6 причин, чому у вашому житті немає спорту, і способи вирішення питання
19.05.2019 668 0 newsdaily.org.ua

6 причин, чому у вашому житті немає спорту, і способи вирішення питання

В закладки

6 причин, чому у вашому житті немає спорту, і способи вирішення питання

© Nikolas_jkd/iStock

«Треба записатися в спортзал, треба більше рухатися, треба почати, нарешті, бігати вранці...» Багато хто з нас повторюють ці слова, як мантру, але далі обіцянок справа не йде.

Таке відкладання не відбувається само собою, адже для нього у нас знаходяться дуже вагомі причини! Що це за причини і як з ними боротися – в нашому матеріалі.

Причина № 1. Занадто щільний графік

Знайти час для нової постійної звички буває непросто, але ви повинні спробувати зробити це! Шукайте ідеальний момент, наприклад, робіть ранкову розминку у той час, поки закипає чайник. Спробуйте також вписати в свій графік хоча б невелику фізичну активність, яка не вимагає відвідування спортзалу (це може бути прогулянка пішки з роботи додому). Дуже часто вдалі рішення спливають на поверхню самі.

© CentralITAlliance/iStock

Причина № 2. Відсутність мотивації

Встановіть для себе мета, яка буде підживлювати ваше бажання займатися спортом і мотивувати вас. Час від часу ваша сила волі буде давати збої, тому ви повинні вчитися формувати корисні звички.

Причина № 3. Пізній підйом вранці

Ранній підйом – дуже корисна звичка, яка допоможе вам вивільнити час для багатьох занять, в тому числі і для спорту. Збудуйте комфортний для вас режим дня, в якому обов'язково передбачте час для тренувань.

© undrey/IStock

Причина № 4. Відсутність інтересу

Іноді займатися тим чи іншим видом спорту буває просто нецікаво і нудно. Але спорт – це не тільки тягання заліза в залі, адже є ще танці, плавання, теніс, флай-йога, пілатес! Пробуйте себе в різних видах фізичної активності і шукайте свій.

Причина 5. Немає часу на спорт

Якщо ви говорите саме так, значить, спорт просто не в вашому пріоритеті на даний момент. Тому що коли ви усвідомлюєте всю важливість фізичної активності для вашого здоров'я та зовнішності, то обов'язково знайдете для неї час.

©g_studio/iStock

Причина № 6. Відсутність стабільності в житті

У вас і правда може бути ненормований графік, багато відряджень і незручний розклад. Але ж час на базові потреби (поїсти і поспати) ви выкраиваете! Тому і для спорту знайти можливості можна.

Вписати спортивні заняття в свій робочий графік цілком можливо, було б бажання! Перегляньте свої життєві цілі і пріоритети, розставте акценти правильно і побачите, що у вашому житті з'явиться місце для фізичної активності.

Читайте також 4 ради про схуднення під час плавання

Як правильно бігати вранці: техніка для початківців
©nur.kz Здоровий спосіб життя стає все популярнішим, тому новачків у спорті цікавить питання, як правильно бігати вранці. Насправді, в пробіжках немає нічого надто
Кухонний посуд як заставу відносин? Нумеролог розповіла, яка між ними зв'язок
© Milkos/iStock Так важливо те, скільки у жінки посуду? Ви здивуєтеся, але це дійсно відіграє певну роль в її майбутнє та особистому житті. За словами нумеролога Ольги
Як допомогти дитині знайти себе і свої таланти
© Evolution Labs/Flickr Наука досі не знає відповідь на питання, чому у звичайній робітничій сім'ї може народитися музично обдарована дитина або, навпаки, в сім'ї
Як швидко прибрати почервоніння на обличчі: рецепти і поради
© Sasha_Suzi/iStock Почервоніння шкіри обличчя – досить поширена проблема. У деяких шкіра горить постійно, у кого-то почервоніння з'являється періодично. І це абсолютно
7 причин почати бігати вже сьогодні
© g-stockstudio/iStock Буває, що ви вже не можете дочекатися, щоб вскочити у свої кросівки і відправитися на пробіжку. А трапляється, що взагалі не хочеться вставати
4 способи почати свою дієту прямо сьогодні, а не завтра
© Lisa Fotios/Pexels Не знаєте, як сісти на дієту і нарешті позбавитися від зайвих кілограмів? Greatist можуть допомогти вам в цьому. Ви дізнаєтеся, як взяти себе в руки