Як змусити себе бути більш спортивним людиною
17.04.2019 189 0 newsdaily.org.ua

Як змусити себе бути більш спортивним людиною

В закладки

Як змусити себе бути більш спортивним людиною

© SeventyFour/iStock

У багатьох є бажання почати вести активний спосіб життя. Неважливо, з якою метою: для схуднення, поліпшення здоров'я, підняття настрою. Але як почати займатися спортом? Як зібратися з силами і, нарешті, зрушити з місця? Wikihow поділилися секретами, які підштовхнуть вас до змін.

Вміст матеріалу

Як почати займатися спортом: 8 корисних порад для новачків

Ці поради прості, але дієві. Слідуйте їм, щоб стати більш спортивним і здоровою людиною.

Знайдіть вид спорту, який вас цікавить

© Pixabay/Pexels

Якщо ви виберете нудний вид спорту, який вас не цікавить, він вам набридне, і ви захочете кинути його. Визначтеся, чи подобається вам індивідуальний або командний вид спорту. В кожному виді є багато плюсів і мінусів. Так що подумайте про те, який з них вам найбільше підходить. Командні види спорту включають футбол, волейбол, хокей, лакросс і баскетбол. Індивідуальні види спорту – це теніс і гольф.

Дізнайтеся більше про цьому виді спорту

© monkeybusinessimages/iStock

Дізнайтеся якомога більше про спорт, якою займаєтеся (переглядаючи статті в інтернеті, відвідуючи бібліотеку тощо). А також вивчіть нові стратегії гри у тренера або людини, яка знає багато про цьому виді спорту.

Практикуйтеся

© marijana1/Рixabay

Працюйте над своїми навичками, приймайте конструктивну критику, слухайте хорошого наставника і стаєте сильнішими. Ви не перетворитеся відразу в професійного тенісиста. Це вимагає практики і копіткої праці. Дізнайтеся свої сильні і слабкі сторони і, спираючись на це, вдосконалюйтеся.

Працюйте над своїм тілом

©FlamingoImages/IStock

Дізнаючись про спорт, ви повинні дізнатися про те, які м'язи вам потрібно розвинути, щоб стати більш ефективним у своєму виді спорту. Тому не забувайте робити розминку, влаштовувати тренування в залі, щоб ставати сильнішими і впевненішими.

Їжте здорову їжу

©demaerre/IStock

Хороша тренування завжди має поєднуватися хорошим харчуванням. Не дотримуйтеся божевільних планів дієти і не замовляйте їжу з рекламних роликів. Просто проведіть дослідження і зробіть харчування збалансованим (вуглеводи, жири, білки), щоб зміцнити здоров'я і підвищити показники в спорті.

Ніколи не відступайте

© sergio_kumer/IStock

Зрозумійте, що немає ніякого секрету в тому, щоб стати крутим спортсменом. Кроки прості: дізнавайтесь більше, практикуйтеся, займайтеся спортом, правильно харчуйтеся. Єдиний важливий виклик – дотримуватися свого первісного плану і виконати його. Не відступайте. Вам сподобаються результати.

Станьте членом команди або ліги

© pixabay

Дізнайтеся, чи є які-небудь команди для вашого спорту, і коли дати тренувань. Застосуйте на практиці всі отримані знання, заведіть нових друзів і отримаєте всі інші переваги командних видів спорту.

Спробуйте щось нове

© tortugadatacorp/Pixabay

Багатьом людям не вдається стати атлетами, тому що їм нудно займатися спортом або тренуватися. Не бійтеся чергувати різні тренування і види спорту. Пробуйте щось нове і незвичайне для себе.

8 порад для тих, хто тільки починає шлях у спорті
© unsplash.com Почати регулярно займатися спортом — складно. Однак треба змусити себе зробити щось, навіть коли ми цього не хочемо. Особливо, якщо воно сприятливо
Як почати займатися спортом не з-за зайвої ваги, а з любові до себе
© Olga Niekrasova/IStock Більшість людей займаються спортом, щоб позбавитися від зайвої ваги і добре себе почувати. Але ви коли-небудь замислювалися, що буде, якщо
7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги
© Free-Photos/Pixabay Жінки на 30 відсотків менше активні в зимові місяці, але вже настало літо, так що пора узяти себе в руки і почати займатися спортом. Якщо ви
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Ефективні способи раз і назавжди полюбити тренування
© dima_sidelnikov/IStock Не всі в дитинстві були в захваті від уроку фізкультури. Незважаючи на те, що ми вже виросли і можемо самі вибирати собі хобі, варто визнати, що
5 порад, які допоможуть перемогти самих себе у спорті
© mheim3011/IStock Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, але не можете поліпшити свою фігуру і самопочуття, то зверніть увагу на свій спосіб життя. Лінь, шкідливі звички