5 корисних вправ для внутрішньої частини стегон
06.05.2019 757 0 newsdaily.org.ua

5 корисних вправ для внутрішньої частини стегон

В закладки

5 корисних вправ для внутрішньої частини стегон

© Karyme França/ Pixabay

Молоді дівчата та жінки в курси, що внутрішня частина їхніх стегон третя під час руху. Це є результатом неправильної постави, зайвого жиру або рихлих м язів ніг.

Є багато ефективних методів, які допоможуть привести в тонус внутрішню частину ваших стегон. Для цього є, наприклад, правильна комбінація вправ для прокачування внутрішньої частини стегна, а також для роботи більшої кількості м язів ніг, щоб спалити зайвій жир.

Розігрійтеся і виконайте два підходи кожної вправи з 30-секундним відпочинком між підходами та під час зміни вправ.

1. Перехресні стрибки

Почати із широкого стрибка, ноги в сторони, руки дивляться в сторони в Т-подібній позиції. З наступним стрибком схрестити руки та ноги. Повторити цю вправу, чергуючи рухи рук та ніг. Зробити 20 разів.

2. Бокові випади

Стати прямо, ноги ширше плечей, носки дивляться вперед. Зробити правою ногою крок вправо, при цьому носки залишаються повернутими уперед. Відставити сідниці назад і обережно присісти на праву ногу, ніби ви збираєтесь зайняти місце. Повернутися в початкову позицію і повторити. Зробити по 12 повторень на кожну ногу.

3. Присідання пліє

Це чудовий варіант вправи з навантаженням на внутрішню частину стегон. Стати прямо, ноги ширше плечей, носки дивляться в сторони у позиції «пліє». Дива так широко, наскільки це буде комфортно, щоб робити вправу. Тримаючи таз і верхню частину тіла прямо, опуститься, поки стегна не опиняться паралельно до підлоги. Якщо важко тримати рівновагу, робіть вправу зі стільцем. Зробити 2 підходи по 15 разів.

4. Підняття ноги у позі лежачі на боці

Лягти на підлогу на лівий бік. Натягнути гумку навколо обох кісточок ніг. Ліву руку витягнути вперед, долонею на підлогу. Праву руку зігнути в лікті, впертися в підлогу поперед себе. Не переміщаючи будь-яку іншу частину тіла, підняти праву ногу високо, наскільки можливо. Зробити паузу і повернутися в початкову позицію. Повторити 2 підходи по 15 разів на кожну ногу.

5. Кругові оберти ногою

Лягти на бік рукою і ліктем впертися в підлогу, друга рука спереду, також упирається у підлогу. Нижня нога витягнута. Верхню ногу зігнути в коліні поперед себе. Підняти нижню ногу і зробити 10 обертів за годинниковою стрілкою, і 10 обертів у іншому напрямку. Опустити ногу. Це 1 повтор. Зробити по 10 повторень на кожну ногу, 2 підходи.

Топ-5 вправ, які прокачують внутрішню поверхню стегна
© bruce mars/pexels Багато дівчата рано чи пізно стикаються з проблемою недостатньої опрацювання внутрішньої поверхні стегон. В основній масі вправ для ніг і стегон
Вправи, які прокачують внутрішню поверхню стегна
Багатьох дівчат і жінок бентежить в'ялість внутрішньої поверхні стегна. Зазвичай такий стан ніг є наслідком неправильної постави, зайвої ваги або різкого схуднення. Однак
30 вправ, з якими легко накачати внутрішню частину стегна
© your-revolution1905.ru Зробити ноги гарними й підтягнутими неможливо без опрацювання такої проблемної зони, як внутрішня поверхня стегна. Під шаром жиру і целюліту
7 простих вправ, які допоможуть сісти на шпагат
Для того, щоб сісти на шпагах — треба час і терпіння. Тренери радять кілька вправ, які допоможуть розігріти тіло і сісти в поздовжній або поперечний. Розтяжка
Вправи на кожен день для прокачування сідниць і стегон
© Anetlanda/IStock Хочете ідеальне тіло? Пам'ятайте, що для цього потрібно докласти чимало зусиль. Так як стегна і сідниці є проблемними зонами над ними потрібно
Перевірені вправи, які зроблять п'яту точку привабливішою
© IStock Мрієте, аби до літнього сезону ваші сідниці стали як горіх? Ми розповімо як це зробити! Повторюйте ці вправи і результат не змусить на себе чекати! Image: