7 порад для тих, хто хоче тренуватися, але не знає, з чого почати
04.04.2019 350 0 newsdaily.org.ua

7 порад для тих, хто хоче тренуватися, але не знає, з чого почати

В закладки

7 порад для тих, хто хоче тренуватися, але не знає, з чого почати

© socialmediasl444/Flickr

Багато починають з січня планувати займатися спортом. Незважаючи на благі наміри, думка про те, щоб встати раніше або відправитися в спортзал після роботи замість того, щоб випити з друзями, може перешкодити вам реалізувати свою мету. У деяких виникає страх перед новим оточенням, тому вони не діють. Зібратися з силами досить важко, але це все ж реально. Self розповіли, як почати тренування і які кроки потрібно робити в самому початку шляху.

Вміст матеріалу

Як почати тренування: 7 дієвих порад

Якщо фітнес стає частиною вашого життя, це може принести нескінченні вигоди – переваги, які ви отримаєте, тільки якщо у вашому розпорядку є послідовність. Коли ви звикнете вести активний спосіб життя, він стане менш обтяжливим. З часом ви навіть не усвідомлюєте, що це те, без чого ви вже не можете жити. Ось що допоможе вам у цьому:

Призначте офіційну дату початку

© Breakingpic/Pexels

Перегляньте свій календар і виберіть підходящу для себе дату. Бажано, щоб тренування почалася не раніше тижня. Таким чином, у вас буде достатньо часу, щоб все продумати і підготувати (докладніше нижче). Позначте дату початку в своєму графіку, як якщо б це був прийом до лікаря або нараду. Складання конкретного плану – це простий спосіб психологічно підготуватися до майбутнього зміни розкладу.

З'ясуйте, чому ви хочете почати тренуватися

© jelenahinic/iStock

Якщо у вас не буде вагомих причин для тренування, ви навряд чи збережіть ентузіазм. Спробуйте визначити для себе, чому вам потрібно займатися в довгостроковій перспективі. Якщо ви мотивовані тим, щоб змінити своє тіло на певний сезон(до літа, наприклад), коли він настане, ви втратите мотивацію. Що ви сподіваєтеся отримати від тренувань? Які результати ви хочете побачити? Витратьте деякий час, щоб скласти список цілей. Завдяки цьому весь процес буде мати відчутний результат, який спонукає вас наближатися до своєї мети кожен день.

Складіть список речей, які вам знадобляться для першого тренування

© LightFieldStudios/iStock

Підготовка є ключовим компонентом для тривалого заняття спортом і особливо важлива в початку. Якщо ви будете погано підготовленими, це завадить вам досягти фітнес-цілей. Коли ми думаємо про те, щоб почати тренування, ми більше думаємо про саму тренуванні. Але як на рахунок того, що вам знадобиться для неї? Варто подумати про одяг – кросівках і спортивному бра, а також про питну воду, про те, куди подіти свій гаманець або ключі (якщо ви вирішили відправитися на пробіжку). Ці дрібні деталі також важливі. Перед тим, як почати тренування, запитайте себе:

  • Вам потрібна нова взуття, або вона вже є у вас?
  • У вас є пляшка для води?
  • Ви вирішили, який абонемент ви хочете купити?
  • Як щодо вашого графіка? Ви звільнили час для тренувань?

Попередня підготовка допоможе вам досягти успіху.

Візуалізуйте свою рутину

©Youngoldman/IStock

Візуалізація – відмінна ментальна техніка, що дозволяє позбавитися від невпевненості і страху перед чимось новим. Це інструмент, яким провідні тренери вчать олімпійців і професійних спортсменів. І він може бути також корисний для новачків. Витративши час на те, щоб уявити, як буде виглядати ситуація, ви зможете подумки підготуватися до того, що станеться. І коли ви підете в спортзал і почнете піднімати робочий вагу, вам буде менш страшно. Адже ви вже «бачили», як робили це, причому робили успішно.

Плануйте тренування в той час, коли ви найбільш енергійні

© bernardbodo/iStock

Деякі люди люблять тренування рано вранці. Інші не люблять прокидатися рано: їм більше до душі тренування у другій половині дня. Ми всі різні: те, що мотивує вас, може не мотивувати іншої людини. Займайтеся тоді, коли ви найбільш енергійні і мотивовані. Також потрібно визначити для себе, яка тренування приносить вам більше задоволення. Можливо, це групові заняття високої інтенсивності або йога.

Створити систему підзвітності

© Pixabay

Деяким людям потрібно займатися з другом чи колегою, щоб зберегти мотивацію. Інших мотивує система винагород. Це коли через місяць тренувань вони купують для себе подарунок або як ще себе винагороджують за труди. Але навіть просте відстеження тренувань в додатку або журналі тренувань принесе користь. З'ясуйте, що буде найбільш мотивуючими для вас.

Переосмисліть, що значить бути успішним

© shironosov/iStock

Святкування перемог і досягнень має велике значення і допоможе зберегти мотивацію, особливо на початку шляху. Навіть визнання того, що початок тренувань є досягненням саме по собі, може дати імпульс для продовження роботи над собою.

Що б ви не робили, не чекайте, коли досягнете самої головної мети. Святкуйте навіть невеликі перемоги. Маленькі кроки – це те, що веде до стійких змін. Пишаєтеся кожним з них.

Як переконати себе почати тренуватися вже завтра
© Rawpixel/iStock Найчастіше на спорт не вистачає часу, адже робота, навчання, соцмережі і домашні клопоти собою всі заповнюють. Але почати все ж варто, і ми навчимо як,
15 порад щодо тренувань у будь-якому віці
© jacoblund/IStock Ви вирішили почати тренуватися, і це здорово. На жаль, більше половини всіх людей, які починають програму вправ, кидають все протягом перших 6-ти
Корисні лайфхаки для самостійного складання тренувань у залі
Sporty girl lifting weights in gym. Ви збираєтеся в тренажерний зал, але абсолютно не уявляєте, як почати тренування без консультації з тренером? Нижче представлені 6
Як змусити себе бути більш спортивним людиною
© SeventyFour/iStock У багатьох є бажання почати вести активний спосіб життя. Неважливо, з якою метою: для схуднення, поліпшення здоров'я, підняття настрою. Але як почати
7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги
© Free-Photos/Pixabay Жінки на 30 відсотків менше активні в зимові місяці, але вже настало літо, так що пора узяти себе в руки і почати займатися спортом. Якщо ви
Як почати 2019 рік саме так, як хочеться
Як почати 2019 рік саме так, як хочеться
Як почати 2019 рік саме так, як хочеться
06.04.19 Поради про саморозвиток
© socialmediasl444/Flickr Новий рік вже настав, і ваші рідні, друзі і колеги запитують вас: «Які цілі ви перед собою поставили?». У новорічну ніч або напередодні свята