7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги
22.04.2019 366 0 newsdaily.org.ua

7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги

В закладки

7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги

© Free-Photos/Pixabay

Жінки на 30 відсотків менше активні в зимові місяці, але вже настало літо, так що пора узяти себе в руки і почати займатися спортом. Якщо ви протягом довгого часу не займалися і розслабилися, або у вас не вистачає мотивації для тренування, ми підготували для вас кілька способів про те, як загорітися бажанням змінити щось у собі і своєму тілі. Маючи таку мотивацію, вам буде легше досягти цілі та перемоги (навіть над самою собою) в будь-якому виді спорту.

Купіть абонемент в спортзал або беріть участь в марафоні

© Free-Photos/Pixabay

Дуже просто пропустити тренування, якщо вас ніщо не зобов'язує йти на неї. Але якщо ви запишетесь з друзями в спортивну секцію, або купіть абонемент у тренажерний зал, у вас буде непогана мотивація змушувати себе ходити на тренування. Якщо є можливість – беріть участь у марафоні: у вас з'явиться мета, ви будете наполегливо працювати заради чогось певного (це завжди мотивує).

Встановіть міру покарання

Ви – свій найгірший критик. Якщо ви пропустили тренування, не бійтеся себе покарати. Коли справа стосується фітнесу та вашого здоров'я, будьте з собою суворими і жорсткими.

Ведіть журнал тренування

©Kaboompics .com

Мотивувати вас буде те, що ви будете бачити прогрес. Записуючи свої тренування в блокнот, ви побачите, що стали виконувати більш складні вправи, збільшили час тренування – ви будете пишатися собою і своїми успіхами. До того ж ця звичка допоможе вам уникнути травм і перенапруги (ви будете знати, що якісь вправи вам виконувати складніше, ніж інші).

Знайдіть нове спортивне захоплення

Дізнайтеся, влаштовуються у вас в місті якісь цікаві спортивні заходи. Беріть участь в них. Займіться чимось новим і незвичним для себе. Ви завжди зможете кинути це, якщо вам не сподобається, і спробувати щось інше. Нехай ваше цікавість стане вашим мотиватором.

Читайте також: 6 порад щодо досягнення цілей у фітнесі

Знайдіть собі групу підтримки

© Bojan89/iStock

Запропонуйте другу, знайомому або колезі почати займатися разом з вами. Ви будете мотивувати один одного ходити в спортзал, змушувати займатися навіть тоді, коли захочете полінуватися. До того ж ви будете один для одного підтримкою, що допоможе вам швидше досягти результату і мети тренування.

Не забувайте про те, чому ви це робите

Спонукайте себе займатися ще інтенсивніше. Згадайте про те, як ви виглядали раніше, як вам не вистачало впевненості в собі, коли ви ще не займалися спортом. У вашому організмі відбулися зміни, не забувайте про це. Не повертайтеся до «старої версії себе». Будьте тим, ким ви завжди хотіли стати.

Любите те, що робите

© macniak/IStock

Що вам подобається найбільше? Які тренування приносять більше радості? З'ясуйте це, і тренування не буде здаватися такою важкою.

Все, що вам потрібно, – це маленький поштовх для того, щоб почати займатися спортом. Сподіваємося, ці поради допомогли вам і стануть непоганою мотивацією для вас.

Читайте також: 10 корисних звичок фітнес-експертів, які вони гаряче радять перейняти

9 способів мотивувати себе на спорт без самообману
© C_Scott/Pixabay У кожного з нас є десятки відмовок, щоб не займатися фітнесом. Відсутність часу, втома, занадто високі ціни на абонементи в зал – все це надумані
5 порад, які допоможуть досягти кращих результатів
© Bablu Badmash/Flickr Одне з найкращих почуттів у світі – це встановлення власного рекорду. Це може бути перемога в змаганні або успішне проходження марафону. Все, чого
Як полюбити заняття спортом в осінньо-зимовий період
© Wavebreakmedia/IStock Мотивувати себе на заняття спортом в холодну пору року буває неймовірно складно: особливо коли за вікном дощ, вітер, мокрий сніг та інші «принади
6 порад для бігають мам
© CentralITAlliance/iStock Блогер Емілі Джексон є багатодітною мамою, завзятим бігуном і жінкою, яка, здається, встигає все. Вона вважає, що навіть ті, у кого тільки
Як мотивувати себе піти в спортзал, коли зовсім не розташовує погода
©nd3000/IStock Всі ми знаємо, як важко змусити себе піти в спортзал, коли на вулиці погана погода, а вдома тепло і затишно. Однак мінливість зовнішніх факторів не повинна
5 способів перетворити спорт в звичку
©gorodenkoff/IStock Ви давно знаєте, що фізична активність допоможе вам прожити здорове, щасливе і довге життя, але так досі і не приступили до тренувань? Годі вагатись!