Що ваш зовнішній вигляд може розповісти про ваше здоров'я
31.05.2019 193 0 newsdaily.org.ua

Що ваш зовнішній вигляд може розповісти про ваше здоров'я

В закладки

Що ваш зовнішній вигляд може розповісти про ваше здоров'я

© Pixabay/Pexels

Зовнішність людини може багато розповісти про його здоров'я, оскільки безпосередньо залежить від стану всього організму. Ось чому підлікувавшись, ми і виглядати починаємо набагато краще!

Ось про що красномовно розповісти ваш зовнішній вигляд:

1. Шкіра обличчя

Поганий стан шкіри, постійна висип, пігментні плями і запалення вказують на проблеми зі здоров'ям внутрішніх органів. Висип навколо рота говорить про хворобах шлунка, на лобі – про погано працює кишечнику, а на підборідді – про проблеми з сечостатевої системою. Жовтуватий колір обличчя повідомляє про неполадки печінки, а червонуватий – про нездорових капілярах і серце.

©shironosov/IStock

2. Зволоженість

Проведіть простий тест: злегка відтягніть шкіру на зап'ясті руки і відразу ж відпустіть. Якщо вона відразу вирівнялася, значить, у вашому організмі достатньо вологи, а якщо через 3-5 секунд, то вам потрібно пити більше води.

3. Вага

Наявність зайвих кілограмів завжди говорить про проблеми в організмі. Це може бути порушений метаболізм, погана робота кишечника, ожиріння. Зайва вага несе загрозу не тільки вашій фігурі, але і роботу серця і судин, тому харчуйтеся збалансовано і більше рухайтеся.

© vadimguzhva/iStock

4. Волосся

Ламкі, тонкі волосся, які часто випадають, говорять про проблеми з нирками. Швидко жирнеющие волосся повідомляють про хвороби печінки.

5. Мова

Наявність на мові хворобливих ділянок, нальоту, коричневих плям говорить про різних захворюваннях внутрішніх органів. Середина мови відповідає за шлунково-кишковий тракт, а його бічні частини – за печінку і жовчний міхур. Здоровий мова має бути рівномірного рожевого кольору.

6. Очі

Почервонілі повіки розкажуть про недосипанні і нервовому напруженні, а якщо всередині повіку бліде, значить, вам не вистачає гемоглобіну.

© pixabay.com

7. Пульс

В середньому пульс здорової людини повинен становити 60-90 ударів в хвилину. Якщо є інші значення, значить, є проблеми з роботою серцево-судинної системи.

Якщо ви помітили зміни у своїй зовнішності, не намагайтеся їх замаскувати за допомогою косметичних засобів, а зверніться до лікаря!

Читайте також 5 основних принципів правильного спалювання жиру

Як спорт впливає на стан шкіри: 5 неочевидних переваг
©bruce mars/Pexels Всі ми знаємо, що спорт благотворно впливає на загальний стан здоров'я і покращує фізичну форму. Однак, тренування також мають масу переваг для вашої
Як стрес впливає на стан вашої шкіри
Як стрес впливає на стан вашої шкіри
Як стрес впливає на стан вашої шкіри
16.03.19 Поради про саморозвиток
© gpointstudio/iStock Якщо ви завжди підозрювали, що стрес здатний вплинути на стан шкіри, вітаємо – ви були праві. Коли у вас на роботі все виходить з-під контролю –
Корейські секрети по догляду за шкірою, які допоможуть виглядати краще
©Bernard Lee/Pexels Корейська догляд за шкірою дає дійсно приголомшливий результат і допомагає підтримувати бездоганний зовнішній вигляд. Як відомо, кореянки славляться
Як правильно наносити базу під макіяж, щоб виглядати природно
© Pixabay/Pexels Якщо ви хочете додати природності в свій зовнішній вигляд, то повинні знати, як правильно наносити базу під макіяж. Fashionisers розповідають, як
5 продуктів, з якими шкіра стане краще виглядати всього за одну ніч
© Wavebreakmedia/IStock Більшість професіоналів по догляду за шкірою стверджують, що потрібно регулярно проводити косметичні процедури, щоб отримати результат. У цьому є
5 способів, якими варто піклуватися про свою шкіру
©Jacob Ammentorp Lund/iStock Погодьтеся, коли жінці говорять, що її шкіра сяє і виглядає чудово – це найкращий комплімент. І на щастя, догляд за шкірою – не складна