9 способів мотивувати себе на спорт без самообману
07.04.2019 592 0 newsdaily.org.ua

9 способів мотивувати себе на спорт без самообману

В закладки

9 способів мотивувати себе на спорт без самообману

© C_Scott/Pixabay

У кожного з нас є десятки відмовок, щоб не займатися фітнесом. Відсутність часу, втома, занадто високі ціни на абонементи в зал – все це надумані причини, які є наслідком лінощів. Ви повинні знайти мотивацію, щоб нарешті зайнятися спортом.

Ось кілька дієвих способів, які допоможуть подолати лінь.

1. Переглядайте улюблені телешоу

Це може здатися безглуздим, але перегляд який-небудь серії вашого улюбленого серіалу здатний надати вам моральних сил, щоб здійснити якусь дію. Доказом цього є дослідження Університет Буффало, результати якого були нещодавно опубліковані. Головне зуміти зупинитися на одній серії і відразу ж відправитися на тренування.

© JESHOOTS.com/pexels

2. Слухайте цікаві подкасти під час тренувань

Тренування повинні асоціюватися у вас з чимось приємним. Наприклад, ви можете прослуховувати улюблені подкасти виключно в залі. Це буде мотивувати вас, щоб не пропускати жодного тренування. Таку звичку, можна виробити всього за тиждень.

3. Розмовляйте з собою

Розмова з самим собою – це неймовірно ефективний спосіб мотивації. Постарайтеся переконати себе, що тренування просто необхідна для вас. Використовуйте фразу «Я можу», замість «Я повинен».

© Tirachard Kumtanom/pexels

4. Конкуруйте з друзям і знайомим

Дізнайтеся, хто з ваших знайомих активно займається спортом, і постарайтеся скласти їм конкуренцію. Слідкуйте за успіхами друзів і прагнете перевершити їх. Це допоможе, адже змагальний дух властивий практично всім.

Читайте також: 5 причин, чому ваша тренування неефективна

5. Згадуйте свої досягнення

Намагайтеся запам'ятовувати, що ви відчуваєте, коли закінчуєте довгу пробіжку. Наступного разу ці позитивні емоції можуть стати кращою мотивацією для вас. Якщо ви згадаєте, що відчували в момент, коли зуміли подолати себе, то вам обов'язково захочеться випробувати щось подібне повторно.

© mentatdgt/pexels

6. Вибирайте ритмічну музику для тренувань

Створіть свій власний плейлист для тренувань. Не секрет, що ритмічна музика робить пробіжки і кардіотренування більш легкими. Вибирайте треки з частотою в межах 125-140 ударів в хвилину. Згідно з дослідженнями, це оптимальний темп для більшості інтенсивних вправ.

7. Тренуйтеся разом з більш досвідченими друзями

Запросіть на пробіжку людини, яка тренується довше вас. Прагнення не відставати від нього додасть вам сил. Цей психологічний прийом може зробити ваші тренування в рази ефективніше.

© Free-Photos/Pixabay

8. Придбайте обладнання для домашніх тренувань

У вашому будинку обов'язково повинна з'явитися пара гантелей і гімнастичний килимок. Навіть якщо у вас дійсно не буде часу на відвідування залу, ви все одно зможете провести тренування.

9. Регулярно оновлюйте екіпіровку

Купуйте собі нові елементи екіпіровки для тренувань раз в місяць. Це ще один психологічний прийом, який буде мотивувати вас не пропускати заняття.

Читайте також: 4 міфу про тренуваннях, з-за яких пропадає мотивація

5 психологічних прийомів, які сприяють занять фітнесом
© Lacheev/Istock Якщо ви не можете подолати лінь, щоб зайнятися фітнесом на регулярній основі, то спробуйте скористатися цими психологічними вивертами. Вони допоможуть
10 способів мотивувати себе на спорт
© jacoblund/IStock Зберігати мотивацію і переможний настрій під час тренувань буває не просто, однак сьогодні ми розповімо вам про те, як полюбити спорт і отримувати від
5 кіногероїв, які люблять спорт
© Columbia Pictures Знайти мотивацію, щоб нарешті зайнятися фітнесом можна навіть в несподіваних місцях. Наприклад, ви можете прийняти рішення про відвідування
6 причин, які спонукають вас зайнятися спортом вже зараз
©jacoblund/IStock Заняття спортом – це важка праця, що забирає чимало часу і часто супроводжується болем у м'язах. Однак, заради поліпшення фізичної форми і загального
5 способів перетворити спорт в звичку
©gorodenkoff/IStock Ви давно знаєте, що фізична активність допоможе вам прожити здорове, щасливе і довге життя, але так досі і не приступили до тренувань? Годі вагатись!
6 причин, чому у вашому житті немає спорту, і способи вирішення питання
© Nikolas_jkd/iStock «Треба записатися в спортзал, треба більше рухатися, треба почати, нарешті, бігати вранці...» Багато хто з нас повторюють ці слова, як мантру, але