйте перераховані вище вправи на регулярній основі і вже через місяць ви сядете на шпагат!

Читайте також Тренер знаменитостей рекомендує особливі присідання, які тренують все тіло

Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе
© inarik/iStock Показник гнучкості — шпагат — досить складний у виконанні, і, кажуть, коштує великих зусиль і тренувань. Але виявляється, можна сісти на шпагат всього за
7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат
Для того, щоб сісти на шпагах — треба час і терпіння. Тренери радять кілька вправ, які допоможуть розігріти тіло і сісти в поздовжній або поперечний. Розтяжка
4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат
©fizkes/IStock Чи знаєте ви, що абсолютно будь-яка людина може сісти на шпагат всього за місяць тренувань? До того ж, цей навик не тільки підвищує самооцінку, але і
Вправи на розтяжку, з якими ви швидко сядете в шпагат
©alena-club.ru У гонитві за прекрасною розтяжкою і гнучкістю багато дівчат активно намагаються сісти на шпагат. Зазвичай цей процес не буває простим і супроводжується
Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато хто мріє сісти на шпагат, але не всі знають, як це зробити. Якщо ви думаєте, що вам потрібно витратити цілу вічність у спортзалі, то ви помиляєтеся.
Як сісти на поздовжній шпагат: правила для тих, хто хоче зробити все правильно і якісно
© shironosov/iStock Хочете сісти на поздовжній шпагат? Це не складно, але потрібно попрацювати. Розтяжка дуже корисна для організму. Дотримуючись деяких правил, ви швидко