6 порад від Холлі Беррі, які допоможуть залишатися у відмінній формі
14.05.2019 472 0 newsdaily.org.ua

6 порад від Холлі Беррі, які допоможуть залишатися у відмінній формі

В закладки

6 порад від Холлі Беррі, які допоможуть залишатися у відмінній формі

© Femina

51-річна голлівудська актриса Холлі Беррі охоче ділиться секретами свого бездоганного тіла і розповідає передплатникам в Instagram, яким радам варто слідувати на шляху до фігури своєї мрії.

© fabfivelifestyle.com

Ось деякі з них:

Просто зроби це!

«Ви часто запитуєте мене, як почати тренуватися? Все дуже просто... Прийміть нарешті рішення почати», — пише кінодіва. За словами актриси, з-за щільного графіка іноді складно знайти час для тренування, але в добі 24 години, і хоча б один з них треба повністю присвятити собі.

Також Холлі радить не заморочуватися зі спеціальним обладнанням: «Все що вам потрібно, це підлога в залі, на кухні або задній двір і пляшка води».

Кетодиета

Беррі запевняє, що хороша фігура багато в чому залежить від того, що і коли ви їсте.

«З-за діабету мені доводиться дуже пильно стежити за своєю дієтою протягом усього життя. Вже багато років я дотримуюся кетодиеты», — пише актриса, впевнена в тому, що низковуглеводний раціон дозволяє їй не тільки ефективно спалювати зайвий жир, але і практично не старіти.

Тренування з елементами боксу

Холлі Беррі часто міксує свої заняття з рухами з боксу. «Перша вправа — бій з тінню з наростаючою інтенсивністю. Воно дуже корисно для всіх верхньої частини тіла, хребта та легень, а також дозволяє чудово спалювати калорії. Друга вправа — бокс з тінню разом зі скручиваниями. Воно також ефективно опрацьовує м'язи, що підтримують хребет, і всю верхню частину тіла. З кожним тренуванням ваші удари будуть ставати лише сильнішим», — пише актриса.

© Instagram

Заняття з партнером

«Часто тренуватися з партнером легше. Людина, що знаходиться поруч, не дозволить вам зійти з дистанції раніше часу, а також зможе підстрахувати, щоб ви не отримали травму. Але найголовніше те, що тренування в парі — це завжди весело», — ділиться черговим радою американська красуня.

Вихід із зони комфорту

Беррі каже, що їй знадобилося якийсь час, щоб полюбити тренування, але воно того варте. «Насправді, коли ви починаєте приходити у форму, то чекаєте чергового заняття з нетерпінням. Спорт знімає стрес (один Бог знає, скільки стресу я пережила за багато років), змушує вас відчувати себе розслабленим, оптимістичним, і ці ендорфіни просто нереальні! Після тренування я відчуваю, що можу підкорити світ», — пише актриса.

«Так, буду чесною з вами, іноді я відчуваю себе дуже слабкою, і майбутня тренування вже не здається чимось приємним. Однак саме в такі моменти я змушую себе працювати сильніше, ніж зазвичай. Коли я переходжу на інший рівень, то розумію, що гідна цього. І ви гідні цього», — додає Беррі.

Розтяжки

«Після кожного тренування я роблю розтяжки. Фітнес — це не тільки біг, підняття гантелей і биття груші. Для мене атлетичні заняття — це також розтяжки і правильне дихання. Додавання вправ на розтяжку фітнес-програму допомагає моїм м'язам залишатися сильними і пружними, підвищує гнучкість і, що найважливіше, дозволяє уникнути травм», — стверджує Холлі.

10-хвилинне тренування Холлі Беррі для отримання спортивних форм
© fabfivelifestyle.com Не секрет, що Холлі Беррі любить тренуватися. В її Инстаграме постійно з'являються публікації і поради для здоров'я, харчування і тренувань. В цей
Корисна тренування, завдяки якій Холлі Беррі підтримує форму останні 10 років
© flickr Холлі Беррі вже багато років вражає всіх своїм тілом і фізичними здібностями. Допомагають їй так виглядати регулярні тренування, а саме — бокс. Бокс розвиває і
13 чесних цитат про материнство від Холлі Беррі
©Women's Health Знаменита американська актриса Холлі Беррі є матір'ю двох дітей: її дочці 10 років, а синові 4 роки. Актриса не рідко ділиться зі світом своїми особистим
Унікальна тренування Холлі Беррі, з якої можна завжди залишатися у формі
© Jason Merritt/Getty Images Відома актриса Холлі Беррі хоче підштовхнути нас до підтримання фігури з допомогою інтенсивного тренування з медичним м'ячем, яку вона
Докладне меню дієти Холлі Беррі, яка допоможе отримати ідеальні форми
© Icanworkout. me Здається, що голлівудської красуні Холлі Беррі підкорилося саме час – в 2018 році актрисі виповниться 52 роки, хіба можна в це повірити, дивлячись на її
Секрети молодості зірок, яким більше 40 років
© Studio 7042/Pexels Всі хочуть виглядати молодо і привабливо в будь-якому віці. Все про бездоганному зовнішньому вигляді відомо саме зірок, адже треба завжди бути у