4 способи почати свою дієту прямо сьогодні, а не завтра
26.06.2019 858 0 newsdaily.org.ua

4 способи почати свою дієту прямо сьогодні, а не завтра

В закладки

4 способи почати свою дієту прямо сьогодні, а не завтра

© Lisa Fotios/Pexels

Не знаєте, як сісти на дієту і нарешті позбавитися від зайвих кілограмів? Greatist можуть допомогти вам в цьому. Ви дізнаєтеся, як взяти себе в руки і назавжди забути про шкідливі продукти.

Вміст матеріалу

Як сісти на дієту: причини зриву

Впевнені, що ви стикалися з однією з цих причин. Тому знайдіть своє слабке місце і починайте змінюватися в кращу сторону.

© Jessica Lewis/Pexels

Завтра

Першою проблемою, на яку слід звернути увагу, є відкладання дієти на завтра. Ви думаєте: «З'їм одне печиво сьогодні, а завтра рано вранці піду в спортзал». Знайоме?

Якщо ви переконуєте себе в тому, що завтра почнете нове життя, купіть абонемент у спортзал і забудете про бургерах, то ви обманюєте себе. Діяти потрібно вже зараз.

Надмірна впевненість

Деякі з нас настільки впевнені, що завтра почнуть нове життя, що піддаються спокусі з'їсти щось шкідливе сьогодні. В одному дослідженні, індивідуумів просили оцінити себе, виходячи з того, наскільки вони вважають, що володіють самоконтролем. І найсмішніше, що ті, хто поставив собі високі бали, насправді, харчувалися гірше інших. Тому постарайтеся по-іншому поглянути на себе і на свої харчові звички.

Надмірний оптимізм

Сьогодні у нас немає часу, ми втомилися, погано себе почуваємо і т. п. Але завтра все буде по-іншому. Завтра ми знайдемо час, щоб піти в спортзал, пообідаємо здоровою їжею і відмовимося від алкоголю. Занадто легко виправдовувати нинішні дії майбутніми вчинками.

Читайте також Як правильно харчуватися в зимовий сезон

Як сісти на дієту: 4 способу

Ці способи допоможуть уникнути попередніх помилок і схуднути.

© freestocks.org/Pexels

Зловіть себе, перш ніж впасти

Як тільки ми усвідомлюємо, про що ми думаємо, то можемо зловити і контролювати свої думки і дії. Навчіться перехоплювати погані ідеї і відразу ж міняти їх на позитивні. Так ви навчитеся не виправдовувати свої неусвідомлені дії.

Влаштуйте собі реальну перевірку

Коли ми обіцяємо собі виконати всі завтра, то відкладаємо відповідальність за дії на наступний день. Коли ви захочете з'їсти хот-дог замість салату, то зупиніться і запитайте себе: «Я дійсно роблю те, що обіцяю? Або я знову повертаюся до минулих помилок?». Коли ви повністю чесні з самим собою, ви можете вчасно згорнути в правильну сторону.

Зрозумійте, що «завтра» — це важко

Є чудова цитата: «Завтра — чарівне місце, де зберігається 99 відсотків людської продуктивності, мотивації і досягнень». Наскільки це правда? Коли ми думаємо про завтрашній день, ми уявляємо, що у нас буде більше часу, сил і енергії.

Те, що ми робимо, створює «ідеальний образ» того, що буде завтра. Але наші проблеми нікуди не зникнуть, а перенесуться на наступний день. Час змін — не завтра, а завжди.

Думайте про вибір

Це означає, що замість того, щоб змінювати нашу поведінку, ми подвоюємо його. Наприклад, ви зіткнулися з вибором замовлення піци. Ви воюєте з собою, поки одна сторона не переможе. І звичайно це не та сторона, яка повинна виграти. Звичайно, це не означає, що ви не можете насолоджуватися улюбленою стравою. Але все повинно бути в міру. Іноді ви просто хочете щось з'їсти, тому що це смачно, і це нормально.

Але те, що ми вибираємо сьогодні, диктує, що ми будемо робити завтра. Так що запитайте себе: чи хочете ви щодня їсти піцу. Звичайно, немає. Тому зробіть правильний вибір сьогодні, щоб не нашкодити собі завтра.

Тепер вам відомо, як сісти на дієту і не зірватися в перший же день. Ці поради допоможуть змінитися не тільки зовні, але і духовно, адже наші думки впливають на те, що ми робимо.

Як сісти на дієту і не зірватися
© Buenosia Carol/Pexels Не знаєте, як сісти на дієту, але дуже сильно хочете схуднути перед святами? Тоді вам потрібно скласти певний план і почати рухатися до своєї
Жити тут і зараз: 5 речей, які не варто відкладати на завтра
© jill111/pixabay Настав час позбутися від звички відкладати все на завтра і зіткнутися з невеликими перешкодами і приголомшливими можливостями. З порадами від elite
Як переконати себе почати тренуватися вже завтра
© Rawpixel/iStock Найчастіше на спорт не вистачає часу, адже робота, навчання, соцмережі і домашні клопоти собою всі заповнюють. Але почати все ж варто, і ми навчимо як,
Як на свята є все, що хочеться: поради дієтолога
© rawpixel.com/Pexels Думаємо, що всі хочуть знати, як є все на свята і не набрати зайві кілограми. Greatist знають, як з'їсти все шоколадне печиво і потім влізти в
Як змінити своє життя на краще: 10 порад, які дійсно допоможуть
© phototechno/iStock Не знаєте, як змінити своє життя до кращого? Не хвилюйтеся, з цією проблемою стикаються багато. У такій ситуації головне взяти себе в руки і діяти.
Як швидко сісти на шпагат: корисні поради для тижневого навантаження
©Pixabay Мрієте швидко сісти на шпагат? Дітям до 12 років це вдається легше, ніж дорослим, так як вони більш гнучкі. Але і вам буде по силам сісти на шпагат всього за