8 порад для тих, хто тільки починає шлях у спорті
09.04.2019 350 0 newsdaily.org.ua

8 порад для тих, хто тільки починає шлях у спорті

В закладки

8 порад для тих, хто тільки починає шлях у спорті

© unsplash.com

Почати регулярно займатися спортом — складно. Однак треба змусити себе зробити щось, навіть коли ми цього не хочемо. Особливо, якщо воно сприятливо позначається на нашому здоров'ї.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить кілька порад, які допоможуть вам почати займатися спортом і не кидати розпочате.

1. Думайте про перспективи

© macniak/IStock

Потрібно 21 день, щоб зробити що-небудь своєю звичкою. Це складно, але того варте. Нагадуйте собі, що всі труднощі, з якими ви зустрічайтеся зараз, подарують вам надалі відмінне самопочуття і красу.

2. Пам'ятайте про переваги

Зосередьтеся на переваги, які ви отримаєте від спорту. У середньому, активні люди живуть на 4 роки довше, ніж неактивні люди, в основному тому, що вони відкладають розвиток хвороби серця — головного вбивці країни. Регулярні фізичні вправи можуть привести до поліпшення здоров'я, зниження симптомів, пов'язаних з різними хворобами, збільшенню енергії і поліпшенню функціонування мозку. Розмірковуючи про ці переваги, ви зможете змусити себе вийти за двері і відправитися, наприклад, в спортзал.

3. Почніть з малого

© lzf/IStock

Іноді ми беремося за справу, яку виконати не зможемо. Замість цього подумайте про те, щоб збільшувати навантаження поступово. Може бути, ви почнете сьогодні, пройшовши лише кілометр. Потім повторіть ще 2 рази цього тижня. Наступного тижня ви можете додати 3,5 рази. Коли ви відчуєте себе готовим, почніть тренуватися довше і більше.

4. Знайдіть час

Багато людей кажуть, що у них немає часу почати тренуватися або бігати. Однак ви просто зобов'язані почати. Можливо, вам доведеться прокинутися о 5 ранку або пропустити улюблене телешоу вночі. Ці жертви будуть коштувати того, ви будете почувати себе краще, як фізично, так і психологічно.

5. Задайтеся метою

© nd3000/IStock

Запишіть її на папері, а потім розділіть її на більш дрібні, інкрементние мети, щоб це допомогло вам залишатися мотивованими. Роздрукуйте і додайте свої цілі де-небудь, де ви зможете їх часто бачити. Багатьом людям легше працювати регулярно, коли вони зареєструвалися на будь-який спортивний захід або подія.

6. Поділіться цілями

Розкажіть своїм друзям про цілі, які ви хочете досягти. Коли ми поділяємо наші цілі з іншими людьми, ми з більшою ймовірністю виконуємо їх. Розкажіть своїй сім'ї і друзям про свій намір почати займатися спортом. Facebook може стати дуже потужним інструментом, який допоможе вам рухатися вперед. Опублікуйте, що ви плануєте робіть, а потім періодично публікуйте на сторінці свій прогрес. Facebook дозволяє миттєво підтримувати і заохочувати близьких, тому не ігноруйте силу соцмереж.

7. Просіть про допомогу

© dolgachov/IStock

Розкажіть своїм друзям або родичам про своїх цілях, попросіть їх про допомогу. Можливо, вони можуть тікати з вами або тримати вас підзвітними кожен день, запитуючи про вашій тренуванні.

8. Зосередьтеся на прогресі

Забудьте про те, як ви виглядаєте. Ще один бар'єр, який утримує людей від занять спортом, — це їхня турбота про те, як вони виглядають. Слідкуйте за собою і за прогресом.

Ви могли б придумати мільйон виправдань, щоб не тренуватися. Але будьте чесні з самим собою. Ви повинні бути відповідальними. Зосередьтеся на тому хорошому, що ви отримаєте від спорту. І кожен раз, коли ви бігаєте або тренуєтеся, відзначайте хоча б одну річ, яка була корисна в тому, що ви тільки що зробили. Замість того, щоб думати про те, як ви тікали лише 1 км — відсвяткуйте цю дистанцію. Це буде підтримувати вас мотивацію і впевненість.

5 порад, які допоможуть перемогти самих себе у спорті
© mheim3011/IStock Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, але не можете поліпшити свою фігуру і самопочуття, то зверніть увагу на свій спосіб життя. Лінь, шкідливі звички
Як змусити себе бути більш спортивним людиною
© SeventyFour/iStock У багатьох є бажання почати вести активний спосіб життя. Неважливо, з якою метою: для схуднення, поліпшення здоров'я, підняття настрою. Але як почати
Як перетворити заняття спортом в звичку і не зірватися при першій можливості
Подивимося правді в очі: не так вже складно почати займатися фітнесом. Зрештою, більшість з нас робили це не раз. Проблема в тому, як знайти в собі сили притримувати
Як почати займатися спортом не з-за зайвої ваги, а з любові до себе
© Olga Niekrasova/IStock Більшість людей займаються спортом, щоб позбавитися від зайвої ваги і добре себе почувати. Але ви коли-небудь замислювалися, що буде, якщо
Як змусити себе бігати і полюбити цей вид спорту
© sportpoint/iStock Хочете почати бігати вранці, але постійно відкладаєте це на потім? У нас є кілька порад, які змусять вас змінити свою думку. Представляємо вам
7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги
© Free-Photos/Pixabay Жінки на 30 відсотків менше активні в зимові місяці, але вже настало літо, так що пора узяти себе в руки і почати займатися спортом. Якщо ви