10 способів мотивувати себе на спорт
19.05.2019 402 0 newsdaily.org.ua

10 способів мотивувати себе на спорт

В закладки

10 способів мотивувати себе на спорт

© jacoblund/IStock

Зберігати мотивацію і переможний настрій під час тренувань буває не просто, однак сьогодні ми розповімо вам про те, як полюбити спорт і отримувати від нього задоволення.

Тренуйтеся з друзями

Тренування з друзями завжди веселіше і продуктивніше, тому вам варто знайти для себе напарника по фітнесу та підтримувати один одного.

©zdenkam/IStock

Тренуйтеся швидше

Скоротіть час тренування, щоб сидіти годинами в спортзалі. Нехай ваше тренування буде коротшим, але ефективніше. Робіть акцент на енергійні вправи, які задіють усі групи м'язів і спалюють максимум калорій.

Чергуйте різні вправи

Слідкуйте за тим, щоб ваша тренування не ставала нудною та одноманітною. Чергуйте різні вправи, щоб задіяти всі м'язи. Пробуйте нові типи тренувань, такі як плавання, аеробіка, HIIT, CrossFit, TRX і т. д.

© Hi-Photo/IStock

Ставте перед собою реалістичні цілі

Не намагайтеся схуднути на 10 кг за тиждень або накачати м'язи за місяць. Наберіться терпіння і ставте перед собою досяжні цілі, які допоможуть вам зберігати мотивацію.

Знайдіть однодумців

Шукайте однодумців, які будуть розділяти ваші погляди про харчування і спорт. Так ви зможете спілкуватися з людьми, які завжди будуть вас підтримувати і розуміти.

© bruce mars/Pexels

Скачайте фітнес-програми

Якщо ви займаєтеся спортом вдома або на вулиці, скористайтесь фітнес-додатками, в яких віртуальний тренер проведе з вами повноцінне тренування і дасть корисні поради.

Ведіть здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя включає в себе не тільки тренування в спортзалі, але і правильне харчування, позитивне мислення, а також активне проведення часу. Просто скажіть собі: «Я хочу бути здоровою людиною», і робили для цього все можливе.

© pixabay.com

Знайдіть потрібні слова

Знайдіть свою цитату, мантру або слоган, що допоможе вам залишатися мотивованими на досягнення результату. Повторюйте ці слова знову і знову.

Поєднуйте приємне з корисним

Слухайте музику або аудіокнигу під час бігу, щоб поєднувати приємне з корисним. Чим увлекательнее будуть ваші тренування, тим більше користі від них отримаєте.

Регулярно тренуйтеся

Зробіть спорт невід'ємною частиною свого життя і регулярно тренуйтеся. Не дозволяйте своїй ліні і виправданням перешкодити вам на шляху до бажаної мети.

©shironosov/IStock

Зверніть увагу на перераховані вище поради, які допоможуть мотивувати себе на спорт і з кожним днем ставати краще.

5 порад з організації щоденних тренувань
©jacoblund/IStock Немає нічого краще, ніж прокинутися недільним ранком без будильника і відправитися на велопрогулянку в найближчий парк. Однак, настає понеділок і часу
9 способів мотивувати себе на спорт без самообману
© C_Scott/Pixabay У кожного з нас є десятки відмовок, щоб не займатися фітнесом. Відсутність часу, втома, занадто високі ціни на абонементи в зал – все це надумані
Поради з підтримання мотивації в заняттях спортом
©FS-Stock/iStock Багато людей починають займатися спортом, але незабаром кидають цю ідею з-за ліні і небажання чекати перших успіхів. Mayoclinic розповідає, як не
Як переконати себе почати тренуватися вже завтра
© Rawpixel/iStock Найчастіше на спорт не вистачає часу, адже робота, навчання, соцмережі і домашні клопоти собою всі заповнюють. Але почати все ж варто, і ми навчимо як,
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які
Як стійко пережити навіть найскладнішу тренування
© champlifezy/IStock Незалежно від того, як часто ви відвідуєте тренажерний зал, кожне тренування може здаватися справжнім випробуванням. Тренери The Fhitting Room